Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello czy dlugo mamy to jeszcze znosic ?
Autor Wiadomość
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 07-03-2007, 16:07   chello czy dlugo mamy to jeszcze znosic ?

osttanimyi czasy pojawily sie problemy z lagami niezaleznie jaka gra online dzieki chello nieda sie grac....czy tak ma wygladac powazna firma .... przeciez paredziesiat % klientow chello to ludzie ktorzy lubai sobie w cos popykac po sieci...... ile to ma jeszcze trwac .... to neijest normalne ... pozdrawiam i prosze o wasze opinie ..
_________________
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-03-2007, 16:46   

Moja opinia jest taka że jest już ze 2 takie tematy :D
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 07-03-2007, 18:20   

Premier napisał/a:
Moja opinia jest taka że jest już ze 2 takie tematy :D
yyyy to przepraszam ;p
_________________
 
 
skkf 
light master


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 101
Wysłany: 07-03-2007, 19:36   

Nie masz za co, ale zainstaluj sobie operę/firefoxa. ^^
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 07-03-2007, 20:24   

skkf napisał/a:
Nie masz za co, ale zainstaluj sobie operę/firefoxa. ^^
a co ma do rzeczy opera lub firefox do lagow w grze ? czy an forum cos przeszkadza :P ?
_________________
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-03-2007, 20:50   

No właśnie!Ciekawy jestem i ja.
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-03-2007, 22:57   

A nie ma nic, jednak Internet Exploler to niebezpieczna zabaweczka. :lol:
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 08-03-2007, 11:14   

cuxxx napisał/a:
A nie ma nic, jednak Internet Exploler to niebezpieczna zabaweczka. :lol:
ale ja mam na mysli lagi w grze a przegladarka neima nci wspulnego z tymze hobby :| wiec niekapuje <co jest>
_________________
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-03-2007, 11:32   

Bo, nie ma.Koledzy, chcieli tylko zwrócić uwagę, żebyś zmienił przeglądarkę internetową.
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 08-03-2007, 16:15   

mortex napisał/a:
Bo, nie ma.Koledzy, chcieli tylko zwrócić uwagę, żebyś zmienił przeglądarkę internetową.
mam fire foxa zainstalowanego ale uzywam expllera jest szybszy na mojim zmaulaczu (kompie) :) ;p mi to tam nieprzeskadza mam siostre a nawet gdybym niewiadomo co mial .... bede mai lwirusy i robil formata wiec jest mi obojetne i wole szybsza :) prawda ? :shock: :oops:
_________________
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-03-2007, 18:51   

skkf napisał/a:
Nie masz za co, ale zainstaluj sobie operę/firefoxa. ^^

skoro on ma zmienić IE, to Ty zmień monpolistycznego windowsa... :lol:

chce tylko zwrócić uwagę jak przez taką jego niewinną mała wstawkę do rozmowy temat zmienił bieg na zupełnie bezsensowne wątek o tym co ma przegladarka do grania.
_________________
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 09-03-2007, 08:16   

nom troszke odbeiglismy od tematu :D ;p....... tak chello tak slabo chodzi bo uzywam ie :D XD ..... <joke> :D no nie a tak na powaznei wcozraj bylo nronmalnie czy to juz koneic tych lagów ?D :D ?
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-03-2007, 11:34   

Cytat:
tak chello tak slabo chodzi bo uzywam ie :D XD ..... <joke>

Matik, a wiesz, że to nie żart - ie naprawdę wolniej ładuje strony niż inne przeglądarki.

Są tego 2 powody:
Po pierwsze ie nie obsługuje połączeń HTTP/1.1 w trybie pipeline
(w tym trybie strony składające się z wielu małych plików wczytują się znacznie szybciej)
Po drugie silniki innych przeglądarek portafią renderować strony zanim jeszcze wczytają się one do końca (np wczyta się tylko górny kawałek strony i już go widzisz - możesz przeczytać - tak jak byś miał stronę gotową a w czasie gdy patrzysz na górę strony przeglądarka po cichu wczytuje dół strony, podczas gdy w ie musisz czekać aż wszystko doczyta się do końca zanim zobaczysz cokolwiek)

W chello są stosunkowo szybkie łącza więc gdy działają dobrze to różnica wynosi ułamek sekundy i jej nie widać ale gdy tylko pojawiają się jakieś problemy np z pingami zaczyna mieć znaczenie potokowe wczytywanie wielu plików, a gdy dojdą do tego problemy z transferem renderowanie stron zanim prześlą się one do końca zaczyna się bardzo przydawać.
  marekd@jabberpl.org
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 09-03-2007, 20:26   

Marek napisał/a:
Cytat:
tak chello tak slabo chodzi bo uzywam ie :D XD ..... <joke>

Matik, a wiesz, że to nie żart - ie naprawdę wolniej ładuje strony niż inne przeglądarki.

Są tego 2 powody:
Po pierwsze ie nie obsługuje połączeń HTTP/1.1 w trybie pipeline
(w tym trybie strony składające się z wielu małych plików wczytują się znacznie szybciej)
Po drugie silniki innych przeglądarek portafią renderować strony zanim jeszcze wczytają się one do końca (np wczyta się tylko górny kawałek strony i już go widzisz - możesz przeczytać - tak jak byś miał stronę gotową a w czasie gdy patrzysz na górę strony przeglądarka po cichu wczytuje dół strony, podczas gdy w ie musisz czekać aż wszystko doczyta się do końca zanim zobaczysz cokolwiek)

W chello są stosunkowo szybkie łącza więc gdy działają dobrze to różnica wynosi ułamek sekundy i jej nie widać ale gdy tylko pojawiają się jakieś problemy np z pingami zaczyna mieć znaczenie potokowe wczytywanie wielu plików, a gdy dojdą do tego problemy z transferem renderowanie stron zanim prześlą się one do końca zaczyna się bardzo przydawać.
hmm ja tam wole expllolera jest szybszy jak na moj kom[puter to syzbciej sie zlaaduej w ie niz w fire foxie .. i DO ULICHA JASNEGO ;P mowimy o lagach w grze a nie o przegladarkach xD... ;p :evil: :mad:
_________________
 
 
VoivoD 
light master


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: gdansk
Wysłany: 13-03-2007, 19:22   

albo masz jakiegos starego ff, albo za malo(ew. za duzo) polaczen wychodzi na wczytanie strony w ff, ie jest malo funkcjonalny - to tak jakbys lubial gry sportowe, a gral w PONG
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: