Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Call of Duty
Autor Wiadomość
AdwiL 
Klikacz

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: 22-02-2007, 22:33   Call of Duty

Otóż jestem zapalonym graczem w różne gierce internetowe, jednak moją największą pasją jest Call of Duty (pierwsze ;>). Gdy zakładałem chello koło 5 lat temu, pomimo "zawrotnej" prędkości łącza to grało się milutko, mały ping na wszystkich serwerach i można było sobie swobodnie pograć. W raz z upływem czasu chello co raz bardziej piep....o swoją ofertę. Kolejno wysokie pingi zaczęły się pojawiac na serwerach z Azji, a wkrótce potem obu Ameryk. W sumie to mi obojętne gdzie gram, bo Europa działała wyśmienicie. Niedawno w Warszawie (Grochów) była jakaś awaria. Zmieniło mi się IP, ale nic po za tym się nie działo. Teraz znowu była awaria. Dostałem Ip z jakiejś trefnej puli 84.10 i teraz to się mogę pochlastać. Nie dość, że wysokie pingi występują na serwerach europejskich, ba nawet niemieckie działają jak krew z nosa, to teraz niby mam niski ping jak gram na serwerach polskich, ale co jakiś czas potrafi skoczyć z 1-50 na 600+. Ludzie pomocy, te polskie serwery Call of Duty to porażka jakich mało, żadnego porządnego, grałem na Niemieckim, ale teraz mam za duży ping żeby tam grać. Kiedyś wystarczał telefon z prośbą o sprawdzenie, dlaczego tak jest i po 2-3 godzinach było lepiej. Teraz to katorga grać na pingu skaczącym od 1 do 600. Jeszcze raz proszę pomóżcie. Pozdrawiam AdwiL

P.S.
Zauważyłem, że jest wiele tematów na ten temat, ale w żadnym nie ma opisu jak ewentualnie radzić sobie z tym problemem. Jeszcze jedno mam chello Classic.
 
 
 
procent 
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 14
Wysłany: 28-02-2007, 22:14   

Tez mieszkam w warszawie. Od 1,5 tyg. nie moge grac w CoD'a.
Najmniejszy ping to 200 ms. Tragedia jakich malo. Place za lacze 250 zl i nawet nie moge zagrac. Pobieranie stron tez zawodzi. Wieczorami jest tragicznie... NAjciekawsze jest to, ze transfery przy sciaganiu plikow sa maksymalne.
 
 
Makrono 
Klikacz

Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 15
Wysłany: 11-08-2007, 01:54   

Katowice - chello - Opcja 250kb\s - PING - około 60. Jest OK
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-08-2007, 09:57   

Makrono nie baw się w Indianę Jones :D Ten temat dotyczył wielkich problemów w UPC na początku roku i już od dawna jest nieaktualny.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-08-2007, 10:23   

mortex napisał/a:
Indianę Jones


Fajnie, że już w przyszłym roku w kinach... :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: