Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zassysanie a brak limitów

Ile sciągasz (planujesz sciagnac) miesiecznie po zniesieniu limitów (light/classic)??
0/0-20/35 GB
28%
 28%  [ 21 ]
20/35-30/50 GB
20%
 20%  [ 15 ]
30/50-50/70 GB
16%
 16%  [ 12 ]
50/70 GB - 65/90 GB
12%
 12%  [ 9 ]
>>70/100 GB
21%
 21%  [ 16 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-03-2007, 14:56   Zassysanie a brak limitów

Wiem, ze dokonca miecha jeszcze sporo czasu, al jestem ciekaw jak tam u was z zassysaniem - w koncu swego czasu byla burzliwa debata na forum, na teamt tgo jak to zniesienie limitów jest calkowicie niemozliew (;PPPP) ze względu na userów-pijawki, którzy totalnie zablokowali by przepustowosc łacz i juz nastepnego dnia (czyli gidzies kolo 2-3.03) nastapiła by totalna zwałka i challo padło by na dobre (;PP). Tak wiec, opowiadajcei jak tam u was z downloadem - zarówno jezeli chodzi o ilosc, jak i jakos - az dziwne bo u mnie chello jeszcze ani razu (no moze w ciagu tego roku w sumie z 5h przerwy w dostawie netu bylo) niepadło, ani nawet nie obnizylo transferu - utorent zawsze (o ile tylko ktos seeduje) maxa wyciaga. A co do downloadu to juz wiem ze bedzie to ponad te 'ustawowe' 30gb, ale jeszcsze nie wiem czy az tak duzo... sadze ze istnieje sopora szansa ze wyrobe sie gdzies w okolicach 40-50gb, ale na dokladnie dane trza niestety poczekac na koniec miesiaca
_________________
 
 
MaTraX 
light master


Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 65
Skąd: Września
Wysłany: 10-03-2007, 15:19   

U mnie licznik aktualnie wskazuje ok 41gb, przy czym dziś znacznie się podniesie, ponieważ z okazji wolnego dnia postanowiłem nadrobić kilka spraw.

Ogólnie sądzę, ze pytanie w ankiecie jest zadane trochę niefortunnie. Bo jak można planować ile się będzie ściągać? Tzn. pewnie i można, ale to jak sadzę robią luzie, którzy jak gdzieś tutaj napisano- ściągają byle co, byle się ściągało. Naprawdę stan licznika jest zależny od wielu czynników. W moim przypadku sa to wolne dni, kiedy mam czas aby np. coś obejrzeć.. wtedy albo szukam czegoś do pobrania, albo też oglądam sobie online. Z drugiej strony jest praca lub sprawy związane z pracą, czy szkołą i wtedy pobiera się coś sporego często nie tyle da własnej przyjemności, a z obowiązku można powiedzieć. I niestety często bywa, ze takie pliki, czy grupy plików nie należą do lekkich.

Miesiąc temu musiałem być ostrożny i zmieściłem się w wyznaczonym limicie 50gb z niewielkim luzem. Teraz kiedy wiem, ze ograniczenia nie ma, sądzę, że granica limitu zostanie przekroczona.. być może nawet dobiję do 100gb, choć wątpię :) jednak tę opcję zaznaczam.
_________________
 
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 10-03-2007, 15:20   

NA razie 68gb na liczniku , myślałem zawsze że jak limitów nie będzie to nie wiadomo ile zassam , ale nie szaleje ( z drugiej strony nie ma za dużo ciekawych pozycji dla mnie w tym miesiącu) to myśle że zmieszcze się w okolicach 110-130gb.
Ostatnio zmieniony przez Don Vito 10-03-2007, 15:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2007, 15:22   

A ja powiem że potrzebuje prędkości i stabilności, a do dziś pobrałem 3gb :)
 
 
petro 
classic master


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 180
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-03-2007, 15:25   

U mnie na liczniku jak na dziś dzień ok 5,5 GB. Nie wiem czy nawet przekroczę lightowy limit, bo jak narazie jest niewiele interesujących rzeczy do ściągania na torrentach. :mrgreen:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-03-2007, 15:30   

Myślę, że nadal do tych 30GB nie będę dobijał (mimo, że nie jestem sam)
ale brak limit bardzo mi się podoba ze względu na to, że nie muszę się obawiać czy przypadkiem nie wypadnie coś większego.

Dla mnie najważniejsze jest to żeby nie było przerw (a zwłaszcza długich niezapowiedzianych przerw) w działaniu.
  marekd@jabberpl.org
 
Wojtekwyso 
light master

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 51
Skąd: Sopot
Wysłany: 10-03-2007, 15:47   

No ja także myślę ze w 50 gb sie wyrobie chociaż zacząłem ściągać pozycje DvD-R xD
a one troche zajmuja XD
 
 
 
Shatyn 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 180
Skąd: Kraków - N.H.
Wysłany: 10-03-2007, 16:02   

U mnie normalnie.
Licznik pokazuje 5 Gb z groszami.
Prawdopodobnie do końca miesiaca nie będzie więcej niż 20 Gb...
 
 
 
Oshin2 
Klikacz

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-03-2007, 17:05   

U mnie też normalnie...
8G
Na torentach faktycznie nic ciekawego nie ma ;)
Brak limitów podoba mi się dlatego, że mogę sobie posłuchać radia, pooglądać jakieś programy np. z itvp bez obawy, że braknie danych na telefonie IP, którą akurat mam nie z UPC

pozdrawiam,

M.
68G .... jestem w szoku ! Sorki...
 
 
lapin 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Lis 2005
Posty: 377
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-03-2007, 18:25   

Ja mam na liczniku 10GB i pewnie nie przekrocze przypisanego mi niegdys limitu 30GB :)
_________________
 
 
 
prawdapunk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2007, 18:33   

Ja zapewne również nie przekroczę, szczerze mówiąc to nie mam czasu na to by oglądać np. ściągnięte filmy, więc po co je ściągać ? (no chyba, że ktoś m,mnie prosi bym mu coś ściągnął) więc spokojnie wyrabiam się w starych limitach pobierania ;-) licznik pokazuje mi: 3619 MB
 
  prawdapunk@chrome.pl
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-03-2007, 18:41   

wprawdzie bez limitu od zawsze ale zassane 22GB wyslane 47 GB... nie ma nic ciekawego do ssania ;)
_________________
 
 
 
buzek 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2007, 18:45   

100 to ja i tak dobijalem zawsze jak byly limity... teraz sie zobaczy... wszystko przez te cholerne filmy dvd :P
 
 
 
sir_bizon 
Klikacz

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-03-2007, 20:12   

Ja osobiście się cieszę ze zniesienia limitów, gdyż można sobie bez obaw mecze na necie pooglądać, ściągnąć ulubione seriale itp bez kalkulowania czy starczy limitu do końca miesiąca. Natomiast nie widzę sensu zasysania wszystkiego co się na sieci pojawi. To pozostawiam kolekcjonerom ;)
 
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-03-2007, 01:30   

Heh z tego co widze, to w wielu przypadkach samo zniesienie limitu zapeniło, nie tyle wiekszy komfort uzytkowania co komfort psychiczny i spokój ducha... ;PPP Ale faktycznie ostatmimi czasy nie wiele rzeczy nowych i wartych zassani pojawia sie na torrentach... chociaz ja ze swoim zamilowaniem do seriali i nadrabiamnie zaleglosci ( w tym miechu 30gb to sam Farscape zajmie) jednak sie ciesze ze limity zniesli... ciesze zarówno praktycznie jak i duchowo ;PPP
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: