Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIBIA wtf?czytajcie wszystko......
Autor Wiadomość
gho5t_FoX 
Klikacz

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: 04-03-2007, 01:58   

heh mam podobny problem z hasłem do skrzynki pocztowej :mrgreen: a jesli chodzi o pingi w grach to faktycznie dzis mozna bylo odczuc poprawe, chociaż nie była ona na tyle wyrazna zeby można było przestać marudzić, ja gram w World of Warcraft głównie i dzisiaj maksymalny ping w godzinach popołudniowych był w granicach 700 ms przy czym tutaj 200-250 ms jest to jak najbardziej akceptowalna wartością, a jeszcze pare dni temu w tych godzinach nawet do 1200 dochodzil :sad: więc mam nadzieje że są to pierwsze zapowiedzi poprawy w działaniu łacza czego sobie i wszystkim urzytkownikom chello serdecznie życzę ;)
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 04-03-2007, 10:38   

gho5t_FoX napisał/a:
heh mam podobny problem z hasłem do skrzynki pocztowej :mrgreen: a jesli chodzi o pingi w grach to faktycznie dzis mozna bylo odczuc poprawe, chociaż nie była ona na tyle wyrazna zeby można było przestać marudzić, ja gram w World of Warcraft głównie i dzisiaj maksymalny ping w godzinach popołudniowych był w granicach 700 ms przy czym tutaj 200-250 ms jest to jak najbardziej akceptowalna wartością, a jeszcze pare dni temu w tych godzinach nawet do 1200 dochodzil :sad: więc mam nadzieje że są to pierwsze zapowiedzi poprawy w działaniu łacza czego sobie i wszystkim urzytkownikom chello serdecznie życzę ;)
ja jak w exlolerze neichce mi sie haslo wpisac uzywam wtedy fire foxa wchodzi od kopa ta wyszukiwarka ma inne ustawienia w ciastkach i a zreszta neiznam sie ale fakty sa takie ze dziala :D

[ Dodano: 04-03-2007, 19:58 ]
hmmm....glupia sprawa ...ale ogladajac tv choc przewaznie niemam na to czasu...widzialem reklame chello ktora umozliwia za 20 zl 2 razy szybsze przesylanei danych ... czy to niejest sztaanski plan.... zeby graczep ozbawieni swojego hobby musieli doplacac nastepna kase :| .....? :neutral: :?: :?: :idea:
_________________
 
 
Taggin 
Klikacz

Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 17
Wysłany: 18-12-2007, 21:13   

wiem,że stary temat ale.... może sie komuś przyda;p
zainstaluj sobie dobrego firewalla+antivira.
Najprawdobodobniej Cie ktos pinguje i tyle :)
 
 
Bodziu 
easy master

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: 29-02-2008, 08:47   

Ja natomiast nie otrzymalem zadnego info o modernizacji sieci. Jezeli modernizuja i net Ci nie dziala jak powinien masz prawo do reklamacji. Musza Ci oddac abonament za czas modernizacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: