Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2007 - zmiany programowe
Autor Wiadomość
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 21-01-2007, 06:28   

Co do HBO po sprawdzeniu zwracam honor i masz racje /przeprowadzam sie do tczewa :P /,Ale kino i swietne Kino Polska faktyczynie moglby byc niekodowane ,ja osobiscie musze placic za te kanaly +MGM 15 zł ale nie chodzi o pieniądze,tylko o problem że oni maja za free a my nie.... a nawiasem mówiąc to dlaczego nie mamy polskiej foni w MGM???? a w "N" chyba jest.

teraz częstotliwości kanałów i tu sobie pozwole z tobą polemizować.... wiekszość kanałów ktore widzisz jako puste wcale takowe nie są... telewizja nadaje fonie /modulacje/ w Wide FM czyli szeroka wiązka zwiazku z tym nastepuje efekt harmonicznych... czyli 2 posrednie bija na inne częstotliwości.W Krakowie sprawa wygląda nastepująco pasmo 300-370Mhz wycofane zostało z obiegu/cała UE/ i przydzielona własnie TVK,pasmo 400-530Mhz jest tak nasilone że wystepuje duże zagęszczenie/telemetria,telefony tp,EADSC,systemy monitoringu miasta,korporacje i systemu trukingowe/ tu co drugi kanał TV nie ma prawa bytu. pasmo 550-750 wolne /tylko miejscami wykorzystane przez system ILS czyli naprowadzania/,dane prawdziwe i tak jest w wiekszych miastach,nie mam teraz dostepu ale postaram ci sie pokazać BAND PLAN Warszawy gdzie zageszczenie jest jeszcze wieksze,tak wiec teoria mija sie z praktyką czyli z 94 kanałów praktycznie około 60 i to wszystko.Nadzieja w DVB-C bo to jest przyszłość i nie dlatego że w jednym multipleksie może być nadawanych 8 programów z jakoscią w miare dobra a 4 z jakością studijną tak jak to ma miejsce w DVB-T ale chodzi o to że telewizja cyfrowa stawia nie ograniczone możliwości programowe,niedługo skończą się czasy gdzie telewizja bedzie leciała według z góry określonej ramówki,popatrzmy choćby na SKY w angli czy coraz cześciej stosowaną metode IPV jak w TP.sa gdzie już zaczynają się bawić w to/panowie z chelo uruchomic taka usługe na chello live.

Zaskoczyłeś mnie tymi 3 kablówkami ale dobrze bo tylko głupcy się nie mylą hehe...

pozdrawiam Łukasz
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-01-2007, 10:25   

Cytat:
kablówek takich jest z pewnością więcej. Koszt dołączenia tych programów (HBO i HBO2) do pakietu pełnego to ok. 4-5zł. Tylko po co, jak można jeszcze czerpać zyski kodując je?
równo 2 złote - jakiś rok temu właśnie była akcja na osiedlu obok czy ludzie chcą dołączenia tych dwóch kanałów do podstawowej części kablówki, ale koszty wzrosną właśnie o 2zł (wynik ankiety był pozytywny) i mają ludzie teraz hbo i hbo2 w pakiecie z 20toma innymi za łączną kwotę 5zł z groszami

[ Dodano: 21-01-2007, 10:31 ]
Jeśli chodzi o częstotliwości w kablu upc w Gdańsku to discowery sience, jetix i kanał informacyjno reklamowy są na dokładnie tych samych częstotliwościach co nadajniki naziemne tvnu, polastu i tv4 jakoś nikt się tym nie przejmuje.
  marekd@jabberpl.org
 
levi65 
Klikacz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: 26-01-2007, 20:18   

Nasze dywagacje są bez znaczenia, UPC to wielka firma międzynarodowa nastawiona tylko na wielkie zyski. To jest strategia biznesowa - golić frajerów, przecież dwie sieci w bloku to wielka rzadkość. Mam UPC, niestety, a chciałbym mieć jakąś alternatywę.
Skasowanie kanałów BBC to prawdziwa zbrodnia na abonencie. Jako alternatywę, sugerują nam polubić nową "ofertę" szóstorzędnych kanałów z paczki TVN lub innego badziewia.
Dlaczego?
Wyjaśnienie jest proste, za Pakiet BBC musieli widocznie więcej zapłacić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przy okazji chcą jeszcze za to więcej pieniędzy!!
Ktoś z działu marketingu za ten genialny plan musiał otrzymać gigantyczną premię!!!
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2007, 20:21   

levi65, przeczytaj http://mediaswiat.info/niusy.php?id=244
 
 
levi65 
Klikacz

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: 29-01-2007, 09:59   

Nie czytałem, przepraszam za moje gapiostwo.
Jednak w ofercie sieci Aster BBC World oraz BBC Prime jest CIĄGLE obecna!
_________________
 
 
ARobert 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-01-2007, 20:51   

..fajnie sie czyta jakie to wypasione potrafia być oferty lokalnych kablówek a przy tym ich cena jest o wiele niższa od UPC. Póki co (może juz było) otrzymałem dzisiaj info wraz z rachunkiem, że od 25.03.2007 płacimy za pakiet pełny 52,50.
_________________
 
 
jark 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa - Białołęka
Wysłany: 06-02-2007, 19:15   

ARobert napisał/a:
..fajnie sie czyta jakie to wypasione potrafia być oferty lokalnych kablówek a przy tym ich cena jest o wiele niższa od UPC. Póki co (może juz było) otrzymałem dzisiaj info wraz z rachunkiem, że od 25.03.2007 płacimy za pakiet pełny 52,50.

W Warszawie do marca cena pakietu pełnego wzrasta do 59.90 :? UPC tłumaczy to oczywiście kosztami licencji programowych. Tutaj jest skan listu dołączanego do rachunku w tym miesiącu. Chwalą się w nim swoimi nowymi kanałami, nie wspominając w żaden sposób o zlikwidowanych programach.
Póki co zmiany w UPC są do kitu i mam nadzieję, że nie będą to ostatnie nowości w tym roku i pojawi się jeszcze coś naprawdę ekstra. 60zł za to co teraz oferują jest po prostu śmiechu warte. Najgorzej, że u mnie na osiedlu nie ma alternatywy i oni z tego korzystają...
 
 
Aard 
easy master


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Otwock
Wysłany: 07-02-2007, 01:23   

u mnie tez maja monopol na TV i jedyne co robia to stale podwyzszaja ceny... aktualnie jest raptem kilka kanalow wartych uwagi... moze jesczez nam zafunduja kanal "sprzedaz dywanow - 24h" :roll:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-02-2007, 11:17   

Witam!

Nie wiem jak u Was, ale w UPC Katowice włączyli MiniMini.
Innych zmian na razie brak, albo ja ślepy ;)
 
 
lukasz48 
light master


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Wrocław-Psie Pole
Wysłany: 09-02-2007, 11:23   

we Wrocławiu podobnie - w miejscu BBC Prime (a dokladnie czarnej planszy) pojawilo sie MiniMini
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2007, 11:43   

No i tak będzie powoli.

SportKlub ma być w ciągu miesiąca a oficjalne stanowisko UPC to :

Cytat:
odnośnie zmian programowych pragnę poinformować, że zmiany programowe są przeprowadzane począwszy od drugiej połowy stycznia i zakończą się na przełomie lutego i marca br. Szczegółowe informacje na temat zmian programowych są stopniowo wysyłane do wszystkich klientów
.
 
 
lukasz48 
light master


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Wrocław-Psie Pole
Wysłany: 09-02-2007, 12:00   

ciekawe jak to bedzie z kanalem superstacja... co zniknie aby pojawilo sie to cudo...
_________________
 
 
AtoMan 
plus master

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 478
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-02-2007, 12:26   

Gdańsk - wciąż kicha.

Pytanie do obeznanych, jak wyglada sprawa rozdzielenia sygnalu w tymże DVB-C? U mnie rozdzielenie sygnału na 3 (minimum!) odbiorniki to jedyna w sumie przeszkoda, ktora trzyma mnie przy UPC...
 
  atoman@chrome.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: