Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak fonii i zwisy obrazu na Polsacie Sport - Brzeg opolski
Autor Wiadomość
misterio 
Klikacz

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 18-03-2007, 16:14   Brak fonii i zwisy obrazu na Polsacie Sport - Brzeg opolski

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że w weekendy na Polsacie sport potrafi zniknąć dźwięk, dzieje się tak z reguły w weekendy. Sytuacja taka jest trochę irytująca zwłaszcza ze w sobote i niedziele sa najciekawsze transmisje. Co pare minut również jest efekt klatki stop, który trwa około 5-10 sekund co szczególne wnerwia w meczach na żywo. Czy u was też tak jest ???
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-03-2007, 16:32   

No coż, wina leży po stronie Cyfrowego Polsatu, bo to jego tandetny sprzęt serwuje w przekazie UPC.
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2007, 18:14   

A ja nie mam w od kilki dni dźwięku na 4funtv,grrr
 
 
Man 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 185
Skąd: Krakow
Wysłany: 18-03-2007, 20:01   

Te dziadowskie dekodery polsatu ciangle nawalaja :roll: ostatnio axn nie bylo 3 h :evil: .
_________________
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 19-03-2007, 09:52   

Dokładnie, bo nieraz widziałem już planszę kontrolną z Echostara Cyfrowego Polsatu, podczas złej pogody.
 
 
brovar 
classic master

Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 223
Skąd: KRAKÓW_NH_---
Wysłany: 19-03-2007, 10:02   

Man napisał/a:
Te dziadowskie dekodery polsatu ciangle nawalaja :roll: ostatnio axn nie bylo 3 h :evil: .

Od wczoraj brak fonii 'axn' w Krakowie.
_________________
 
 
misterio 
Klikacz

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 01-04-2007, 14:14   

i znowu zacina dzisiaj dźwięk na polsacie sport - co sekunde przycinka. Mnie jako abonenta UPC powinno g. obchodzic jaki oni mają sprzęt, to UPC dostarcza mi sygnał a nie polsat , to UPC dostaje odemnie kasę a nie Polsat. Mają po prostu ludzi w dupie i tyle, gdyby im zależalo to by w weekendy jakieś dyżury pełnili ich technicy a tak to totalna olewka. Jak się sytuacja nie poprawi w najblizszym czasie zrezygnuje z kablowki i wykupie abonament jakiejs platformy cyfrowej - cena zblizona a jakość zarówno fonii jak i wizji o niebo lepsza.
 
 
nieobecna 
Klikacz

Dołączyła: 31 Mar 2007
Posty: 9
Wysłany: 02-04-2007, 10:53   

Dobry pomysł misterio - rezygnuj poki mozesz, UPC bedzie miała o jednego wrednego kl. mniej i będzie mogła zając się innymi :)
Bo skoro nie potrafisz zrozumieć, że to nie jest problem headendowy tylko od nadawcy i UPC nic nie może na to poradzić dopóki polsat się nie weźmie za sprawę... :)
W weekendy są dyżury ale co z tego skoro i tak problem nie występuje w UPC tylko w polsacie?
A i w każdej innej kablówce będziesz miał ten sam problem, powodzenia! :)
 
 
misterio 
Klikacz

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 03-04-2007, 11:54   

nieobecna napisał/a:
Dobry pomysł misterio - rezygnuj poki mozesz, UPC bedzie miała o jednego wrednego kl. mniej i będzie mogła zając się innymi :)
Bo skoro nie potrafisz zrozumieć, że to nie jest problem headendowy tylko od nadawcy i UPC nic nie może na to poradzić dopóki polsat się nie weźmie za sprawę... :)
W weekendy są dyżury ale co z tego skoro i tak problem nie występuje w UPC tylko w polsacie?
A i w każdej innej kablówce będziesz miał ten sam problem, powodzenia! :)


Kobieto, dlaczego wypisujesz takie bzury? Klienci indywidualni nie mają problemów z polsatami sport, dlaczego problemy nie wystepuja na innych kanalach CP ? Tak jak zaznaczyłem w poście wczesniejszym, nie jestem abonentem CP tylko UPC i to od UPC mam prawo zadać nalezytej jakosci uslugi. Poza tym mam wrazenie ze jestes zwiazana zawodowo z UPC i Twoje tlumaczenie jest mniej wiecej takie jak odpowiedzi UPC na pytania o nowe kanały - " z powodu braku wolnych częstotliwości nie mozemy wprowadzic nowych kanałów " dziwnym trafem takie miejsce znajdzie sie zawsze dla wspanialych kanałów typu tvn gra czy itv.
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 07-04-2007, 21:35   

a u mnie jest bardzo slaba fonia w polsacie sport extra. trzeba strasznie podglasniac, by uslyszec np komentatora na tym kanale. a gdy juz przelaczysz na inny kanal, to musisz gwaltownie sciszac bo jest za glosno :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: