Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rachunki chello
Autor Wiadomość
suceed 
Klikacz

Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: 20-09-2006, 16:17   Rachunki chello

Od pewnego czasu rachunki chello trzeba sobie samemu wydrukowac. Chcialbym sie spytac na jaka strone trzeba sie zalogowac aby je wydrukowac.
 
 
wojtekk8 
easy master

Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 20
Wysłany: 20-09-2006, 16:25   

? Mi przysyłają.... :?:
 
 
suceed 
Klikacz

Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: 20-09-2006, 16:27   

Chodzi tu dokładnie o mojego znajomego. Umowa została podpisana na poczatku września. Takie teraz mają warunki.
 
 
Piotruskas 
light master

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 119
Wysłany: 20-09-2006, 16:47   

Wchodzisz na strone www.upc.pl nastepnie zakladka Obsluga klienta dalej Płatniości i Rachunki on-line .Nalezy sie zalogowac i wyskoczy rachunek w formacie PDF i to wszystko .
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 20-09-2006, 17:48   

no niezle ich zjebalo. Nawet rachunkow im sie nie chce drukowac :mrgreen: Mnie na szczescie przysylaja
_________________
 
 
pc486 
light master

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 61
Wysłany: 20-09-2006, 19:04   

heh gdyby mi nie przysylali rachunkow to ja bym im skany banknotow wysylal i kazal sobie wydrukowac
 
 
goru 
light master

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 55
Wysłany: 20-09-2006, 21:34   

pc486, pożyjemy, zobaczymy. Teraz chyba wszystkie promocje maja w warunkach wyrażenie zgody na dostarczanie faktur droga eletroniczną.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-09-2006, 22:34   

Z tego co mi wiadomo dostarczenie faktury droga elektroniczną (np emailem) jest możliwe ale z powodu jednej źle skonstruowanej ustawy ciężkie do realizacji w praktyce bo wymaga podpisu kwalifikowanego (nie mylić z podpisem elektronicznym bo to zupełnie co innego, zwykły podpis elektroniczny jest bezpieczniejszy i jest wiele darmowych programów jak np pgp które potrafią podpisywać różne rzeczy) zajmuje się tym tylko kilka firm (chyba 3) w dodatku brak porządnego oprogramowania zmusza do zatrudnienia pracownika który nad każą taką elektroniczną faktura będzie machał ręką, no i wiąże się z olbrzymimi kosztami celem zakupienia wszystkiego na początku.

Daltego podejrzewam, że zrobili tak jak napisał pc486 nie wysłali faktury wcale a na pytanie co to ma znaczyć odpowiedzieli wydrukujcie se sami, w takiej sytuacji odesłanie zeskanowanych pieniędzy z odpowiedzią to sobie też sami wydrukujcie jest naprawdę świetnym rozwiązaniem.
  marekd@jabberpl.org
 
ktosiek 
easy master

Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 20-09-2006, 23:31   

dobrze ze tu zajrzałęm bo ostatniej faktury nie otrzymalem poczta i juz mialem do nich dzwonic. jutro przejze regulamin promocji ktory podpisalem czy tam jest na pewno taki pkt bo jak nie to zadzwonie i ich opie*** ze mi nie przysylaja faktur za pomoca poczty!

Ewentualnie niech obniżą ceny na tusz do drukarki :P
 
 
 
kwintosz 
Klikacz

Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 21-09-2006, 01:22   

Podpisując umowę i przy instalacji (tydz. temu), koleś co montował chello powiedział mi (kazał także odrazu ustawić sobie nowe hasło na koncie) że rachunki będą przychodzić na maila chello.pl Więc jak to ma wyglądać? Mam czekać na tego maila czy jak? Poza tym przysłali mi normalne faktury na dwa miesiące tak jak dotychczas pocztą, ale na sam pakiet pełny tv.. Nic już nie kapuje z tego :)
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-09-2006, 10:17   

Na obniżkę cen tuszu bym nie liczył. Sam mam tanią drukarkę atramentową i teraz płacę bardzo drogo za tonery.
No nie mogę w to uwierzyć, że konsument ma sobie sam wydrukować fakturę, a jak nie ma drukarki? Może nie mieć, prawda? To powinna być propozycja a nie warunek promocji.
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 21-09-2006, 11:25   

ciekawe co z tymi co nie maja drukarek. Np ja niemam bo mnie nie potrzebne. Jak mnie nie beda przesylac rachunko to nie bede placil. Niech spadaja na bambus
_________________
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 21-09-2006, 15:25   

pc486 napisał/a:
heh gdyby mi nie przysylali rachunkow to ja bym im skany banknotow wysylal i kazal sobie wydrukowac


ahhaha dobrze powiedziane ;d

ja np nie mam drukarki wiec moga mi [cenzura] a do znajomych co miecha chodzic i prosic zeby mi cos drukowal nie mam zamiaru.
Ostatnio zmieniony przez Jacek 21-09-2006, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wlosek 
light master

Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21-09-2006, 18:12   

"heh gdyby mi nie przysylali rachunkow to ja bym im skany banknotow wysylal i kazal sobie wydrukowac"

A po co Wam rachunki? Numer konta + wielkość opłaty chyba wystarczy.
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 21-09-2006, 18:46   

niektorzy placa na poczcie
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: