Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak nie Bitcomet to co ?
Autor Wiadomość
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 12-03-2005, 11:43   Jak nie Bitcomet to co ?

Bitcomet jest fajny, ten klient mnie przekonal do sieci torrent :) Jest prosty i mily w obsludze, wszystkie jego opcje sa zrozumiale, ladnie wyglada, jest strasznie funkcjonalny i mimo pewnej swej prostoty daje ogromne mozliwosci. Nie bez znaczenia sa tez niskie wymagania , zwlaszcza w kwesti apetytu na pamiec :mrgreen:

Obecnie siedze na ver 0.56, jest juz dostepne 0.57. Jednak nadal BitComet ma jeden, dosyc chyba powazny blad :( A mianowicie sciaga/wysyla wiecej niz potrzeba. Wydawalo mi sie przez dlugi czas ze on zle zlicza jednak niestety tak nie jest. Ten temat jest wszedzie poruszany na roznych forach i grupach. Fani BitCometa czekaja na wyeliminowanie tego bledu w kolejnych wersjach :) Oby jak najpredzej bo to dla mnie progs do torrenta nr 1 :)
Niby to bez znaczenia jak sie sciaga cos z predkocia 180 kB/s bo tylko kilka minut dluzej bedzie sie sciagac niz powinno ale jednak w chello obowiazuja limity no i seedowanie jednak przez to jest utrudnione tzn niby wyslales 100Mb a w rzeczywistosci okolo 70 MB moze ciut wiecej.

I teraz pytanie jak nie BitComet to co ? :) Z gory odpada Azureus (klient dobry ale ten apetyt na RAM). Co polecacie ? Interesuja mnie podobne mozliwosci jak w BitComecie. Nie znam pozostalych klientow i nie wiem czy oferuja one naprzyklad: wybranie rarow ktore chce sciagnac/udostepnic, mozliwosci przejscia tylko do seedowania z torrentem sciagnietym w 80%, male wymagania, zmiana sciezki trackera itp.... no i zeby byl pozbawiony siakis wad. Podobno niezly jest BitSpirit czy jakos tak.

Jak tylko uporaja sie z tym Bitcometem to wracam do niego :mrgreen:
_________________
 
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-03-2005, 12:15   

Ja używam BitSpirita. Próbowałem chyba wszystkich ale na bitspiricie najlepiej mi się ściąga. Tylko zmieniłem w nim port na 80. I bardzo szybko się rozpędza w porównaniu z innymi klientami torrent.
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 12-03-2005, 12:34   

U mnie ostatnio nie ma znaczenia jaki port (praktykowalem ostatio na 21). Na kazdym praktycznie osiagam powyzej 140 kB/s (pt , et) a na tb2 zawsze 180 kB/s. BitComet tez szybko sie rozpedza :mrgreen: Baaardzo go lubie ale chociaz do seedowania poki co przydalby sie osobny klient ze wzgedu na ten dziwny blad.

Zlukam tego BitSpirita :)



UPDATE.

Poczytalem o tym BitSpiricie. Jest to w zasadzie BitComet. Dziala na tym samym silniku, oba radza sobie z NAtem itp itd. Ogolnie progsy niemal takie same.

Tylko ze chyba czasami BitSpirit ma odwrotny problem do BitCometa, tzn za malo nalicza. Szerzej tutaj http://www.searchengines....16&hl=bitspirit

[ Dodano: Wto Mar 15, 2005 19:28 ]
BitComet zostal zbanowany na TB


Attention ALL BitComet users: Please be advised that effective immediately, this client is banned from the tracker. There are a few different reasons for this decision such as this. They are security issues for the site and the users and the fact that they don't report stats accurately. Until they can conform to specifications or can report stats correctly or are no longer security issues for our site and our users, they will no longer be allowed to connect.



Ale jest juz patch
http://solidox.org/bc/
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: