Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany marcowe w UPC
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2007, 20:37   

Robin, standardowa gadka marketingowa.
Ja np w piśmie dostałem informacje że jako "specjalnemu Klientowi" nie podniosą mi ceny za telewizje. A prawda jest taka że podpisałem umowę czasową także na telewizje z gwarancją ceny więc nie mogli i tyle.
 
 
lukasz48 
light master


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Wrocław-Psie Pole
Wysłany: 28-02-2007, 10:24   

" nowosci" we Wrocławiu:
S 30 kuchnia.tv
S 31 Mezzo (stereo)
S 33 Edusat
kanały dodano na wolnych czestotliwosciach :)
_________________
 
 
pavel 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30
Wysłany: 28-02-2007, 16:00   

zigzap/hyper od wczoraj w Krakowie...
 
 
Wojtex 
light master

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Wysłany: 28-02-2007, 16:21   

Wszystko spoko, wreszcie dodają kanały. Tylko jeszcze jeden i będę szczęśliwy: SPORTKLUB.
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-02-2007, 16:29   

Szczecin

Polonia 1 -> Superstacja
TMT - Kuchnia.TV

:evil:
_________________
 
 
Piotruskas 
light master

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 119
Wysłany: 02-03-2007, 15:58   

a SPORT KLUBU dalej kurde niema , nastepna kolejka bundesligi przepadnie i walka Proksy !!!!
 
 
Wojtex 
light master

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Wysłany: 02-03-2007, 19:23   

Piotruskas napisał/a:
a SPORT KLUBU dalej kurde niema , nastepna kolejka bundesligi przepadnie i walka Proksy !!!!


A podobno wszystkie zmiany programowe miały trwać do końca lutego.
 
 
Mizi 
ultra master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 704
Skąd: Krakow
Wysłany: 02-03-2007, 19:30   

Oferta programowa upc to dno , i poglebia sie coraz bardziej . Ciekawe stacje typu bbc prime znikaja a pojawiaja sie kolejne kanaly dla dzieci + jakies debilne tvn gra (pewnie dzieki temu upc ma znizke na tvn turbo, style itp) , czy tez itv , nie mowiac o super stacji . Czemu nie ma chociazby rtl,pro7 (sa w aster) , czy cnbc , al dzaziry itp ... ehh :P
_________________
 
 
Pawel_city 
Klikacz

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-03-2007, 14:28   

Mizi :) Popieram Al Dzazira powinna być ... a tak w ogóle UPC ma porażająco kiepską oferte programową .

Ostatnio chciałem zamówić pakiet kino , ale rezygnuje właśnie z pakietu Canal+ , to mi powiedzieli , żeby zamówić pakiet kino muszę zostawić Canal+, albo wziąść HBO . Paranoja !

I jeszcze te ich przedpotopowe dekodery... śmiech


Pozdrawiam Pawel
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 16-03-2007, 19:12   

W Piotrkowie dołożyli itv gdzie muzyka przeplata się z wróżkami. Nędzny program
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 19:23   

dareka, wróżki są najlepsze z tego co tam dają ;)
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2007, 22:40   

Zgadzam sie całkowicie, kablówka UPC to totalne dno już odkąd bodajze 4 lata temu odeszło chyba z 6 starych dobrych niemieckich progamów (Pro7, RTL, SAT 1 itd.) a jedynym dobrym jaki doszedł był TVN Turbo 3 lata temu. Dlatego we wrześniu ubiegłego roku zrezygnowaliśmy z niej (ostatnio dawali juz nie 15 a tylko śmieszną/symboliczną 5% zniżke, żenada) definitywnie tzn. z planu brania jej w Aster też. Lecz kilka dni przed momentem jej odłączenia zadzwonił do mnie koleś z UPCa z pytaniem o powód itd. Mówie mu że w Aster jest tańsza i mają lepsze programy a przy tym dziadostwie co oni oferują powinna być znacznie tańsza. Zgodziliśmy się na zaproponowaną 25% obniżke :mrgreen: Fakt ze umowa na tv jest 2-letnia ale i tak nie ja za nią płace więc mi to nie przeszkadza a dzięki temu mam wciąz dyche taniej neta. Płacimy teraz za kablówke tylko 42zł czyli tyle ile ona tak naprawde najwyżej jest warta/powinna kosztować :evil:

Tak więc polecam ten sposób - ściemnijcie, że rezygnujecie i mysle ze jest wtedy duża szansa na dostanie 25% rabatu (14zł).
_________________
 
 
red5555 
light master

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 56
Wysłany: 18-03-2007, 15:01   

Rzbiku napisał/a:
odeszło chyba z 6 starych dobrych niemieckich progamów (Pro7, RTL, SAT 1 itd.)


kup dowolny cyfrowy odbiornik satelitarny i bedziesz mial 30 takich kanalow, sa przeciez free !!!

p.s. co ty tam ogladasz gwoli ciekawosci...
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-03-2007, 22:39   

Ja mam Cyfrowy tunek i mam prawie 300 niekodowanych w tym wszystkie niemieckie i al Jazirę i cnbc wiec nie kumam was, za 190 już można kupić najtanszego fergusona i po klopocie a jak się jeszcze pomysli to sie ma pakiety w stylu cyfra czy premiere czy Digital+ :twisted:
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-03-2007, 21:55   

Oj ja tylko tak zaznaczyłem w jakim momencie kablówka Upca sie zsyfiła, własnie wtedy gdy odeszły te dobre niemieckie programy nastąpił taki znaczny skok w dół. A tak naprawde to mi to specjalnie nie przeszkadza gdyż tv oglądam bardzo mało, max. kilkanaście godzin tygodniowo, najmniej ze wszystkich domowników, mi jest w domu do szczęścia potrzebny tylko net. A "gwoli ciekawości" ;) to (jeśli akurat leci cos wartego co jest rzadkością) oglądam głównie najpopularniejsze polskie programy(tvp, polsat, tvn itd.) + tvn turbo no i discovery.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: