Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPORTKLUB w UPC
Autor Wiadomość
pavel 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30
Wysłany: 27-03-2007, 21:00   

Don Vito napisał/a:
Może ktoś napisać ,co oprócz bundesligi jest tam ciekawego do oglądania ( chodzi mi głównie o piłe kopaną)

w ofercie się chwalą jeszcze liga brzylijską i argentyńską oraz 2 bundesligą niemiecką i austryjacka 1 liga
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 28-03-2007, 17:05   

kanał jest do bani jak i ostania oferta Nowych programów upc :) jak zrobią jeszcze raz takie poje***ą zagrywkę to chyba sie z nimi pożegna
 
 
Tomy 
light master

Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 78
Wysłany: 28-03-2007, 17:45   

To wszystko przez to, ze jest az tyle kanalow sportowych, roznia sie jedynie tym, ze jedni maja lige niemiecka, inni holenderska, eurosport nie ma nic (ale za to mnostwo innych ciekawych zawodow) no i canal+ ma wszystkie niemal pozostale ligi (pilki noznej). Jeszcze troche i bedzie 20 platoform cyfrowych, a kazda bedzie sie szczycila swoim kanalem sportowym(pilkarskim z jedną ligą)...
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-03-2007, 19:49   

Bo oni mysla że każdy polak to tylko piwo cały dzien i piłke by ogladał po 15 meczy na dzien....sam sie wkurzam że tyle sportowych jest zamiast wiecej z filmami: :evil:
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 29-03-2007, 08:49   

ANIOŁ napisał/a:
Bo oni mysla że każdy polak to tylko piwo cały dzien i piłke by ogladał po 15 meczy na dzien....sam sie wkurzam że tyle sportowych jest zamiast wiecej z filmami: :evil:

Domyślam się, że tych "wybrańców", w miastach których jest SportKlub, głowa od przesytu boli, ale pozwolę sobie delikatnie zwrócić uwagę, że np. u mnie w Opolu kanału SportKlub UPC nie raczyła wprowadzić.

baaaaaa - mało tego, w Opolu nie ma nawet kanału Eurosport 2, więc na nadmiar kanałów sportowych to ja przynajmniej nie cierpię, a nie ukrywam, że "cierpieć" bym chciał :)
 
 
pavel 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30
Wysłany: 29-03-2007, 16:32   

xthema napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Bo oni mysla że każdy polak to tylko piwo cały dzien i piłke by ogladał po 15 meczy na dzien....sam sie wkurzam że tyle sportowych jest zamiast wiecej z filmami: :evil:

Domyślam się, że tych "wybrańców", w miastach których jest SportKlub, głowa od przesytu boli, ale pozwolę sobie delikatnie zwrócić uwagę, że np. u mnie w Opolu kanału SportKlub UPC nie raczyła wprowadzić.

baaaaaa - mało tego, w Opolu nie ma nawet kanału Eurosport 2, więc na nadmiar kanałów sportowych to ja przynajmniej nie cierpię, a nie ukrywam, że "cierpieć" bym chciał :)

w Kraku też Es2 nie ma bo przecież oferta jest ograniczona terytorialnie i nie ma możliwości wprowadzić wszystkiego :evil:
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-03-2007, 18:30   

pavel napisał/a:
xthema napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Bo oni mysla że każdy polak to tylko piwo cały dzien i piłke by ogladał po 15 meczy na dzien....sam sie wkurzam że tyle sportowych jest zamiast wiecej z filmami: :evil:

Domyślam się, że tych "wybrańców", w miastach których jest SportKlub, głowa od przesytu boli, ale pozwolę sobie delikatnie zwrócić uwagę, że np. u mnie w Opolu kanału SportKlub UPC nie raczyła wprowadzić.

baaaaaa - mało tego, w Opolu nie ma nawet kanału Eurosport 2, więc na nadmiar kanałów sportowych to ja przynajmniej nie cierpię, a nie ukrywam, że "cierpieć" bym chciał :)

w Kraku też Es2 nie ma bo przecież oferta jest ograniczona terytorialnie i nie ma możliwości wprowadzić wszystkiego :evil:


Ale za to macie Hyper/ZigZap ktorego w GOPie niema - moglibysmy sie wymienic :mrgreen:
 
 
Tomy 
light master

Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 78
Wysłany: 30-03-2007, 20:38   

kiedys w okregu katowickim nie bylo wszystkich kanałow od axn poczawszy az na tvn style skonczywszy. Moze jest jakis postep i za pare lat oferta bedzie jednolita :P
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30-03-2007, 20:45   

Jeśli chodzi o GOP , to przynajmniej w Sosnowcu jeśli chodzi o kanały sportowe jest ok :) :Polsat sport, polsat sport extra. eurosport i europsport 2 teraz jeszcze sportklub
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-04-2007, 23:08   

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził ... :!: :mrgreen:
_________________
 
 
 
Wojtex 
light master

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Wysłany: 08-04-2007, 15:13   

Jedyne, co mi przeszkadza w SportKlubie (jeżeli chodzi o mecze piłkarskie) to brak grafiki meczowej, czyli aktualnego wyniku i czasu gry. Jedynie w meczach 1. Bundesligi pokazują grafikę, natomiast w innych meczach tego nie ma. A jeżeli włączę kanał w casie trwania meczu, to nawet nie wiem, jaki wynik i ile jeszcze czasu zostało do końca.

Nie wiecie, czy gdybym wysłał do nich maila w tej sprawie to by w jakiś sposób na to zareagowali?
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 08-04-2007, 17:12   

Wojtex napisał/a:
Nie wiecie, czy gdybym wysłał do nich maila w tej sprawie to by w jakiś sposób na to zareagowali?


chyba w innej rzeczywistości...
 
 
mic 
light master

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 60
Wysłany: 14-04-2007, 13:34   

Witam,
pare razy w tygodniu (2-3) zdarza sie ze nie ma programu, pisze "smart card removed" (czy cos podobnego). Myslalem ze raz, dwa razy moze sie jakos tak zdarzyc, ale to u mnie trwa juz od miesiaca :roll:
 
 
Bethrezen 
easy master

Dołączył: 27 Gru 2004
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-04-2007, 09:26   

Ktos moze orientuje sie czy SportKlub dostepny jest w Szczecinie?
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-04-2007, 11:04   

Tak lokalnie biuro obsługi klienta pewnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: