Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Canal +
Autor Wiadomość
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 17-01-2007, 17:03   Canal +

Ma takie pytanie mam Upc pełen pakiet + internet , a chciałem wziąć Canal plus ale na inny tv niż mam telewizje sam Canal plus czy jest tak możliwość ? i czy zażyczą sobie jakieś opłaty dodatkowe ?
Pod tą instalacje ca mam tv + internet nie moge już dać rozgałęźnik bo jest problem z sygnałem jak dam to net moze mi nie dziłac a chciałe mic Canal plus dla sportu wiedz czy jak bym do nich zadzwonił i powiedział ze chce c+ to mi za łoza na inny tv czy będą chcieli za 2 abonament ?
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 17-01-2007, 17:59   

instalator rozdzieli sygnał przy 1 tv i pociągnie kabel do 2 tv gdzie zamontuje dekoder nie zrobi gniazdka tv gdyż jakby to wpisał na protokół instalacyjny upc wzieło by od Ciebie ~43zł za instalacje dodatkowego gniazda
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 17-01-2007, 18:06   

someone88 napisał/a:
instalator rozdzieli sygnał przy 1 tv i pociągnie kabel do 2 tv gdzie zamontuje dekoder nie zrobi gniazdka tv gdyż jakby to wpisał na protokół instalacyjny upc wzieło by od Ciebie ~43zł za instalacje dodatkowego gniazda


Niemoz takzrobić bo mój sygnał w kablu ma zamało chyba Decybeli i juz tera dajac rozgałeżnik do tv to trace conajmniej 3 i moge w tedy miec lost pakiet w necie :(

bardzie chodzi mi oto żeby pociagneli do c+ nowy kabel na tv ale ja nie chce kablówki tylko c + i czy takie cos jest możliwe i tak nie mam co ogladac w tv :( jede pakiet mi styka
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-01-2007, 00:19   

Icemen, zamów zwyczajne c+ jeśli nadal mają te przestarzałe niby dekodery to itak będą musieli założyć rozgałęźnik i wzmocnić sygnał bo innych programów nie dało by sie oglądać (ważne tylko aby ktoś podczas tego był w domu aby skontrolować czy wszystko działa prawidłowo).
  marekd@jabberpl.org
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 18-01-2007, 17:47   

Marek
jeszcze jedna sprawa czy załoza mi na wyznaczonym przeze mnie TV czy na ty co jest kablówka wazna sprawa i czy nie bedzie z tym problemów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: