Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofali BBC Prime
Autor Wiadomość
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-01-2007, 16:54   

Warto podbić w górę ten wątek, warto dzwonić i wysyłać maile, bo jesteśmy traktowani niepoważnie zamiast newsów z BBC World albo britcomów z BBC Prime dostajemy tarota i bajeczki dla dzieci. Jako abonenci nie mamy wpływu na nic. Ciekawe co z niszowością Polonii 1 albo Tele 5, TMT ona UPC Polska nie przeszkadza.
 
 
przemek85 
Klikacz

Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 17
Wysłany: 18-01-2007, 16:59   

Dzwoniłem do UPC i powiedziano mi że TVN Gra i ITV zostały włączone na prośbę telewidzów...
 
 
cable_guy 
Klikacz

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: 18-01-2007, 17:47   

Ciekawe których telewidzów, oglądałem dzisiaj to EZO TV, przegięcie pały, stoją jakieś parawany, nasmarowane na nich logo stacji, świeczka się pali, a kobieta tłumaczy dzwoniącej o jakimś ezoterycznym bólu nerek. Toż przy tym Mango TV co conajmniej CNN. SKąd UPC wytzasnęło tą stację.
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-01-2007, 18:02   

Całkiem jak w ekonomii, pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy (prawo Kopernika-Grishama)
oferta programowa UPC wpisuje się w to prawo doskonale, lepsze programy są wypierane przez gorsze.
Ciekawe czym jeszcze zostaniemy zaskoczeni, może wezmą się za resztkę stacji obcojęzycznych i wprowadzą np. kanał tv pokazujący 24/24 pływające rybki w akwarium. To byłoby coś. W dodatku wyszłoby naprzeciw oczekiwaniom telewidzów.
 
 
Krojcfeld 
easy master


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 24
Skąd: 3-Miasto
Wysłany: 18-01-2007, 18:09   

A czy czasem ten ITV to nie jest dostępny na Cyfrze + wiem że jak byłem abonentem cyfry jakieś 4 lata temu to też był jakiś program z wrózkami i innymi duperelami.
 
 
Daniel 
classic master

Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 155
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-01-2007, 20:56   

Krojcfeld napisał/a:
czy czasem ten ITV to nie jest dostępny na Cyfrze +


4fun.tv,EDUSAT, EbS, iTV, Mango 24, Podróże TV, Polonia 1, Puls, Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda, Superstacja, Tele 5, TV Biznes, TMT, TVN Gra, TVP 3 Warszawa, TVP Kultura, TVP Polonia, TV Trwam, VIVA Polska.

Wszystkie te polskie stacje i zdaje się że jeszcze parę innych są dostępne za darmo, są to stacje typu FTA. Do ich odbioru wystarczy jakikolwiek cyfrowy zestaw satelitarny i możemy je oglądać zupełnie za darmo ponieważ są one nie kodowane.
 
 
Agha 
Klikacz

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 20-01-2007, 00:14   

Witam serdecznie

Zgłaszam swój zdecydowany sprzeciw w sprawie wycofania BBC PRIME.
Nie interesuja mnie programy dla dzieci,sportowe ani interaktywne gry.Chce wartosciwoego kanału z angielskim humorem,prawdziwie dobrej rozrywki na poziomie.
UPC nie pyta nas o zdanie,chce placic jak najmniej dostawcom i zamiast dobrych kanałow oferuje nam buble............
Zauwazylam BBC Prime w ofercie CYFRY +....nie musze dodawac co chce zrobic.....

Kochane UPC usun mi jeszcze tvn24 i Travel oraz kanały Discovery a zostaw Romantice,5kanałow z bajkami i 4 z grami a juz nigdy mnie nie zobaczysz

ps.ciekawe czy to puszcza
Pozdrawiam
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
fasia 
Klikacz

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: 20-01-2007, 09:23   

Ja zgłosiłam juz do nich swoją skargę. Moze jak bedzie nas więcej to coś da się zrobić :roll: W koncu zadowolenie klientów powinno byc dla UPC najwazniejsze :lol:
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-01-2007, 09:37   

Agha, za to forum odpowiadają prywatne osoby nie związane z firmami takimi jak UPC, TPSA, Aster i innymi o których jest forum. I nie ma czegoś takiego że któraś wypowiedź nie przejdzie jeżeli jest zgodna z regulaminem.
 
 
Agha 
Klikacz

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 20-01-2007, 10:55   

Dziekuje Adminowi za informacje.
Miło,ze nie ma tu cenzury w kwestii tematycznej(np. na Onecie z premedytacja nie przepuścili mi ani jednego posta na ten temat..)
Podobno pracownicy UPC czytaja to forum.....niech przekaża firmie co myślą"zadowoleni klienci"

Pozdrawiam
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-01-2007, 17:00   

http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=2008
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-01-2007, 17:01   

Jestem wielce rozczarowany z posunięcia UPC. Zamiast renegecjować wartościowe kanały to poszli na łatwiznę w celu obcięcia kosztów wsadzili te które prawie nic nie kosztują :evil:

I żadnej ankiety nie zrobili czego my, widzowie potrzebujemy. Wciskają kit, że widzowie chcieli ITV i TVN Gra.

Normalnie ręce mi opadają. Już myślę nad zmianą operatora kablówki. Co z tego, że wreszcie będzie Hyper? :(
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-01-2007, 18:10   

FlashMan napisał/a:
Co z tego, że wreszcie będzie Hyper? :(

Wg informacji podanych w serwisie Media2 program Zig Zap/Hyper ma zostać wprowadzony tylko w Warszawie i Krakowie, natomiast "wspaniałe" iTV i TVN Gra oczywiście wszędzie. :evil:
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 20-01-2007, 20:25   

Robin napisał/a:
FlashMan napisał/a:
Co z tego, że wreszcie będzie Hyper? :(

Wg informacji podanych w serwisie Media2 program Zig Zap/Hyper ma zostać wprowadzony tylko w Warszawie i Krakowie, natomiast "wspaniałe" iTV i TVN Gra oczywiście wszędzie. :evil:


Nawet nie strasz.... :?
 
 
Agha 
Klikacz

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 20-01-2007, 21:27   

Witam
Ucieszyła mnie akcja: http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=2008

Trzeba udostępnic ten link jak najwiekszej liczbie osob(maile,gg,tlen-wiadomo,nie jako spam,bo nas zablokuja)
Oczywiście poświęcamy swoje dane osobowe,ktore ktos pewnie skrzętnie wykorzysta ale coz-cel uświęca srodki.
BBC PRIME WRÓC

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: