Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIBIA wtf?czytajcie wszystko......
Autor Wiadomość
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 03-03-2007, 17:45   TIBIA wtf?czytajcie wszystko......

Witam mam dosyc dziwaczny problem juz niemam pomyslow ani domyslow jestem wp unkcie bez wyjscia... otoz od dosc dawna gram w tibie gra online.jeszcze keidys mialem internet z sieci osiedlowej jednakze slabiutko chodizla (czesto niebylo netu ogolnei wiocha)wkoncu zdecydowalem sie na chello na poczatku bylo idealnie wrecz no o kazdej porze dnai gralem 0 kickow nic.az zdazylo sie tak ze zaczelo mnie czesto wyrzucac z gry duzo lagow i freezow nawet kikludziesiecio sekundowych napisalem do chello...po okolo tygodni uwyjasnilo sie ze to cos u nich...a ostatnio pojawil sie inny problem najczesciej w weekend...po 14 zacyznaja sie lagi koszmarne... i nei jest to wina gry gdyz pytalem sie wielu znajomych i mowia ze u nich gra chodz bez zarzutu... tyle razy formatowalem dysk restartowalem modem i juz neimam pomyslu pisalem do chello oni mwoia ze unich wsyztko w porzadku... a przewaznie w weekendy mam czas grac....a tu niema jak prosze o odpowiedz i pomkoc z gory dziekuje i pozdrawiam Mateusz.Kraków
_________________
Ostatnio zmieniony przez Matik 05-03-2007, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-03-2007, 17:52   

UPC modernizuje swoja siec i niestety trzeba czekac do polowy marca az skoncza to robic, oby sie wtedy poprawilo... miejmy taka nadzieje... poki co jednym dziala dobrze innym beznadziejnie. widac jestes w tej pechowej grupie. nie pozostaje nic innego jak czekac.
_________________
 
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 03-03-2007, 17:57   

z tym ze ten problem mam juz troche czasu za kazdym razem mam andzieje ze bedzie lepiej i kicha.... juz niewiem czy to nei wina kompa... choc w to watpie celeron 600 128 ramu..i stara sieciowka ale dziala...i net dziala mi nawet dobrze a to gra akurat slabo lazi.....czy to mozliwe zeby chello zmienjsyzl przepustowosc na wlasnei ip servera na ktorym gram ?
_________________
 
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-03-2007, 18:04   

problem wystepuje wlasnie juz dobre kilka tygodni, UPC nie blokuje celowo Ciebie tylko wiekszosc uzytkownikow... sprawdz jak bedzie sie gralo okolo 1 w nocy, jak wszystko z regoly dziala dobrze o tej porze... jak bedzie wtedy ok - musisz czekac do polowy marca i liczyc na poprawe ;]
_________________
 
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 03-03-2007, 18:12   

oo super poprawiles mi humor.. bo w tygodniu normalnei mi dziala tylko wlasnie w weekend zawsze tak slabiutko dziala a w tygodniu raczej bez zarzutow ... dzieki wielkie i pozdrawiam... :D OCZYWISCIE MOWA O KRAKOWIE ???:> ?
_________________
 
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-03-2007, 18:14   

to raczej jestes w tej szczesliwej grupie co mniej tna, lub nie tna... moze w weekend jednak tna... tego nie wiadomo jak oni z tym kombinuja ;) sprawa dotyczy calej polski wiec nie ma znaczenia czy Krakow czy inne miasto
_________________
 
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 03-03-2007, 18:28   

yhym to fajnie :) :D ulzylo mi :D juz sie balem ze do konca sie bede tak meczyl...dzieki wielkie za pomoc pozdrawiam :) ...
_________________
 
 
dupajaś 
easy master


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2007, 19:24   

do końca może nie będziesz się męczył ale zobaczysz że lagi wrócą u nich to jest normalne
_________________
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 03-03-2007, 19:26   

dupajaś napisał/a:
do końca może nie będziesz się męczył ale zobaczysz że lagi wrócą u nich to jest normalne
wczesniej raczej nie narzekalem . wiec niewiem... pozyjemy zobaczymy.... :)
_________________
 
 
Bayron 
light master

Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 60
Wysłany: 03-03-2007, 21:09   

narkoman napisał/a:
UPC modernizuje swoja siec i niestety trzeba czekac do polowy marca az skoncza to robic, oby sie wtedy poprawilo... miejmy taka nadzieje... poki co jednym dziala dobrze innym beznadziejnie. widac jestes w tej pechowej grupie. nie pozostaje nic innego jak czekac.

A gdzie wyczytales o tej 'modernizacji'? Moze ktos z chello party-line Ci powiedzial?
 
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 03-03-2007, 21:33   

Bayron napisał/a:
narkoman napisał/a:
UPC modernizuje swoja siec i niestety trzeba czekac do polowy marca az skoncza to robic, oby sie wtedy poprawilo... miejmy taka nadzieje... poki co jednym dziala dobrze innym beznadziejnie. widac jestes w tej pechowej grupie. nie pozostaje nic innego jak czekac.

A gdzie wyczytales o tej 'modernizacji'? Moze ktos z chello party-line Ci powiedzial?

po 1 UPC tak twierdzi, tekst ktory juz sie nie raz pojawil na forum
Cytat:
Szanowny Panie,



Uprzejmie informuję, iż podjęliśmy działania mające na celu zwiększenie przepustowości łącz, dzięki czemu wkrótce odczują Państwo poprawę szybkości usługi internetowej.

Za wszelkie niedogodności związane z korzystaniem z usługi chello, chciałbym przeprosić Pana w imieniu firmy UPC.

oraz wiem ze robia z pracy, niestety zadnych dokladnych info, tyle ze robia...
_________________
 
 
 
Stormbringer123 
Klikacz

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: 04-03-2007, 00:23   

Heh, mam idealnie taki sam problem.
Gram od dawna (3,5roku) i w sumie od niedawna znow zaczalem grac. Przedtem mialem siec osiedlowa (nie bylo nawet 256kbs) a tibia i tak chodzila w porzadku.
Caly zadowolony zamowilem chello 1,5MB no i MILE zaskoczenie :]
W nocy da sie pograc, chodz tez troche przycina, ale w dzien masakra.
Mam nadzieje, ze to naprawia szybko :/
Pzdr
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 04-03-2007, 00:35   

to ja juz sam niewiem z jednej strony to sie nei dziwie ze nei psiza o tym na glownym forum bo pelno klientow zrezygnowalo by z uslug a z drugiej strony chello upc to powazna firma i takie komunikaty powinny byc. a to forum chyba nie jets oficialne wiec jezli ktos zameiscil taka wiadomosc to moze sie podszywa albo cos.. teraz juz sam niewiem jestem w desperacji ;/
_________________
 
 
Stormbringer123 
Klikacz

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: 04-03-2007, 00:39   

Tzn, nie wiem jak Ty, ale ja dostalem komunikat glosowy na sekretarce telefonu, z ta wiadomoscia (ze pracuja nad zwiekszeniem przepustowosci, i prace maja trwac niby do polowy marca)..
Pozostaje czekac ;>
Szkoda tylko, ze premmy sie marnuje :]
 
 
Matik 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 04-03-2007, 00:47   

Stormbringer123 napisał/a:
Tzn, nie wiem jak Ty, ale ja dostalem komunikat glosowy na sekretarce telefonu, z ta wiadomoscia (ze pracuja nad zwiekszeniem przepustowosci, i prace maja trwac niby do polowy marca)..
Pozostaje czekac ;>
Szkoda tylko, ze premmy sie marnuje :]
:)ja ogolnie mam lipe musze zadzwonic do chello bo odp octzaku czyli od ponad 1.2 roku niemam hasla do majla :| ... moze wtedy by mnei zawiadomili:)....hmm no moze jednak bedzie lepiej :) pozdrawuiam :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: