Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello plus generalnie
Autor Wiadomość
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 19-02-2005, 17:50   

Marek napisał/a:
W praktyce oznacza to, że jeśli uruchomimy 2 programy jednocześnie to wykonają się szybciej niż jeden po drugim o około 3% (dużo to nie jest ale lepsze to niż nic)

I kosztuje to 500zł (różnica do semprona). ;-P Co kto lubi.
/me świeżo po zakupie komputera.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Behu
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 17
Skąd: katowice
Wysłany: 20-02-2005, 14:05   

Koniec o procesorach panowie
chce tylko wiedziec czy wy zawsze macie speed powyzej mb/s bo to jest w temacie nadrzedne. ;]
 
 
 
ZyGmUnT
easy master

Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 47
Wysłany: 20-02-2005, 14:48   

jesli chodzi o www i ftp - tak w classicu mam okolo 1,5mb/s
 
 
blabla 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2005
Posty: 3
Wysłany: 01-03-2005, 15:43   

Witam:d Nie będe czytał wszystkich postów, ale powiem krótko , że jakieś pół roku temu mailem neo 512(640) . Postanowiłem zmienić na chello ze względu na transfer i teoretycznie na pingi;) Więc zamówiłem chello plus. Wszystko elegancko , przyszli założyli, właczam kompa , ogladam stronki i jest , ok ide pograć i jest ok, każda kulka wchodziła:) Ale żeby nie było tak kolorowo, TO po 3 tygodniach od zakupu, delikatnie mówiąć chello zaczęło się psuć. Mianowicie na poczatku kiedy ściagałem z z dwóch dośc dużych ftp-ów miałem transfer maxymalny (3mbity). I tak smao było z innych ftp.
I po tych 3 tygodniach transfer na tych dwóch dużych ftpach spadł do 10 kb , włacznei z zanikaniem sygnału. W grze pingi mialem kolo 300 przez tydzien. Później coś naprawili pingi spadły . Ale strzelając kule znikały i nie dało nic sie zabić ;0 Do tej pory sie utrzymuje taka sytacja:/ Ponadto serwera głosowego nei moge postawić teraz bo sa jakies packet losssy i duże pingi , nie moge map z WC3 ściagac bo takie packet lossy:/
Osobiście powoli mam chęć zrezygnować z tego gównianego łacza :)
Dużo zalezy w jakim regionie się mieszka. Bo z tego co wiem w Warszawie jest ok z chello ;)

A co do procków to powiem tyle.............
Pentium ma tą zalete że bardzo ładnei radzi sobie z wieloma aplikacjami:D a AMD troche gorzej , chociaż teraz te różnice są już nie znaczne:) TO jest z praktyki a nei z teorii;)
Osobiście powiem że mam semprona 3.1 na socketcie 754 i powiem, że za tą cene jest dobry ;) Na serwerach jestem pierwszy ;D Dużo jeszcze zależy od driverów ;)
Dla mnie AMD są lepsze bo tańsze, względem wydajności. EOT:D

BTW
ten proc http://sklep.benchmark.pl/pelny_10727.html w najnowszym 3D marku, ma takie same osiągi jak ten proc http://sklep.benchmark.pl/pelny_15589.html .
 
 
Behu
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 17
Skąd: katowice
Wysłany: 02-03-2005, 20:10   

blabla mam to samo co ty ... na początku było ślicznie a teraz robi sie naprawde beznadziejnie ... pingi donwload wszystko sie dupi . Pamiętajmy że to jest DO 4 mb czyli nawet jakbysmy mieli 3kB/s to nie mozemy miec do nich pretensji ..
 
 
 
psych0l 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2005, 06:37   

a ja powiem tak mam chello plus i jeszcze nigdy nie mialem transfer ponizej 450 KB/s z serwerow typu ICM i inne bardzo szybkie serwery. Mam chello juz od dosc dawna bo z 3 miechy prawie i jeszcze ani razu nie mialem zaniku transferu czy cos takiego pingi na polskich serwerach max 25 ms i ogolnie wszystko smiga ;] upload wypasiony itp po prostu co by tu wiecej chciec no moze brak tego limitu ale i tak ostatnio sciagnalem tylko 40 GB wiec nie narzekam ;] jeszcze nie zdazylo mi sie zeby mnie przycieli ;]
_________________
 
 
 
blabla 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2005
Posty: 3
Wysłany: 06-03-2005, 01:36   

Powiem tak , w Warszawie chello działa o niebo lepiej niż w trójmieście. W wa-wie mając chello i będać debilem dasz rade grac w FPP spokojnie w trójmiescie juz musisz być z dwa razy lepszy od tego w warszaiwe:/ Bo połowa pocisków znika. Wydaje mi się ze packet lossy mam , podczas gry nie widze ale przy końcówce mapy nagle skacze ping do 300 i packet loss do 40% , to jest bardzo zastanawiające:D No ale cuż chello roX i ich mega programiści^^ Najzabawniejsze jest jak sie mailuje z nimi, od czasu do czasu dzwoniąc , to oni odpowiadaja że mail nei doszedł albo sie zgubił:D

Co najbardziej jest wqr......... , żę przez 3 tygodnie działało dobrze i myślałem że bedzie tak dalej dlatego zrezygnowałem z neostrady, ale wydaje mi się że był to błąd , i zamieniłem siekierke na kijek :/
Najzabawniejsze są te reklamy chello że wszystko szybko ładnie działa i radia można słuchac telewizje ogladać i rozmowy głosowe prowadzić , a to gówno prawda ponieważ spore packet lossy uniemozliwiają przyjemne korzystanie z internetu. W Trojmiescie chello jest zje****, a przynajmniej w moim rejonie.
Za miesiac mi sie to nie poprawi to rezygnuje z tego bo nie będe złodzieji i oszustów opłacał:/
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 06-03-2005, 10:28   

blabla napisał/a:
Bo połowa pocisków znika. Wydaje mi się ze packet lossy mam

To raczej nie tak działa.
blabla napisał/a:
No ale cuż

cóż.
blabla napisał/a:
chello roX i ich mega programiści^^

O kim mówisz?
blabla napisał/a:
bo nie będe złodzieji i oszustów opłacał:/

To poważne oskarżenie, wiesz o tym?
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
blabla 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2005
Posty: 3
Wysłany: 06-03-2005, 11:59   

Puck napisał/a:
blabla napisał/a:
Bo połowa pocisków znika. Wydaje mi się ze packet lossy mam

To raczej nie tak działa.
blabla napisał/a:
No ale cuż

cóż.
blabla napisał/a:
chello roX i ich mega programiści^^

O kim mówisz?
blabla napisał/a:
bo nie będe złodzieji i oszustów opłacał:/

To poważne oskarżenie, wiesz o tym?


Mam prawo tak sądzić , ponieważ jest to prawdą i tyle:) Dają coś innego niż reklamują:) Aż drobne w kieszeni się przewracając, z powodu działania tego łącza:( Co więcej odechciewa się korzystania z internetu , jak część twoich wiadomości nie może dojść;/
Przypominają się czasy modemowców :/ Brak sił na tą firme. Co prawda to prawda że w dziale obsługi odpowiadaja dużo szybciej niż panowie z tpsy, ale ich łacza działają , delikatnie mówiąć "niedobrze" w porównaniu do tpsy, którra daje mniejsze łacza ale z dobrymi warunkami.

//edit
BTW jesteś tutaj moderatorem, więć możesz usówać posty , bądź poprawiać iż zawierają one nie poprawną treść.
Usuń jak możesz, to złe co pisałem o chello :) Ja i tak mam swoje zdanie i będe ja dalej utrzymywał w gronie znajomych , dopóki usługa się nie poprawi.
Wczoraj pisząc to byłem wyjątkowo zdenerwowany przez tak "świetnie" działające łacze..
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 06-03-2005, 15:33   

blabla napisał/a:
Mam prawo tak sądzić , ponieważ jest to prawdą i tyle:)

A oni mają prawo wejść na drogę sądową.
I nie cytuj bez sensu.
blabla napisał/a:
usówać

usuwać.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Behu
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 17
Skąd: katowice
Wysłany: 06-03-2005, 22:00   

blabla ma racje ... w katowicach plus dziala rownież "nienajlepiej" dlatego założyłem tego topica ... 2 moich kumpli ma to chello i maja taki sam problem jak ja .Od jakis 3 tygodni na miernikach neta niemam wiecej niz 200 kbs a 3 mb niemam od 3 miesiecy.Dzwonie do informacji i mnie zbywaja i mowia ze uploaduje za duzo .. LUDZIE KU**A MAĆ SKORO TO PRZEZ UPLOAD TO CZEMU PO WYLACZENIU GO I PO ODLACZENIU 2 SĄSIADÓW DZIALA TAK SAMO ŹLE A LIMIT NIE JEST PRZEKROCZONY !!! TO JEST SKANDAL
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: