Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś próbował ???
Autor Wiadomość
kwiatu 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa-Tarcho
Wysłany: 14-03-2005, 00:06   Czy ktoś próbował ???

Sprawa wygląda tak: kiedyś miałem chello classic, potem zrezygnowałem, teraz znowu mam chello classic i wpadł mi do głowy pomysł....
Polega on na tym, że podpisałem umowę promocję (2 miesiące za 1zł) dwoniłem do BOKu w sprawie przeniesienia się na chello plus, odrazu zróciłem sie z pytaniem czy po przejściu na chello plus dostane kolejne miesiące za 1zł. I co sie okazało przemiła pani :) poinformowała mnie, iż dostane kolejne 3 miesiace za 1ł :wink:

Co z tego wynika... mam 5 miesiecy netu za 1 zł (maksymalnie 6 miesięcy, jeśli rozpocznie się przygode z chello od "chello light" (w pakiecie easy nie mam promocji: miesiąc za 1 zł)), no powiedzcie mi gdzie tak jest??
chello rox !!!

Jest ktoś kto coś takiego zrobił??
 
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-03-2005, 00:38   

O kurczę 8) Fajne i sprytne posunięcie :D Gratuluję pomysłu :)
_________________
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 14-03-2005, 15:19   coś tu chyba jest nie tak...

bo rozmowa z przemiłą panienką, która udzielila takiej, a nie innej informacji, jest tylko rozmową, a nie fachową informacją. Sam się przekonałem, że tak jest, bo panienki z UPC pod 94-80 plotą bzdury - wiem to aż nadto sam. Jedynym rozsądnym zasięgnięciem konkretnej i fachowej informacji jest wysłanie maila i dopiero na podstawie odpowiedzi na rzeczony mail można pózniej dochodzić swego. Reasumując - nie wierzyć panienkom, które są w katowickim UPC jako konsultantki, bo g.... wiedzą.
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-03-2005, 15:19   ciekawe

ale ja bym bardzo ostrożnie podchodził do tematu.
teoretycznie sprawa wygląda na czystą formalnie, ale przed konkretnym zastosowaniem
dokładnie wczytałbym się ponownie w regulamin umowy z upc po to aby inna osoba
odpowiedzialna z tej instytucji, równie miło nie poinformowała mnie o konieczności dopła-
cenia (z odsetkami) za poczynione zmiany :|
przecież na logikę rzecz biorąc, osoby mające długoterminowy staż w chello, mające znacznie wyższy status niż zwyczajny klikacz, dawno rozwiązanie to stosowałyby, co ma
też swoje drugie dno - potwierdzenie że "to samo z pozoru prawo" jest inne dla każdego
użytkownika upc z osobna.
może wywód swój trochę potraktowałem "filozoficznie", ale na wszelki wypadek lepiej
dmuchać na zimne... :wink:

i jak to ujął bardzo przejrzyście pt antoni555 - przed podpisaniem czegokolwiek - szukałbym osobiście (fizycznie) w konkretnym bok-u - potwierdzenia na piśmie, że sprawa
jest 100% legalna itd.
wtedy dopiero zaczęłaby się polemika nt cennika usług upc... :wink:
 
 
kwiatu 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa-Tarcho
Wysłany: 14-03-2005, 17:47   

dowiedziałem się od przedstawiciela upc (podpisywalem umowe u niego...), że sprawa jest legalna, a w dodatku dostępna także dla każdego użytkownika niezależnie od tego ile jest już w sieci chello (jak dawno temu podpisał umowę) :D
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-03-2005, 18:09   

skoro tak, to gratuluję temu i tym, którzy ustawią sobie na nowo profil użytkowania chello.
dla mnie bardziej istotne jest to, żeby w miarę szybko upc wywiązała się z obietnicy
przyśpieszenia (dziś np. u mnie...436,1 - horror);
kiedyś, może (jeśli uznam to za potrzebne i praktyczne) wskoczę na plusa.
w każdym razie powodzenia dla pomysłodawcy :!: :wink:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-03-2005, 22:53   

Ja słyszałem trochę inną wersję jeśli przykładowo założymy sobie classic mamy 2 miesiące z złotówkę, jeśli potem zmienimy na plusa to przez kolejne 3 miesiące płacimy za plusa jak za classica.
  marekd@jabberpl.org
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-03-2005, 00:32   czyli wszystkie drogi...

prowadzą do rzymu...
dopiero co rozpocząłem przygodę z internetem z chello, więc na razie wystarczy mi light,
z dotychczasową wysokością opłaty (84 z vatem), z nadzieją na regularne przyśpieszenie
(i może przesunięcie limitu do 50 GB, bowiem nie jest aż tak dużo).
w każdym razie nie muszę już mieć gęsiej skórki i drżenia rąk jak kiedyś bywało kiedy otwierałem kopertę z rachunkiem od tp sa (rekord ponad 4.000...) - jak wspomnę, to do dziś mi się odbija :wink:
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-03-2005, 00:43   Re: czyli wszystkie drogi...

mizuk napisał/a:
w każdym razie nie muszę już mieć gęsiej skórki i drżenia rąk jak kiedyś bywało kiedy otwierałem kopertę z rachunkiem od tp sa (rekord ponad 4.000...) - jak wspomnę, to do dziś mi się odbija :wink:

Znam to :) Też mnie to przydarzyło... Rekord to 350zl... To pikuś z Twoim rekordem... Ale i tak nie żałuję spędzonych czasów na necie przez modem :) Warto było :)
_________________
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-03-2005, 00:58   sieć przez modem...

ja też nie żałuję czasu spędzonego, ale wtedy nie było jeszcze takich narzędzi zabezpieczających, dołączało się wszystko, nawet "z założenia przyzwoity" microsoft
podsyłał mi płatne strony (nie informując mnie o tym), ile razy prze to musiałem komplet
nie reainstalować win98 :mrgreen:
szkoda że nie było wtedy rozwiązań prawnych, jakie teraz obowiązują - można zaskarżyć
tp o współdziałanie z uporczywymi dialerami i wygrywać niepłacenie horrendalnych r-ków...
teraz kiedy nagle pojawia mi się propozycja "nie do odrzucenia" nawet nie sprawdzam,
deletuje, no chyba że "gościu" jest nachalny - to go umieszczam w odpowiedniej bramce
w opcjach internetowych i spokój.
nie ograniczam się w żadnej tematyce, więc spokojnie elimunuję nieproszonych klientów,
resztę robi panda, sp2 i dodraźnie kilka innych rzeczy.
pozdrawiam
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-03-2005, 14:49   Re: sieć przez modem...

Ostatnio zmieniony przez SiNuS 24-06-2005, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-03-2005, 15:01   oj pajączku pajączku...

czy ja poddałem w wątpliwość że za darmo mnie "ukarano"?
jedynie stwierdziłem, że korzystając (kiedyś, bo teraz nie wiem) z usług telekomuniakcji pl
poprzez modem tlf w dostępie do sieci - przytrafiało się to i owo, często wbrew temu co
sugerujesz, niewinnie. to już historia :wink:
gdyby starczyło miejsca w tych ramkach to podałbym ci adresy minimum 1000 stron
zawierających "0" d*** a treść ich bywa przerażająca lub bardzo papieska - niestety
jest tam strasznie dużo dialerów i linków do innych potworności tego świata. :mrgreen:
czy ciekawość można sprowadzać do określenia "głupota" ? - nie sądzę!
:wink: no ale dajmy już temu spokój, są ciekawsze tematy na forum / irc
pozdrawiam metalowego (?) pajączka :wink:
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-03-2005, 15:13   Re: oj pajączku pajączku...

Ostatnio zmieniony przez SiNuS 24-06-2005, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-03-2005, 16:43   uparty...

pajączek, no cóż widać taki już jesteś (chociaż wyczuwam w kontekście twoich słów, jakąś
drobną złośliwość pod moim adresem :?: ).
co do definicji głupoty vel niewiedzy możnaby dyskutować pod wieloma względami, zresztą
na temat definicji wiedzy także.
co co adresów, myślę że nie jest to dobry pomysł, zwłaszcza, że dostęp do forum jest
w pewnym sensie anonimowy - każdy mógłby posurfować a ja mógłbym mieć kłopoty,
że proponuję m.in. np. tematy obsceniczne (powtarzam nie związane z d) etc.
ja np. interesuje się kryminalistyką i medycyną sądową, temat ciężki, nie dla każdego!
także bez względu co sobie pomyślisz i co mi jeszcze napiszesz, "tych" adresów nie podam.
masz jak każdy z nas przeglądarkę kliknij dowolne słowo, w dowolnym języku i znajdziesz
rzeczy o których nawet nie śniłeś. internet to kompletnie wyzute z sumienia narzędzie...
to tyle co miałem do powiedzenia, na razie :wink:
dla jasności - nie licz na adresy pod "pw".
uffff. ale u...............pajączek :wink: :mrgreen:
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-03-2005, 18:26   Re: uparty...

Ostatnio zmieniony przez SiNuS 24-06-2005, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: