Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AXN CRIME
Autor Wiadomość
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 05-01-2007, 12:51   AXN CRIME

Siedze sobie dzisaj na lozeczku i co zamiast axn mam axn crime, czyli nowy kanal kosztem starego nie wiem :?: czy sie cieszyc czy plakac :?:
 
 
Wojtex 
light master

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Wysłany: 05-01-2007, 13:17   

U mnie jest cały czas zwykły AXN.
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 05-01-2007, 14:26   

wg mnie to polityka upc. zauwazcie, ze na kanale, gdzie udostepniaja tzw kanal z pakietu pelnego wlasnie teraz przyszla pora na axn. moze takim mieszaniu kanalow axn-u chca wprowadzic potencjalnego klienta pakietu pelnego w blad, ze sa trzy kanaly axn w pakiecie?

jest tez mozliwa druga opcja. cos sie im przestawilo w oprogramowaniu. kiedys gdy przelaczalem kanaly natrafilem na mtv central (niemiecka). ucieszony, ze wreszcie dali nowy kanal zostawilem go wlaczonego. po ok pol godzinie ujrzalem, ze ktos z upc zaczal przestawiac kanaly w "cyfrowym polsacie" (stad najwidzoczniej dochodzily fale stacji do kabla) i wrocil na stary polsat2...

nie wierze, ze zamiast zwyklego axny dali, ze tak powiem, kanal-corke tej stacji
 
 
myszeczka 
Klikacz

Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-01-2007, 00:58   

Ja tez mam Crime teraz :( a ja wolę zwykłe. Po co mi po raz nty CSI:NY jak na zwykłym jest super serial Medium i Martwa strefa. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, bo na stronie UPC nie ma nic o zmianach
_________________
 
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-01-2007, 09:33   

Przed momentem gadałem z gosciem z UPC okazało się że nadawca kanału AXN bez uzgodnienia z UPC wpuscił taki kanał i oni własnie wyjasniaja cała sprawę :P
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-01-2007, 11:24   

W Krakowie wczoraj też pojawił się AXN Crime, a właśnie zacząłem oglądać "Jericho".
Generalnie co za dużo seriali kryminalnych to niezdrowo, ile razy można oglądać niezbyt udane i nie najnowsze "Bez pardonu", "Tajne akcje CIA". Ciekawe kiedy na ogólnym AXN rozpoczną czwarty sezon "Świat gliniarzy" (The Shield") i czy w ogóle ogólny kanał wróci.
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 06-01-2007, 11:49   

no i zwykly axn wrocil...
chociaz nie mialbym nic przeciwko gdyby upc dalo jeszcze i crime i sci-fi
 
 
przemek85 
Klikacz

Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 17
Wysłany: 06-01-2007, 14:06   

Panowie, cieszcie się ze wogole macie jakikolwiek AXN, ja mam UPC w Łukowie i do tej pory nie moge sie doprosić o właczenie tego kanału! Nie wiem czemu jestem olewany przez UPC, dzwonie, pisze maile i zawsze albo brak wolnych czestotliwości albo nie maja możliwości technicznych. Walcze o AXN juz od prawie póltora roku, przez ten czas właczono mi TVN Style (niby nie było wolnych czestotliwości) oraz VIVE PL w miejsce VIVY 2
Poradzcie mi jakich argumentów użyć żeby właczyli AXN?
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 16-01-2007, 22:16   

przemek85 napisał/a:

Poradzcie mi jakich argumentów użyć żeby właczyli AXN?
zmien operatora :P
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-03-2007, 21:06   

A jaką jakość macie na AXN (ogólnym)? ja jestem świeżo po CSI:NY 3 i coś się kanał "wiesza".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: