Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd dema
Autor Wiadomość
MikeTNK 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-02-2007, 11:10   Skąd dema

Witajcie!

Lada moment stanę się użytkownikiem internetu poprzez UPC. Do tej pory korzystałem z neostrady która jak zapewne wiecie ma swój ... ekhm ... nazwijmy to "portal". W ramach tego "portalu" jest strefa gier w której w miarę na bieżąco pojawiają się różne pliki w tym i dema gier (które mnie najbardziej interesują). Zaletą ściągania ich z tego "portalu" jest brak konieczności oczekiwania w kolejkach etc, brak dodatkowych opłat oraz możliwość korzystania z download managerów.

W związku z przejściem na UPC stracę tam dostęp dlatego też chciałem się zapytać czy Wy, użytkownicy chello znacie i korzystacie z jakichś dobrych serwisów które dawałyby takie same możliwości w zakresie ściągania dem, filmów z gier, patchy etc ??? Z tego co zaobserwowałem niestety na portalu chello nie ma żadnej takiej wydzielonej sekcji (ta znajdująca się w tej chwili traktuje głównie o małych gierkach zręcznościowych, logicznych etc).

Z pozdrowieniami

MM :>
_________________
 
 
Speedo1544 
light master

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 118
Wysłany: 01-02-2007, 11:27   

Hmmm zastanawiam się po co chcesz ściągać dema jak na necie jest pełno wersji FULL.Może to nie są jakieś nowości ale przynajmniej pełne wersje,wystarczy poszukac na google
 
 
szereg87 
easy master

Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 41
Wysłany: 01-02-2007, 11:48   

http://tnp.net.pl
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2007, 12:57   

MikeTNK, jak jestes z warszawy i bedziesz mial conajmniej light to mozesz ogladac telewizje z upc przez internet (kilka kanalow, wiekszosc jest itak w kablu ale moze bedzie tez cos wiecej, pozatym przyda sie jesli sie ma sam internet bez tv, no i moze niedlugo zezwola na dostep tez z innych miast).

A reklamowkami gier sobie glowy nie warto zawracac, skoro jest cala masa pelnowartosciowych darmowych gier - porzynajmniej taka jest moja opinia.

Pacze do gier jakie posiadasz najlepiej sciagac ze strony autora gry (jest najszybciej i najbezpieczniej).
  marekd@jabberpl.org
 
narkoman 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 314
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 01-02-2007, 13:17   

Marek napisał/a:
MikeTNK pozatym przyda sie jesli sie ma sam internet bez tv

www.chello.pl napisał/a:
Jeżeli jesteś abonentem chello classic, chello plus lub chello ultra oraz pakietu pełnego TV

niestety bez Pelnego TV sie nie da ;)
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2007, 13:28   

Tak naprawde kontroluja tylko miasto z jakiego jest ip - narazie dziala tez na light, na easy tez by zadzialalo gdyby dac lepszy kodek bo z tym co jest easy nie wyrobi sie z downloadem.
A pakiet tv lub brak to juz zupelnie nie ma zwiazku z numerem ip
a ze sobie napisali kiedy mozna - ok mogli sobie tak napisac,
ale nie napisali nigdzie ze jesli sie nie posiada pakietu pelnego to nie mozna.

To jest implikacja z tego ze zdanie "jesli A to B" jest prawdziwe nie wynika nic na temat prawdziwosci zdania "jesli nie A to B"
  marekd@jabberpl.org
 
MikeTNK 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-02-2007, 13:40   

Szczerze mowiac jestem lekko zaskoczony waszym podejsciem do tematu.
Dla mnie sprawa jest prosta - sciagam demo , zapoznaje sie z gra i na tej podstawie podejmuje decyzje czy dany tytul _kupic_ czy nie. W ten sposob na przyklad przekonalem sie do zakupu Settlers2 10th Anniversary, Call Of Duty i paru innych gier. Czasami demo "zaspokaja" moja potrzebe pogrania w dany tytul. Nie musi to oznaczac, ze gra jest kiepska jesli po zagraniu w demo jej nie kupie. Po prostu to ile sie nagralem w demo jest dla mnie wystarczajace. Dla przykladu - nie przepadam za wyscigami samochodowymi, ale chcialem po prostu zobaczyc jak ktorys tam z NFSow wyglada. Poogladalem sobie troche trailerow, pogralem w demko i to mi wystarczylo.

Darmowe gry - owszem, rowniez chetnie.

Rozumiem, ze wy nie macie takiej potrzeby :) mam jednak nadzieje, iz znajdzie sie ktos kto zaopatruje sie w demka z netu.

Marek - mialem na mysli filmiki z gier. TV mam (z UPC wlasnie) wiec tu problemu z normalnymi filmami nie ma :) A co do Patch'y - czesciowo masz racje. Niestety zdarzaja sie tacy producenci ktorzy jako "wlasne" zrodlo podaja link do serwisow gdzie czesto trzeba sie najpierw w ogole zarejestrowac, potem odczekac swoje, a jeszcze pozniej modlic sie zeby cos sie z netem nie zrypalo bo nie ma wsparcia dla download-managerow :/
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2007, 16:29   

A ja szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony pojawieniem się osoby która zamiast reklam unikać szuka ich.
  marekd@jabberpl.org
 
MikeTNK 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-02-2007, 17:13   

Czyzbys postrzegal dema gier jako reklamy ? W sumie mozna przyjac i taka postawe - z ta roznica, ze _chyba_ dem nikt nie wciska na sile nam na komputery zebysmy tylko pograli ;) To taka degustacja bez przymusu i bez hostess (niestety ;) ) zachecajacej do sprobowania. Ale ja wole na to patrzec jak na jazde probna nim wydam pieniadze na produkt. Tak jak przy kupnie samochodu mozliwosc jazdy probnej przed zakupem.
_________________
 
 
maxd 
Klikacz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: 01-02-2007, 19:08   

Cześć,
Też kiedyś szukałem dobrej miejscówki z demami gier, przewinelo sie tego troszke fileshack.com, gamershell.com itp itd ale ostatnio znalazłem coś ciekawszego nazywa sie to www.k-files.de strona zabita flashowymi reklamami ale za to ma bardzo szybki ftp, polecam.
 
 
AriseK 
Klikacz

Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 4
Skąd: z nienacka
Wysłany: 15-03-2007, 22:51   

maxd napisał/a:
Cześć,
Też kiedyś szukałem dobrej miejscówki z demami gier, przewinelo sie tego troszke fileshack.com, gamershell.com itp itd ale ostatnio znalazłem coś ciekawszego nazywa sie to www.k-files.de strona zabita flashowymi reklamami ale za to ma bardzo szybki ftp, polecam.


Dzieki za linka. Fucktycznie bardzo szybki transfer mam z tej stronki - pełna prędkość łącza, jest jedno malutkie ale* Niemcy maja idiotyczne prawo dotyczące "bezmyślnej przemocy" w grach i żeby ściągnąć sobie np Doom 3 Demo albo FEAR Combat musze wysłać im moje świadectwo maturalne i 4 wesołe zdjęcia, potwierdzające, że jestem starym koniem, który nadal gra w gry.

UPC/chello posiada również "serwis**" poświęcony graczom pod tym adresem http://gry.upc.pl

** "trzeba miec wyobraźnię dziadku" żeby nazwać to "serwisem"....
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 16-03-2007, 13:15   

no ja z filefronta tez mam dobre transfery demo cnc3 szlo mi w okolicach 1M
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: