Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IP - jakim softem zmienić, zeby ominąć ratio...
Autor Wiadomość
banzul 
Klikacz

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 13-03-2007, 08:51   IP - jakim softem zmienić, zeby ominąć ratio...

Witam,

Czy macie jakieś sposoby na zmianę swojego IP, żeby przy rejestracji na trakerze nie wykryli, że dajesz drugiego mail-adresa spod tego samego IP. Nie dali mi szansy uploadować, moje zasysy maja mało peerów, a muszę dociągnąć plik.
Co z tego jak mnie zbanowali za zbyt małę ratio.

pozdrawiam

banzul
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-03-2007, 12:43   

Nie jestem dobry w posługiwaniu się tym slangiem więc nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem co mogę poradzić.

Jeśli chodzi tylko jakieś stronki (napisałeś tracker ale domyślam się, że chodzi chyba o jakąś stronkę bo na trackerze się przecież nie rejestruje, dlatego to co piszę dotyczy przeglądarki www, torrenta przez to nie puścisz) które nie pozwalając na zakładananie wielu kont z jednego adresu ip/maila najlepiej skorzystać z tora co kilka minut będziesz miał inne ip a strona nie będzie miała żadnych szans aby namierzyć twoje prawdziwe ip.
Do maili można wykorzystać stronki takie jak www.pookmail.com albo trashmail.net przy ich pomocy możesz podawać setki różnych adresów które będą istniały tylko przez chwilę nie zdradzając swojego prawdziwego adresu.

Jeśli chcesz jedynie zmienić swój prawdziwy adres ip na inny (ale nie ukrywać go przed nikim) nie potrzebujesz żadnych programów do tego, w chello wystarczy zmienić mac swojej karty sieciowej i zresetować modem.

A na koniec najważniejsza rada - nie korzystaj z kiepskich stronek wcale.
  marekd@jabberpl.org
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 13-03-2007, 13:04   

banzul, :oops:

Wstydze sie za ciebie.

Nie kombinuj a zacznij sedowac uczciwie.

Napisz jaka stronka .
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-03-2007, 13:05   

A jeśli chodzi o samego torrenta i padające trackery - po pierwsze upewnij się że masz włączone DHT jeśli już zaczniesz coś ściągać to popsucie się trackera w połowie Ci w tym nie przeszkodzi. Chyba że musisz z jakiś względów wyłączyć klienta wówczas zapisz sobie ip osób z którymi jesteś połączony można połączyć się z nimi potem ręcznie bez pośrednictwa trackera.
  marekd@jabberpl.org
 
banzul 
Klikacz

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 13-03-2007, 19:51   

Dzięki Moderatorze za poradę- wypróbuję ...

a co do sedowania: chciałem być seedem, ale mi nie dali, uploady torrentów z wpisanym adresem ich trackera nie przyjmowali, utorrent mam właczony nonstop,, ale nie chcą się częstować.

liczą pewnie na kasę, bo ogłaszają, że za 10 baksów dadzą ci zassać 12 Giga.

pozdrawiam
_________________
 
 
skkf 
light master


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 101
Wysłany: 13-03-2007, 21:29   

banzul napisał/a:
a co do sedowania: chciałem być seedem

banzul napisał/a:
, ale nie chcą się częstować.


Widać, że kompletnie nie wiesz jak takie strony działają. Co z tego, że chcesz wysyłać, jak robi to samo xxx innych osób a ściąga duuużo mniej? Ściąga się takie rzeczy, (do poprawiania ratio) gdzie stosunek seedów do leecherów jest duży. Np. 1 seed, a 200 leechów, wtedy będzie się wysyłać.

A z chello light, dużo też nie poseedujesz...
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-03-2007, 00:38   

banzul napisał/a:
Dzięki Moderatorze za poradę- wypróbuję ...

a co do sedowania: chciałem być seedem, ale mi nie dali, uploady torrentów z wpisanym adresem ich trackera nie przyjmowali, utorrent mam właczony nonstop,, ale nie chcą się częstować.

liczą pewnie na kasę, bo ogłaszają, że za 10 baksów dadzą ci zassać 12 Giga.

pozdrawiam


Co to za dziadowski Traker ? Podaj na PW jak chcesz
 
 
victorinox 
Klikacz


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 12
Wysłany: 14-03-2007, 01:01   ...no pięknie

gostek chodzi na stronce z obowiązkowym ratio /dostał bana za lecherstwo-a tu prosze ,żytczliwi koledzy starają się jak mogą pomóc mu omijać regulamin strony !
I jeszcze bezczelne pytanie jak założyć drugie konto?!

Stary-Ty już nawet nie jesteś piratem na p2p Ty jesteś oszustem i pijawą. A kity o trackerze to możesz Babci Kociupalskiej żenić.

Brawo dla tych którzy mu pomagają.
Jeziorany! Wieś tańczy i śpiewa.
 
 
banzul 
Klikacz

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 17-03-2007, 10:34   

Dzięki Moderatorze,

Tor jest rewalacyjny, bez zadnego wysiłku zintegrował się z Firefoxem. pozwala mieć inny IP spod "lisa" a rzeczywisty spod Opery.

Dzięki poradom na forum tym razem stopowałem swój bardzo szybki upload na kilka porcji, pobrałem dzięki radom kolegów najbardziej chodliwe pliki o małej ilości seedów i od razu zacząłem kontrolować ratio.

A to wszystko dzięki radom forum.

pozdrawiam

Wiktor

P.S. Jeśli osioł cię kopnie, a lama opluje to odpowiesz im tym samym?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: