Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofali BBC Prime
Autor Wiadomość
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 16-01-2007, 17:01   

jestem abonentem UPC od czasow PTK. Aster City na PTK zmienilem tylko ze wzgledu na oferte kanalow z Wizji TV. Niestety to co teraz oferuje UPC za takie pieniadze TO KPINA! z kanalami z 2006 roku bylo ok. ale teraz jak widze ze BBC Prime zamieniaja na ITV (zapchaj dziure) to po prostu mnie krew zalewa!
 
 
kamilnh 
Klikacz

Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 5
Wysłany: 16-01-2007, 17:42   

u mnie normalnie jest BBC Prime... :mrgreen:
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 16-01-2007, 18:13   

No to już nieco bardziej szczegółowo i oficjalnie o zmianach poinformował portal medialink.pl

UPC Polska wycofała ze swojej oferty programowej kanał BBC Prime. W zamian abonenci tej sieci będą mogli oglądać pięć nowych programów, które będą wprowadzane we wszystkich miastach, gdzie jest dostępne UPC Polska.
(...)
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnego Pakietu Pełnego o pięć nowych programów: MiniMini (kanał pojawił się w miejscu BBC Prime), Kuchnia.tv, Superstacja, TVN Gra i iTV. Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku do oferty dołączony zostanie także Sport Klub.


No to można otwarcie powiedzieć: drodzy mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Katowic i Gdańska, jesteście społecznościami wybranymi ! :)
... gdzie tam mi rodowitemu opolaninowi z Wami się równać ;)
Opole to w końcu wioska koło Katowic ;) lub jak kto woli Wrocławia - choć jak widać i Wrocławowi nie równać się z tymi czterema wcześniej wymienionymi metropoliami :)

Szkoda, że ze wszystkich tych nowo wprowadzanych stacji akurat Sport Klub ma być tym kanałem dla "wybranych"!

no ale oczywiście kasa :) -.... oczywiście ;)

Pójść by o zakład, że jest on najdroższym z tej szóstki.

ehh .... szkoda słów
Jeśli polityka UPC związana z kanałem Sport Klub będzie wyglądać tak samo jak wtedy gdy wprowadzali Polsat Sport, to ja w Opolu na ten kanał nie liczę wcześniej niż w styczniu - .... styczniu 2009 :) - no bo okrągłe dwa lata zajęło, aż kanał Polsat Sport z kilku miast w UPC zwiększył swój zasięg do całej sieci.

szkoda, że nie ma tu do dyspozycji takiej jednej emotki: karabin ;) , no bo ta " :twisted: " nawet w ułamku nie oddaje mojej "radości" ;)

pozdro.
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-01-2007, 19:12   

A o Hyperze nic nie wiadomo? To ciekawa stacja z Anime i o grach komputerowych, jedyna taka w kraju....
 
 
pavel 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30
Wysłany: 16-01-2007, 20:56   

Dzis przeszukując pasmo telewizora natrafiłem na 3 nowe niesamowite :D pozycje w ofercie:
http://www.fotosik.pl/pok...6e37140258.html
http://www.fotosik.pl/pok...e2b678b588.html
http://www.fotosik.pl/pok...2c6940d9c5.html
Aha Upc Kraków...
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-01-2007, 22:07   

Sebastian22 napisał/a:
A o Hyperze nic nie wiadomo? To ciekawa stacja z Anime i o grach komputerowych, jedyna taka w kraju....


Napisałem do redakcji ZIGZAP i ten kanał będzie w ofercie UPC. Od 6 do 21 nadaje ZigZap od 21 Hyper.
 
 
areczek 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 255
Skąd: krk
Wysłany: 16-01-2007, 22:08   3 nowe programy w krakowie

to prawda w krakowie dodali 3 nowe programy
1. TVN GRA
2. iTV
3. MANGO 24
aha a BBC Prime narazie jeszcze jest dostępne.
TVN GRA zastąpila VIVA Germany, antopiast pozostale dwa programy są na zupelnie nowych częstotliwiściach.
 
 
fasia 
Klikacz

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: 17-01-2007, 07:28   

Ja strasznie się wkurzyłam że nie ma obu stacji BBC bo głownie dlatego zdecydowałam sie na UPC :evil: Zadzwoniłam więc wczoraj by sie dowiedzieć co i jak, a zdziwiony pan odpowiedzial:
- "No ale przecież będzie nowy kanał sportowy i Zig Zap. Nie wiem więc czemu pani sie tak
denerwuje" :shock:

Myslicie że jest nadzieja na to aby BBC wrocilo ?
 
 
Daniel 
classic master

Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 155
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-01-2007, 11:50   

Oferta programowa UPC staje się coraz bardziej beznadziejna. Patrzałem ostatnio na ofertę Cyfrowego Polsatu i wydaję się bardzo interesująca. Będzie trzeba się poważnie zastanowić nad tym czy warto płacić nadal 50zł co miesiąc za tą kablówkę.

PS. Może ktoś wie dlaczego w Gdańsku nie ma kanału Kino Polska.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2007, 13:06   

Oficjalny komunikat dla prasy
Cytat:
Witam serdecznie, pragnę poinformować o nowościach programowych w telewizyjnej ofercie UPC Polska.



UPC Polska, wiodący dostawca potrójnej usługi: telewizji, internetu i telefonii, wzbogaca ofertę telewizyjnego Pakietu Pełnego w Warszawie o siedem nowych programów - MiniMini, Kuchnia.tv, Superstacja,TVN Gra, iTV, SportKlub, ZigZap/Hyper. Zmiany programowe będą przeprowadzone począwszy od drugiej połowy stycznia i zakończą się na przełomie lutego i marca br.



Nowości programowe dodatkowo wzbogacą obecną ofertę UPC Polska, na którą już składa się atrakcyjny zestaw programów rozrywkowych, filmowych, popularno-naukowych, sportowych, muzycznych i dla dzieci.



Do grupy programów dziecięcych dołączy MiniMini, pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 lat. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i ich potrzebach. Dzięki starannie dobranym i przyjaznym programom najmłodsi widzowie poznają otaczający ich świat, ucząc się przy zabawie.



Kuchnia.tv to nowy polski kanał kulinarny poświęcony smakom świata, adresowany zarówno do wyrafinowanych smakoszy, jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki w sztuce kulinarnej. Oprócz programów najpopularniejszych, międzynarodowych mistrzów kuchni, Kuchnia.tv zaprasza również na podróże kulinarne po świecie, programy typu reality, seriale i filmy fabularne.



Kolejną nowością jest Superstacja, polski program rozrywkowo-informacyjny, w którym tematem najważniejszym są sensacje, gorące „newsy” opisywane przez prasę kolorową, historie kryminalne, jak również reportaże, programy publicystyczne i poradnikowe.



Widzowie lubiący interakcję z telewizją ucieszą się z TVN Gra oraz iTV. TVN Gra to kanał telewizyjny m.in. dla miłośników teleturniejów, interaktywnych programów na żywo oraz magazynów o gwiazdach. Z kolei iTV oferuje bogatą ofertę programów rozrywkowych i sporą dawkę muzyki oraz chętnie oglądane programy ezoteryczne. Obie stacje zachęcają widzów do uczestnictwa w programach za pomocą smsów, mmsów, e-maila i telefonu.

Zig Zap to pierwsza polska telewizja dla nastolatków, która emituje kształcące i rozrywkowe filmy dla młodzieży oraz autorskie magazyny śledzące na bieżąco ważne dla nastolatków tematy.



Hyper to jedyny w Polsce blok programowy poświęcony grom komputerowym i konsolowym, ‘anime’ oraz najnowszym tendencjom multimedialnym. Nowości z polskiego i światowego rynku gier komputerowych, konsolowych, grafiki oraz multimediów. Program emitowany jest codziennie w paśmie Zig Zap od 21.00 do 01.00.



Planowane jest również wprowadzenie kanału sportowego SportKlub. Flagową pozycję SportKlub stanowi Bundesliga.



„Regularnie dokonujemy przeglądu naszej oferty telewizyjnej pod kątem jej atrakcyjności i wartości dla klentów. Obecnie wzmacniamy ją o interesujące nowości z coraz bardziej popularnej na rynku i stale rosnącej grupy kanałów tematycznych. Dla widza coraz bardziej liczy się wybór, staramy się więc proponować jak najszerszy przekrój tematów, aby każdy klient mógł w ofercie UPC znaleźć coś dla siebie” – powiedział Simon Boyd, Dyrektor Generalny UPC Polska.



Zmiany programowe będą przeprowadzane sukcesywnie w poszczególnych sieciach UPC w Polsce począwszy od drugiej połowy stycznia do początku marca br. Szczegółowe informacje na temat zmian programowych są stopniowo wysyłane do wszystkich klientów.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-01-2007, 14:41   

Czy mi się wydaje czy komunikat ten został ucięty w połowie - tzn nie ma nic o kanałach które usuwają, przez co można odnieść mylne wrażenie jak by coś przybywało.
  marekd@jabberpl.org
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 17-01-2007, 15:06   

no co ty przeciez WSPANIALE UPC nie podawaloby nigdy o ubytkach w ofercie... przeciez cos takiego nie istnieje!!
 
 
przemek85 
Klikacz

Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 17
Wysłany: 17-01-2007, 16:44   

A ja znalazłem takie coś na media2.pl

Kod:
Telewizja kablowa UPC oficjalnie poinformowała o wprowadzonych zmianach programowych - pakiet pełny UPC wzbogaci się o pięć nowych programów - MiniMini, Kuchnia.tv, Superstacja,TVN Gra, iTV. W wybranych miastach pojawi się Sport Klub.
Oprócz nowych programów, w ramach ujednolicania oferty programowej rozszerzona zostanie dostępność m.in. AXN oraz Planete. Planowane jest również wprowadzenie kanału sportowego Sport Klub w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Flagową pozycję tego sportowego programu stanowi Bundesliga.

MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 lat. Kuchnia.tv to nowy polski kanał kulinarny. Kolejną nowością jest Superstacja, czyli polski program rozrywkowo-informacyjny, w którym tematem najważniejszym są sensacje, gorące „newsy” opisywane przez prasę kolorową, historie kryminalne, jak również reportaże, programy publicystyczne i poradnikowe. TVN Gra oraz iTV to kanały interaktywne z telefonicznym udziałem widzów - pierwszy proponuje gry interaktywne, drugi programy rozrywkowe oraz ezoteryczne.

Zmiany programowe będą przeprowadzane sukcesywnie w poszczególnych sieciach UPC począwszy od drugiej połowy stycznia i zakończą się na przełomie lutego i marca 2007 roku. Szczegółowe informacje na temat zmian programowych są stopniowo wysyłane do wszystkich klientów.


Pierwszy akapit interesuje mnie najbardziej "Oprócz nowych programów, w ramach ujednolicania oferty programowej rozszerzona zostanie dostępność m.in. AXN oraz Planete" Mnie osobiscie to bardzo cieszy, tylko czemu nie ma tego w oficjalnym komunikacie dla prasy?
 
 
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 18-01-2007, 07:10   

Daniel napisał/a:
Oferta programowa UPC staje się coraz bardziej beznadziejna. Patrzałem ostatnio na ofertę Cyfrowego Polsatu i wydaję się bardzo interesująca. Będzie trzeba się poważnie zastanowić nad tym czy warto płacić nadal 50zł co miesiąc za tą kablówkę.

PS. Może ktoś wie dlaczego w Gdańsku nie ma kanału Kino Polska.


Kino Polska jest kanałem premium...
 
 
pavel 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30
Wysłany: 18-01-2007, 09:06   

No to w Krakowie BBC już popłynął...
http://www.fotosik.pl/pok...10336272f6.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,82 sekund. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: