Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Porównanie : Classic a Light
Autor Wiadomość
kozak666 
Klikacz

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 06-10-2006, 18:37   Porównanie : Classic a Light

Chcę internet wykorzystywać czasami do ściągania jakichś plików, zależy mi na wysokim transferze, ale też chciałbym coś porządnego jeżeli chodzi o pingi w grach. Tak poza tym czasami hostuje serwer i tutaj też chciałbym zostać mile zaskoczonym dość sporym transferem w drugą stronę.

Wiadomo, że im droższy tym lepiej wypadnie, ale chce się dowiedzieć czy warto stosunkowo niewiele więcej dopłacić za dwa razy szybszy transfer.

Jak się mają te łącza w porównaniu do siebie ?? Coś więcej chciałbym się dowiedzieć poza tym, że jeden jest szybszy dwukrotnie od drugiego.

Jak na mój gust stosunek prędkości do ceny jest tutaj najkorzystniejszy, uwzględniając w miarę rozsądną cenę - mówię tutaj o chello Classic. Wiadomo, że jeszcze mniej się płaci w chello Ultra w stosunku do transferu - ale bazowa cena jest zbyt wysoka jak dla mnie.

Z góry dzięki za informację i rady, o ile takowe się pojawią, na co liczę :) !!
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 06-10-2006, 18:54   

chello classic jest spoko tylko ma troche mały upload... 384 nie warto oszczędzać tych kilku zł na lighcie w zależności od promocji różnica wynosi koło 30zł
 
 
PerkoV 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 70
Wysłany: 06-10-2006, 20:51   

pamietaj o opcji szybsze wysylanie to 20 zl / msc a upload 2 x wiekszy....jak wezmiesz chello light to bedziesz mial lacze 1.5 mbps / 512 ...za cene + 20 zl....to samo mozesz zrobic z classiciem.. bedziesz mial 3 mbps /768 kbps zamiast 384 kbps ul.zastanow sie teraz czy stac cie na classic lub light z + 20 zl do rachunku...
 
 
kozak666 
Klikacz

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 07-10-2006, 13:32   

Dzięki za pomoc !! PerkoV - szczególnie istotna informacja jeśli chodzi o możliwość dopłaty za większy upload !!
 
 
PerkoV 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 70
Wysłany: 07-10-2006, 15:15   

Nie ma sprawy...oby Twoj wybor byl dobry:D i zebys byl zadowolony...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: