Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Play inna telefonia komórkowa
Autor Wiadomość
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 16-03-2007, 19:03   

Herman napisał/a:
Stale zlecenie na rachunku bankowym i problem z glowy, dobrze dobrana taryfa i problem minut tez masz z glowy. Nie stwarzaj sztucznych problemow w abonamentowej ofercie.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale sam zaprzeczyłeś okreslonym przez siebie problemom dot. pre-paida.
Np. Simplus, MixPlus daje mozliwość ustawienia stałego zlecenia doładowań. Żadnego pamiętania o zasileniach, żadnych zdrapek, kuponów, terminów ważności (nie wiem jak to ma miejsce w usłudze Sami Swoi, jak i innych operatorów bo dawno się tym nie interesowałem - najlepszy telefon to telefon służbowy).
A co do taniej/drożej.... nie wiem jak teraz ale jakiś rok temu gdy Plus miał starsze taryfy przeliczałem Prepaida na najwyżsżą taryfę Plusa (żeby już nie udziwniać z innym operatorem) wychodziło taniej, na tyle, że można sobie kupić co dwa lata telefon za normalną cenę.
 
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 16-03-2007, 19:34   

O tych stalych doladowaniach to szczerze mwoiac nie mialem pojecia :) .

A co do tego porownania cen, no to sma widzisz, ze nie bylo zadnej roznicy :) . Tutaj tansze polaczenia a tu telefon , na jedno wyszlo.
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 16-03-2007, 22:52   

No nie wyszło na jedno bo nie każdy ma potrzebe szpanowania co dwa lata nowym telefonem.
Poza tym biorąc abo za 50-70 pln rzadko dostajesz jakąś fajną słuchawkę w przystępnej cenie.
No ale to już odbiegamy od tematu, wiadomo że o gustach się nie dyskutuje jeden woli blondynki drugi brunetki
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 17-03-2007, 01:51   

Żadnej rewelacji wielkiej nie widzę i ja w ofercie Play.
Sam mam R-ę i płacę 40 zł za 80 minut - więc tak samo jak w Play-u wychodzi koło 50gr za min.

[ Dodano: 17-03-2007, 01:54 ]
Chociaż, z drugiej strony jak się weźmie abonament za 50 zł, to dają 140 min i wówczas minuta wychodzi koło 36 gr. Szkoda że nie mają tańszych abonamentów, nie każdy potrzebuje mieć tyle darmowych minut.
_________________
 
 
PrYmEk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 111
Wysłany: 17-03-2007, 22:28   

kvs napisał/a:
Szkoda że nie mają tańszych abonamentów, nie każdy potrzebuje mieć tyle darmowych minut.

dokladnie.. gdyby nie to ze nie jestem w stanie wykorzystac 70 zeta to chetnie bym tam wziol telefonik ;) nawet to LG za 1zl..
za 6 miesiecy maja byc pierwsze zmiany w cenniku.. milo by bylo zobaczyc abonament za ~30zl
 
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-03-2007, 17:46   

Rafal napisał/a:
przez sentyment do POPa dam mu ostatnią szanse i poczekam na odpowiedź ale nie zamierzam czekać wiecznie ;)


Nie spodziewaj się żadnej odpowiedzi, po zmianie z Idea na Orange i wdrożeniu Orange Go, POP'a zepchnięto na dalszy plan. ;) Gdyby tak sięgnąć pamięcią wstecz POP poprostu królował, niestety jego czas już miną, chodź nigdy nie mów nigdy - może się jeszcze zdziwimy. Sorka za offtop.
 
 
hania 
Klikacz

Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: 24-03-2007, 12:14   

Ja uwazam oferte play za dobra.Duzo dzwonie do znajomych spoza sieci i do tej pory w erze płacilam za to bardzo duzo.Teraz okazalo sie,ze mam szanse zerwac umowe z era,bo zmienili regulamin,a Play dla takich ucekinierów jak ja przygotowal specjalna oferte:))).Jakby ktos byl zainteresowany,to podaje stronke,gdzie to wszystko wyszperalam:)

http://telefon.gsm.pl/tel...yjne-z-era.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: