Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolfenstein enemy teritory!!! problem!!!
Autor Wiadomość
knycho 
Klikacz

Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1
Wysłany: 15-02-2005, 15:10   Wolfenstein enemy teritory!!! problem!!!

Witam od jakiegoś jusz czasu w Et niepokazuje mi serwerów niewiem czym to jest spowodowane pomocy bo mnie wywalą z klanu ;(
 
 
 
Krajan 
light master


Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2005, 21:05   

u mnie jest wporzadku, moze powiesz jaka wersja ET ? zobacz czy ci firewall nie blokuje ET ani Punkbustera...
 
 
 
Over 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 27
Wysłany: 18-02-2005, 16:17   

wyłącz filtry, używaj ase

(może to głupie, ale updateuj grę do 1.02)
_________________
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 09-03-2005, 20:41   

Update'owałem ostatnio ET do wersji 1.02, przez co zaczęło mi teraz znajdywać bardzo dużo serwerów z modem ETpro i właśnie z tym mam problem. Przy próbie podłączenia do serwera z tym mod'em, zaczyna mi się on automatycznie pobierać, po czym po ściągnięciu moge normalnie grać na tym serwrze. I niby wszystko jest ok., ale jak zgasze gre i na nowo ją załącze to mod zaczyna mi się znowy cały ściągać i tak za każdym razem(dodam, że podłanczałem się za każdym razem do jednego serwera, więc za każdym razem ściągałem ten sam mod, ale to samo dzieje się z każdymi innymi serwerami). Jestem troche zielony w tym temacie więc prosze o pomoc. Może to jest normalne, ale wątpie, bo to byłoby w tedy bezsensu żebym za każdym razem przed grą musiał go zassywać przez 5 min.
_________________
 
 
 
Krajan 
light master


Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-03-2005, 21:52   

hmm, zobacz czy mod sie napewno sciagnal, jesli nie ma go tam gdzie powinno to sciagnij ze strony oficjalnej ET moda i zainstaluj go recznie
 
 
 
Over 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 27
Wysłany: 12-03-2005, 21:52   

sprawdź czy masz katalog /etpro/ bezpośednio w wolfie. jeśli nie ściągnij sobie ręcznie etpro - najnowsze to etpro 3_1_9
_________________
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 03-05-2005, 17:02   

jak Et nie widzi serwerow to najczesniej jest spowodowane firewallem.. u mnie wszystko gra (zarowno pod Win jak Linuchem) ale kumpel grajacy na tej samej wersji wolfa co ja (zaden z nas nie mial zadnych dodatkowych pakietow) nastrafil na ciekawe zjawisko - mianowicie zawsze wylatywal po kilku minutach mimo ze mial wlaczonego PunkBustera i nic nie kombinowal.. nawet na serwerach bez PB mial problemy.. slodko. na szczesnie u mnie gra gitara .. chyba ze chello ma gorszy dzien i pingi osiagaja bajonskie liczby, ale coz poradzic :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: