Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Play inna telefonia komórkowa
Autor Wiadomość
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 16-03-2007, 11:44   Play inna telefonia komórkowa

Co sądzicie o nowej ofercie operatora komórkowego PLAY http://playmobile.pl/

ja czekam na ruch POPa jezeli nic sie nie zmieni w niedługim czasie chyba sie pozegnam po 8 latach :?:
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-03-2007, 11:50   

Gdzie jest niby przedstawiona oferta /anonament i ceny telefonów/ ? Klikam na link i wyskakuje błąd.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 16-03-2007, 11:52   

maja przeciazony serwer moge ci wyslac w pdf cennik za rozmowy :) jak chcesz



http://www.sendspace.com/file/6z9w0d mozna pobrać cennik :)
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 12:28   

Oferta (49gr/minuta i 15gr/sms) zapowiada się troche średnio biorac pod uwagę że np w popie wykupując pakiet koszt rozmów możesz obniżyc do 30gr lub smsa do 1gr.

A co do oferty sprawdzajcie bezpośrednio
http://webb.playmobile.pl...play_karta.html
http://webb.playmobile.pl..._abonament.html
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-03-2007, 12:31   

Oferta w ogóle mało interesująca, a ceny aparatów wcale nie takie małe. Z resztą, ja i tak mam umowę z Orange...
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 16-03-2007, 12:59   

no tak, Michał ale korzystanie z tych pakietów dotyczących tańszych rozmów (Masz gadane, czy Liczy sie tylko ostatnia, albo 3 tańsze numery) i smsów (pakiet 600) jest mało komfortowe. Trzeba wysyłać smsy a pakiety są ważne tylko 30 dni, jakby nie mogli wprowadzić na stale nie mówiąc już o tym ze ofercie Orange Go w pakiecie masz gadane minuta rozmowy 20 gr w sieci.
Reasumując Play może nie powala na kolana ale na dzień dzisiejszy i tak najgorzej wypada POP :cry:
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 13:12   

Rafal, na stałe nie mogą wprowadzić wszystkiego przynajmniej narazie , podobnie się zachowują inni np Heyah i smsy za 0gr które kosztują 5,50zł miesięcznie jak dobrze pamiętam czyli opłacają się komuś kto wysyła powyżej 1smsa dziennie a co by osiągnąć wykorzystanie na poziomie 1gr za smsa trzeba ich wysłać po 20smsów dziennie.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 16-03-2007, 13:19   

Ja od paru dni grubo zastanawiam się nad zmianą operatora (nie interesuje mnie przenoszenie numeru), przez sentyment do POPa dam mu ostatnią szanse i poczekam na odpowiedź ale nie zamierzam czekać wiecznie ;)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-03-2007, 14:17   

Cytat:
które kosztują 5,50zł miesięcznie jak dobrze pamiętam
ja słyszałem że tygodniowo
Cytat:
Co sądzicie o nowej ofercie operatora komórkowego PLAY

Najtańszy abonament 50zł - strasznie drogo (spokojnie można by mieć za to 2 abonamenty w innych sieciach) w dodatku to co się nie wykorzysta od razu przepada.

Wersja na kartę za 100zł - można dzwonić przez 6miesięcy, (wychodzi 16,67 miesięcznie)
podczas gdy np w sami swoi z którego aktualnie korzystam za 80zł przez 7miesięcy (wychodzi, 11.43 miesięcznie - czyli przeszło 5zł mniej)

Jeśli o mnie chodzi to już po przeanalizowaniu kosztów minimalnych widzę, że to zdecydowanie nie dla mnie.

Ceny połączeń w abonamencie to 49gr za minutę jest jeszcze do zaakceptowania ale 15gr za smsa to już za dużo (zwłaszcza że abonament jest taki drogi)
  marekd@jabberpl.org
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 16-03-2007, 14:33   

A mi sie wlasnie podoba. Play to nie marka dla licealistow co ciulaja kazdy grosik. To miala byc marka dla dynamicznych ludzi w wieku 25-35 lat. Abo 50zl najnizsze jest ok, nizsze i tak nei ma sensubo wtedy sie bierze na karte. Ceny polaczen i smsow tez ok, w dodatku w takiej samej cenie jak zwykle rozmowy sa rozmowy video i mmsy w cenie smsow. To jest krok w dobrym kierunku. Jednak oferta ma wady:
- ceny aparatow? hmmm miala byc taka rewolucja a w abo 50zl mozna w zasadzie pokusic sie tylko na jeden groa dwa modele, za 70zl juz lepiej ale tez marnie. JA rozumiem, ze to modele wg innych sieci z wyzszej polki i u konkurentow sa jeszcze drozsze, ale podstawy Playa to multimedia i 3G wiec trudno zeby oferowali gorsze aparaty. Ceny tym bardziej odstraszaja, bo na zachodzie a nawet na Ukrainie operatorzy jakos moga z cenami za aparat na umowe okresowa zjechac duzo nizej.
- jakims totalnym nieporozumieniem jest oplata 5gr za 10kB po wapie. Smiech na sali normalnie. Powinni wprowadzic po wapie jakis ryczalt czy cos, bo taka oplata jest dla mnie nie do przyjecia u operatora ktory sie opisywal mianem multimedialnej rewolucji.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 14:59   

Marek, wygląda na to że masz racje przez tydzień za 5zł czyli co by osiągnąć smsa za 1gr trzeba by wysłać po 80smsów dziennie a wykorzystanie 1000 czy 1500 bo zdajsie taki jest limit oznaczałoby ponad 150-200smsów dziennie.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-03-2007, 15:42   

Herman, nawet jeśli ktoś dobrze zarabia nie znaczy zaraz że będzie wyrzucał pieniądze w błoto, moim zdaniem nieważne ile się ma i tak lepiej wybrać korzystniejszą ofertę.
A tymi mmsami to przyciągną może właśnie jakiś licealistów a nie dorosłych ludzi.
Michal, limit jest 1000 smsów
  marekd@jabberpl.org
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 16-03-2007, 17:24   

Nie iwem gdzie ty widzisz pieniedze w blocie :) . Oferta jest konkurencyjna w stosunku do ofert abonamentowych pozostalych operatorow. A ze w jakich tam popach czy taktakach sa pakiety gdzie mozna wyzylowac nizsza cene to co? Raczej targetem playa nie sa Ci co maja najtansze prepaidy i sie podniecaja pakietami smsow za grosze :) . Ja od zawsze mam abo (z 8 lat). Nigdy nei chcialem zadnego prepaida, to pilnowanie waznosci konta, zdrapki, kupony, pakiety? Na co to komu? Mam abonament staly, wiem ile mam w nim minut ile smsow i juz. Nie narzekam i jak kiedys liczylem to w ofercie pre paida wiele taniej bym nie mial, przynajmniej bez tych roznych udziwnien w stylu pakietow itp.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-03-2007, 18:25   

Wręcz odwrotnie mając telefon na kartę płacę raz na 7 miesięcy, a nawet jak zapomnę (co raczej było by trudne bo przysyłają smsa z przypomnieniem kilka dni przed końcem) to nic złego się nie stanie (nie policzą mi przecież karnych odsetek za nie zapłacony w terminie rachunek) Nie musze liczyć ile minut już w tym miesiącu rozmawiałem a ile mi jeszcze zostało i ile mi przepadnie jeśli nie wykorzystam.
Tu mi nic nie przepada, w każdej chwili wiem ile jeszcze mam na koncie, żadnego pamiętania o rachunkach, zawracania sobie głowy jakimiś pakietami i innymi bzdurami.
  marekd@jabberpl.org
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 16-03-2007, 18:51   

Stale zlecenie na rachunku bankowym i problem z glowy, dobrze dobrana taryfa i problem minut tez masz z glowy. Nie stwarzaj sztucznych problemow w abonamentowej ofercie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: