Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Limit pobierania?
Autor Wiadomość
Davids 
Klikacz

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 2
Wysłany: 20-11-2006, 19:27   Limit pobierania?

Mam neta w chello >>>easy<<< i mam problem z limitem pobierania.Niewiem jaki jest ten limit i gdzie moge sprawdzic czy go jeszcze nie przekroczylem???Jak mozecie to pomozcie???? :? :? :? :? :?
Ostatnio zmieniony przez Jacek 20-11-2006, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-11-2006, 19:56   

Limit możesz sprawdzić na tej stronce: http://licznik.upc.pl/, dla chello Easy wynosi on 10GB.
 
 
Jerry Hall 
light master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 137
Wysłany: 21-11-2006, 10:36   

Davids
A czy nie byłoby lepiej ściągnąc ten oto programik, ustawić sobie dla chello easy i miałbys raz na zawsze problem z odczytem limitu z głowy?
ChelloInfo 2. 80.- jest zresztą na stronie głównej, autora przemilczę chwilowo, kryptoreklama nie jest dobrze widziana... ;)

Kod:
http://chellopl.one.pl/pliki/chello/chelloinfo_2.80.exe
 
 
najemnik79 
Klikacz

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 10
Wysłany: 11-01-2007, 00:26   

odswierze temat ....
ten programik w wersji na linuksa ma dalej wbity stary limit 7 GB ....ktos wie jakie jest inne rozwiazanie poza wlasnymi skryptami (jakos w torsmo nie usmiecha mi sie widziec "klamstw" ....choc sa one budujace jak ma sie jeszcze 3 G w zapasie ;)

Pozdrawiam
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12-01-2007, 23:25   

Ja już pisałem, licznik gówno działa ( niecałe 2gb nabite) przy 124gb według netlimitera
 
 
najemnik79 
Klikacz

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 10
Wysłany: 15-01-2007, 02:49   

czy ty nie pomyliles watkow ?
to chyba nie jest post na temat ...."jaki sposob naliczania wybiera jaki program i jak to sie ma w stosunku do naliczania ISP"

moze dac ci linke do kursu czytania ze zrozumieniem ?

nie wiem jak inni , ale ja odnosnie tematu ....chyba odpuszcze sobie licznik i zaczne skryptem pobierac info ze strony sam ...bez ingerencji programow dedykowanych ;)

Pozdrawiam
 
 
prawdapunk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-01-2007, 11:31   

mi licznik UPC działa prawidłowo specjalnie wyniki nie różnią się...
 
  prawdapunk@chrome.pl
 
najemnik79 
Klikacz

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 10
Wysłany: 15-01-2007, 18:52   

uzywasz linuksowego na BSD ?
jakie masz limity ....?
ja mam stare , a ze nagrzebac sie w skrypcie nie da i nie mozna poprawic to ....wlasnie mam 120% limitu ;)

Pozdrawiam
 
 
prawdapunk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-01-2007, 15:18   

Wiesz to jest zwykły skrypt Bashowy, więc nie ma problemu ;-)

Kod:
Pobrae:         9288 MB (18% limitu) - chello plus
Wysae:  2465 MB


Mi podaje dobrze ;)
 
  prawdapunk@chrome.pl
 
ivo 
Klikacz

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: 22-01-2007, 09:58   

jedno wielkie oszustwo mam limit na 30 giga i po 1 niewyzerowali mi 10 giga z tamtego miecha i doszlo do 30 oczywiscie juz mi zmniejszyli predkosc a na moim liczniku na kompie wskazuje ze pobralem 21 giga wiec sie zgadza licznik niezostal wyzerowany pozostaje zmiana operatora zmieniajcie ludzie na takiego co niema limitow bo inteenet z limitem to nie internet tylko zlodziejstwo !!
 
 
CookieMonster 
Klikacz

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: 24-01-2007, 13:45   

mam nadzieje ze autor tematu niebedzie mial nic przeciwko ze dopisze sie ze swoim tematem ale tyle macie tematow o limitach ze szkoda zakladac jeszcze jeden :P

mam chello light. jako ze wykorzystuje lacze tez do pracy zdalnej wiec niemoge sobie pozwolic na przyciecie. chcialbym sie zapytac jak wyglada sprawa z tym limitem . czy chello respektuje 1GB=1024MB ? i jak wyglada sprawa jesli bym zostal przyciety wczesniej, sa jakies problemy z wyegzekwowaniem prawidlowego limitu? niemam najlepszego zdania o tej firmie wiec chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada z autopsji. jestem z warszawy.

pzdr.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-01-2007, 14:16   

Cytat:
mam chello light. jako ze wykorzystuje lacze tez do pracy zdalnej wiec niemoge sobie pozwolic na przyciecie.
przycięcie nie ma wpływu na opóźnienie więc nie przeszkodzi w pracy zdalnej.
Cytat:
czy chello respektuje 1GB=1024MB ?
na stronie z licznikiem napisane jest wyraźnie, że tak
Cytat:
jak wyglada sprawa jesli bym zostal przyciety wczesniej,

najpierw zgłaszasz to aby upewnić sie czy to przypadkiem nie awaria, jeśli nie traktujesz to jako jednostronne wypowiedzenie umowy z ich strony, szukasz sobie innego operatora a od nich żądasz odszkodowania.
Ale pomijając jakieś problemy z niezwiększeniem limitu u osób z szybszym wysyłaniem nie słyszałem jeszcze o przypadku aby kogoś celowo przycieli za wcześnie.
  marekd@jabberpl.org
 
CookieMonster 
Klikacz

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: 24-01-2007, 14:42   

dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-01-2007, 16:38   

Rok, dwa, temu, był powiedzmy że "dobry zwyczaj" powiadamiania użytkownika, że przesadził z zasysaniem, z konsekwencjami jak w regulaminie. Teraz bywa, że wogóle nie ma dostępu do serwera" zero poczty, zero ssania, zero kontaktu z tego powodu z info bok,dochodzi do tego brak łączności tlf. w "godzinach urzędowania", bo po 22 giej miła panienka informuje, że problem przekaże do opsowiedniego działu i...nic się nioe dzieje. :(
Ostatnio wykorzystałem na maksa emula, miałem szansę na "przycinkę" ale zamiast tego nie miałem wogóle dostępu do sieci.
_________________
 
 
Herman 
light master

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 67
Wysłany: 31-01-2007, 23:48   

A ja mam takie pytanie:

Umowa podpisana i chello zainstalowane 27.01.

Limit mi sie liczy do 27 lutego? A moze zeruje sie 1 lutego? W regulaminie nie znalazlem wyjasnienia tej kwestii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: