Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w zakresie internetu i telefonu ASTER
Autor Wiadomość
kosmat21 
Klikacz


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 04-12-2006, 23:41   Pomoc w zakresie internetu i telefonu ASTER

koledzy.wszedlem na te forum bo mam w domu internet z chello.(tylko dlatego,ze nie ma tu aster;))
pracujew aster i rzeczy, ktore wypisujcie w niektorych postach powalaja mnie na kolana.
najpierw trzeba sie dowiedziec, o co chodzi, a pozniej dojezdzac swojego providera.
jedynym problemem aster jest bajzel w rozliczeniach klientow
jesli ktos ma problem z netem niech do mnie napisze,poda opis problemu,mac adresy modemu i jego producenta i model.(terayon:cm mac,motorola:hfc mac,webstar chyba tez cm mac)
na 70% jest to wina po stronie modemu,20% wina instalacji w lokalu,10%wina samego łącza aster.
pozdrawiam
kosmat21
 
 
 
Ambasador 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: 05-12-2006, 13:23   Re: Pomoc w zakresie internetu i telefonu ASTER

kosmat21 napisał/a:
...................................................................................................................
jedynym problemem aster jest bajzel w rozliczeniach klientow
............................................................


A po co w rachunkach klientów jest chaos??? Może po to żeby kraść?

LOGIKA ASTER:

Ze względu na opisywany bałagan, ASTER zdarza się wysyłać rachunki za tą samą usługę dwa razy. Jeśli trafią na świadomego klienta, udają, że to pomyłka (z oporami). Większość klientów płaci jednak wszystkie rachunki, które się do nich wysyła i proszę mi wierzyć, nikomu nikt nadpłaconych pieniędzy nie zwraca.
Jak to nazwać, niech sobie każdy sam odpowie. DLA MNIE ASTER TO ZŁODZIEJE!!!!
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 05-12-2006, 13:55   

Ambasador napisał/a:
LOGIKA ASTER:

Ze względu na opisywany bałagan, ASTER zdarza się wysyłać rachunki za tą samą usługę dwa razy. Jeśli trafią na świadomego klienta, udają, że to pomyłka (z oporami). Większość klientów płaci jednak wszystkie rachunki, które się do nich wysyła i proszę mi wierzyć, nikomu nikt nadpłaconych pieniędzy nie zwraca.
Jak to nazwać, niech sobie każdy sam odpowie. DLA MNIE ASTER TO ZŁODZIEJE!!!!


Z całym szacunkiem, pitolisz 3 po 3

A w chello bądź w tpsa to jest w/g Ciebie idealny porządek i pomyłki się nie zdarzają ?
Jeśli przykładowo zapłacisz 2 razy tą samą kwotę miesięcznie, to będziesz miał na swoim koncie nadwyżkę, więc żadne Twoje pieniądze nie przepadną.
Nie wysuwaj hipotezy że większość osób zapłaci nieświadomie jeśli przyjdą 2 takie same rachunki, bo nie możesz mieć na ten temat żadnej wiedzy.
Idąc Twoim tokiem myślenia, każda firma to złodzieje.
_________________
 
 
Ambasador 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: 05-12-2006, 14:09   

kvs napisał/a:
Ambasador napisał/a:
LOGIKA ASTER:

Ze względu na opisywany bałagan, ASTER zdarza się wysyłać rachunki za tą samą usługę dwa razy. Jeśli trafią na świadomego klienta, udają, że to pomyłka (z oporami). Większość klientów płaci jednak wszystkie rachunki, które się do nich wysyła i proszę mi wierzyć, nikomu nikt nadpłaconych pieniędzy nie zwraca.
Jak to nazwać, niech sobie każdy sam odpowie. DLA MNIE ASTER TO ZŁODZIEJE!!!!


Z całym szacunkiem, pitolisz 3 po 3

A w chello bądź w tpsa to jest w/g Ciebie idealny porządek i pomyłki się nie zdarzają ?
Jeśli przykładowo zapłacisz 2 razy tą samą kwotę miesięcznie, to będziesz miał na swoim koncie nadwyżkę, więc żadne Twoje pieniądze nie przepadną.
Nie wysuwaj hipotezy że większość osób zapłaci nieświadomie jeśli przyjdą 2 takie same rachunki, bo nie możesz mieć na ten temat żadnej wiedzy.
Idąc Twoim tokiem myślenia, każda firma to złodzieje.


Rozumiem, że każdy ma inne doświadczenia -ja ASTER po prostu nie lubię (lubiłem tą firmę pod starą nazwą ACC). Z UPC nie mam doświadczeń, a z TPSA mam dobre, chociaż nie wykluczam, że ktoś może mieć inne. Nie pitolę więc 3 po 3 tylko mówię o swoich wrażeniach na ten temat. Pamiętam, też czasy jak byli moim dostawcą internetu i jeśli była sytuacja, że się spóźniłem z rachunkiem internet był odłączany co jest nie zgodne z prawem, bo za czas, w którym internet nie działał nie były robione stosowne korekty!!! Oczywiście po napisaniu setki podań listami poleconymi uzyskiwało się korektę. Wiedzę na temat innych osób mam i wszytkich, których znam zniechęcam do ASTER od dawna!!! I będę to robił do grobowej deski -nie podoba się polityka ASTER, nie podoba mi się jak traktują klienta i nie podobają mi się ich przedstawiciele, którzy walą w nidzielę do moich drzwi...
 
 
marcin2004 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 05-12-2006, 20:41   

kosmat21 napisz dlaczego w krakowie za 4 pak placi sie 99 pln a w wawie td+basic+c+ 221 jak bym chcial wysylke w td jak w krak to pewnie i z 600pln bym placil juz od piatku czekam na zmiane pakietu na wyzszy i du... boze niech wejdzie ten dialog
 
 
kosmat21 
Klikacz


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 05-12-2006, 21:58   

marcin2004 napisał/a:
kosmat21 napisz dlaczego w krakowie za 4 pak placi sie 99 pln a w wawie td+basic+c+ 221 jak bym chcial wysylke w td jak w krak to pewnie i z 600pln bym placil juz od piatku czekam na zmiane pakietu na wyzszy i du... boze niech wejdzie ten dialog


roznica w cenie wynika glownie z roznicy w liczbie klientow miedzy w-wa a krakowem.jak chcesz nalapac klientow to opuszczasz cene.umowe i tak podpisujesz zazwyczaj na 12 miesiecy(uwierz mi,im i tak sie oplaca).w w-wie jest juz ponad 250000 abonentow.telewizje kablowe w stolicy to wedlug moich danych 80% aster,20%upc.poza tym,te 99zl to tylko kwota ,ktora placisz przez pierwsze 2 lub 3 miesiace.kwota ktora podales czyli 221 to jak mi sie wydaje abonament przy umowie na czas nieokreslony.w tym momencie podana przez ciebie konfiguracja (w-wa oczywiscie)kosztuje przez pierwsze dwa miesiace 60zl(tvk+td)+29zl(c+).od trzeciego miesiaca placisz za tvk i td 159zl+29 za c+.
nie wiem czy dosc wyraznie sie wyprodukowalem;)
pozdrawiam
kosmat21
 
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 05-12-2006, 23:23   

etam, upc napewno ma większy udział w Warszawskim rynku jak 20%
_________________
 
 
kosmat21 
Klikacz


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 06-12-2006, 00:33   

kvs napisał/a:
etam, upc napewno ma większy udział w Warszawskim rynku jak 20%

powtarzam tylko co slyszalem w tym BAŁasterAGANIE:)
UPC ok.500000 klientow w calej Polsce
Aster 250000 w W-wie
a czy to plotki-nie wiem...:)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: