Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów w UPC
Autor Wiadomość
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 12:37   Liga Mistrzów w UPC

Gdzie można teraz oglądać Ligę Mistrzów (piłka nożna) w UPC ?! TVN wykupił prawa i zrobił n-sport, którego tutaj ani widu ani słychu. TVN Turbo już nie pokaże ani jednego meczu, publiczna TVP1 marny 1 mecz i koniec.

Czy UPC w ogole mysli o kanałach sportowych ?! Gdzie n-sport? Gdzie TVP Sport ? Gdzie SportKlub ?!

Wie ktoś gdzie my, biedacy z UPC, będziemy w stanie oglądać mecze Ligi Mistrzów teraz?
_________________
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 15-02-2007, 14:32   

upc mialo do wyboru n- sport lub tvn gra zgadnij co wybralo ? :twisted:
 
 
Filip 
easy master

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-02-2007, 14:48   

UPC oferuje wspaniały, szybki i bezawaryjny (sic!) dostęp do internetu! A tam coraz więcej portali oferuje przekaz na żywo z każdego spotkania LM... tylko, że za dodatkową opłatą :( a tak serio, to też jestem załamany brakiem LM w UPC... kiedyś była w Polsacie, ale ten przegrał walkę z TVNem... UPC nie zareagowała... gdyby na rynku istniała rzeczywista konkurencja sieci kablowych, a nie podział terenu, tak jak to jest chociażby w mojej krakowskiej dzielnicy, to pewnie staraliby się bardziej :(

pzdr
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 15:04   

czyli jesteśmy skazani na oglądanie marnego przekazu jednego meczu z marnym komentarzem w ogólnej TVP?
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 15:13   

Cytat:
UPC oferuje wspaniały, szybki i bezawaryjny (sic!) dostęp do internetu!

Też mi się tak wydaje ze to nie są wcale awarie tylko od tak sobie wyłaczają jak coś chcą sobie tam pogrzebać i ani nie che im się nikogo o tym wcześniej powiadomić ani nie posiadają żadnych urządzeń zapasowych które powinno się w takich sytuacjach wykorzystać.
tipsss, nie płacz, tvp sport można oglądać przez internet http://www.itvp.pl/portal...anteny/tvpsport , http://v1.itvp.pl/ligamistrzow/
ale taki mecz to trochę limitu z tego lighta zjada.
No i należy mieć nadzieję że nie będą mieli akurat na ten czas zaplanowanych jakiś awarii w chello.
  marekd@jabberpl.org
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 15:20   

ja na tą awaryjność chello to póki co, na szczęście, nie mogę narzekać. Poza tą jedną sławną chyba 6-lutego po 20-tej co była to nic ani przez minutę nie miałem problemów. Siedze ostatnio bardzo dużo na necie i o kazdej porze, niezależnie kiedy włacze, czy o 3 rano, czy o 7 czy o 18 czy o 21.... zawsze działa i osiąga na pomiarach prędkości te minimalnie 1,44 MBs a zwykle koło 1,50 mbs. Więc na szczescie nie mam na co narzekać ciągle...

co do tych transmisji na iTVP Marek to są tylko dobę później retransmisje o ile sie tam zorientowałem :?
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 15:27   

Wprawdzie nie oglądałem ich tam jeszcze ale widze na tej stronie duży napis (na dole po prawej) "transmisja na żywo 2007.02.21 godzina 20:45 Fc Barcelona - Liverpool"

Oprócz tego jest jeszcze archiwum w którym są jeszcze te retransmisje pojawiające sie na następny dzień, które można oglądać o dowolnej godzinie.
  marekd@jabberpl.org
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 15-02-2007, 15:36   

Dostał ktos za luty rachunek niszy bo ja dostałem o 1 pln mnieszy w porównaniu z styczniem
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 15:44   

Marek napisał/a:
Wprawdzie nie oglądałem ich tam jeszcze ale widze na tej stronie duży napis (na dole po prawej) "transmisja na żywo 2007.02.21 godzina 20:45 Fc Barcelona - Liverpool"

no tak ale TYLKO TEN jeden mecz, który i tak leci w TV, to po co się meczyc i tracić łącze ;) w TVP1 też on leci na żywo, a poza nim nic... UPC nas skazało na jeden marny mecz.
_________________
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 15-02-2007, 16:51   

Dziś dostałem list od UPC informujący o wzroście abonamentu na TV, dla posiadaczy pakietu pełnego na 59,99 PLN od 1 marca, jednocześnie dostałem ulotkę informującą o wprowadzeniu do oferty programowej kanału Sport Klub, tylko nie piszą od kiedy :mad:
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2007, 16:58   

Telewizja kablowa UPC oficjalnie poinformowała o wprowadzonych zmianach programowych - pakiet pełny UPC wzbogaci się o pięć nowych programów - MiniMini, Kuchnia.tv, Superstacja, TVN Gra, iTV. W wybranych miastach pojawi się Sport Klub oraz ZigZap/Hyper.

Planowane jest również wprowadzenie kanału sportowego Sport Klub w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Flagową pozycję tego sportowego programu stanowi Bundesliga.
_________________
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 17-02-2007, 12:52   

Ale zeby ogladac lm na itvp.pl to chyba trzeba placic :sad:
 
 
tipsss 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 74
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-02-2007, 16:27   

iTVP to chyba ma darmowo tylko ten mecz co leci w ogólnej TVP1.

onet ma też ligę mistrzów na żywo w necie, wszystkie mecze, ale każdy płatny...
_________________
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 19-02-2007, 09:28   

chcialem zobaczyc jak to jest teraz, moze cos zmienili ale nawet nie moge bo jak klikam na dowolny link do ktoregokolwiek meczu(retransmisje) to pojawia sie okienko ze nie mozna wyswietlic strony :cry:
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 20-02-2007, 11:46   

UPC to dno :evil: Nici dzisiaj z LM :cry:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,58 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: