Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
utorrent i chello light
Autor Wiadomość
zensen 
light master

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 55
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-01-2007, 19:29   utorrent i chello light

Zdecydowałem sie wreszcie na jakiegoś klienta torrent i wybrałem utorrent. Jak go skonfigurować i z jakich brac torrenty by jak najszybciej sciągało?
 
 
 
skkf 
light master


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 101
Wysłany: 13-01-2007, 20:41   

1) Otwórz porty jak masz zamknięte, reszta to właściwie wg. uznania i będzie dobrze.
2) Z prywatnych, takich jak Polishtracker, czy torrentbytes. Ale wątpię, żebyś się tam dostał.
Spróbuj na początek demonoid.com, albo jakieś otwarte. Tylko PAMIĘTAJ O UDOSTĘPNIANIU INNYM, jak ściągniesz, nie wyłączaj programu tylko wysyłaj innym!
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-01-2007, 00:30   

skkf głupoty pisze w torrencie nie trzeba niczego udostępniać innym (poza wymienianiem się kawałkami podczas ściągania)
Cytat:
Jak go skonfigurować
pisałem już kilka razy jakie prędkości i ilości połączeń dobrać do swojego łącza, poczytaj forum dość zadawania po 100razy tych samych pytań
Cytat:
wybrałem utorrent.
i nie boisz się szpiegów ?
Cytat:
z jakich brac torrenty by jak najszybciej sciągało?
z takich jak ktoś udostępni - im torrent większy i bardziej popularny tym lepiej, zależy też czy szukasz wyłącznie legalnych torrentów z jakiejś jednej konkretnej dziedziny to (np obrazy płyt różnych dystrybucji linuksa lub muzyka) czy samemu wybierać co lepsze rzeczy z pośród milionów torrentów zamieszczanych przez ludzi jak leci: http://thepiratebay.org/ www.mininova.org http://isohunt.com/
tylko w tym drugim przypadku jeśli wybierzesz niewłaściwie to możesz mieć potem kłopoty (torrent jest siecią w pełni jawną więc stanowczo odradzam ściągania nim jakiś lewych programów czy gierek)
zresztą też już o stronach było - zamykam
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: