Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z kazdym klientem p2p
Autor Wiadomość
frondziak 
Klikacz

Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 8
Wysłany: 17-02-2005, 16:41   problem z kazdym klientem p2p

witam, w styczniu zalozylem sobie chello classic, probowalem roznych programow p2p i lipa totalna, o wiele gorzej niz neostrada
1. aMule, mialem HighID, ale download byl cos kolo 2kB/s, w ciagu dwoch dni wyslalem 2 giga, sam sciagnalem kolo 200 megsow
2. MLdonkey, i eDonkey, LowID, cholerne trudbnosci zeby polaczyc sie z jakimkolwiek serwerem, download tez 2kB/s, pojawial sie komunikat ze moje IP jest na blackliscie, na nostopie mnie rozlaczalo z miejsc z ktorych cos probowalem sciagnac

w czym jest problem, od tygodnia, szukam na forach, goglach, i bez efektow

jesli chodz o system siedze na Debianie
 
 
unLucky_Luke 
easy master


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 37
Skąd: trojmiasto
Wysłany: 17-02-2005, 17:03   

te wszystkie muly, osiolki, kazyy i inne imeshe to zalozenia pomylki programistow. W zasadzie Direct Connect i Torrent sa najleprze. Oczywiscie znajda sie tacy co maja inne zdanie, ale bawienie sie w rozpedzanie osiolka czy robienie sobie pozycji w kaazie to strata czasu. :wink:
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 17-02-2005, 17:45   

To ja będę oryginalny:
korzystanie z p2p w chello jest nielegalne. zmień providera i męcz ludzi na innym forum
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
toyak02 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 29
Wysłany: 17-02-2005, 20:08   

nielegalne???
_________________
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 17-02-2005, 20:25   

no ja ssam oslem i tak kiepsko nie leci. Dzis na ten przyklad film "Rejs" lecial 30 kilo przez pol dnia ale tak z rego lu to leci po 10 kilo osiol wiec az taka tragedia to nie jest. Mnie to nawet pasuje bo wolniej limit schodzi :D
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-02-2005, 20:34   

toyak02 napisał/a:
nielegalne???

Dla uściślenia, nielegalne jest wymienianie się przy pomocy p2p nielegalnymi danymi, ja na przykład korzystam tylko z legalnego p2p szkoda, że takich jak jak jest mało.
Dodam jeszcze, że legalne dane ściągają się bardzo szybko (jest to spowodowane tym, że komuś zależy na ich udostępnieniu i nikt nie boi się zostawić ich na jakimś dobrym łączu)
  marekd@jabberpl.org
 
toyak02 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 29
Wysłany: 17-02-2005, 20:59   

o tym myślałem. Samo wykorzystywanie programów p2p nie jest nielegalne.
_________________
 
 
grocal 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 140
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-02-2005, 22:16   

Blizzard korzysta z sieci torrent do wysylania patchy do 'World Of Warcraft'. Czyli mechanizm jest legalny. Pliki tez. Pech niestety, kiedy operator blokuje korzystanie z takich metod... Co mam zrobic, kiedy sciagam patcha torrentem (oficjalnym od Blizzarda) a provider (chello/upc) ogranicza mi dostep do tej metody?! Nie sadzicie, ze to troche przekreciaste?!
_________________
  grocal@jabber.wp.pl
 
toyak02 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 29
Wysłany: 18-02-2005, 08:12   

upc może ciąć p2p - ale niech to oficjalnie ogłosi. Mam wrażenie, że nie ma ogólnego ograniczenia. Przycinane są pewne rejony, w których infrastruktura upc nie wyrabia (tak sądze). Mówiąc szczerze od momentu przyspieszenie - czyli od 1 grudnia do połowy stycznia p2p u mnie - działały tragicznie - teraz nagle coś się zmieniło i już jest lepiej.
_________________
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 18-02-2005, 09:34   

Nie wydaje mi się, żeby UPC miało zamiar strzelać sobie w głowę ogłaszając oficjalnie takie informacje (że blokuje p2p).

No i dodam, że oczywiście wiem, że p2p samo w sobie nie jest nielegalne, ale lepiej uciszyć 90 osób, które nielegalnie z niego korzystają i tłumaczyć 10ciu osobom, które są legalne. ;-) Mniejsze zło. (:
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 18-02-2005, 09:49   

Puck, a system i Operę (chociaż to) masz legalne?

LR
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 19-02-2005, 17:45   

No comments. ;-P
http://screen.usr.one.pl/opera-ads.png
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
WombaT 
Klikacz


Dołączył: 14 Gru 2004
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: 20-02-2005, 11:18   

unLucky_Luke napisał/a:
te wszystkie muly, osiolki, kazyy i inne imeshe to zalozenia pomylki programistow. W zasadzie Direct Connect i Torrent sa najleprze. Oczywiscie znajda sie tacy co maja inne zdanie, ale bawienie sie w rozpedzanie osiolka czy robienie sobie pozycji w kaazie to strata czasu. :wink:

Z założenia ty jestes pomyłką rodziów. To że nie masz cierpliwosci i byc moze wiedzy o tych progamach nie upowaznia ciebie to pisania takich bzdur i głupot. Cierpliwość to jest klucz do szybkiego ściagania. I nie pie**ol że to strata czasu ba jak juz poczekasz ten miesiac moze dwa to eMule sie rozpedzi i pogrzebie trorrenta i dc z palcem w d**ie, nie beda mu dorastac do piet. Predkosc bedzie maksymalna, a zasoby nie porownywalne :!: :!: :!: :!:
 
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 20-02-2005, 12:06   

Ja z emula juz dawno temu zrezygnowalem :) Mecze teraz qmpla jak cos chce bo u niego sa jakies jeszcze w miare rozsadne transfery (~40 kilosow), no ale korzysta z tego emula nonstop od kilku lat wiec se pozycje wyrobil ;)

Dla mnie pozostaje torrencik :mrgreen: i sporadycznie dc++
_________________
 
 
 
ZyGmUnT
easy master

Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 47
Wysłany: 20-02-2005, 12:19   

A ja pragnołem się dorzucić do dyskusji. Otóż niedawno wyszła nowa wersja emule 0.45b i średnio po 20min ściągania emule zapi***** mi powyżej 100kB/s. A z dc++ to ja w życiu nie skorzysta bo to dopiro bida - żaden p2p, w którym nie ma czegoś takiego jak sumy kontrolne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: