Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy możliwe, sensowne takie zmiany w działach?
Autor Wiadomość
Xeo 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2006, 19:10   Czy możliwe, sensowne takie zmiany w działach?

Czy nie byloby sensowne wprowadzenie do dzialu Internet » chello / UPC nowego zawierajacego posty dotyczace wszelkich spraw zwiazanych z umowami, przechodzeniem, rozwiazywaniem, przedluzaniem, przedstawicielami, promocjami, regulaminami, haczykami w umowach, czyli wszystkimi sprawami dotyczacymi osob ktore dopiero zaczynaja badz juz koncza zabawe z uslugami teleinformatycznymi i sa to jakby sprawy o ktore czesto sie pytamy na hotline. Nie wymyslilem jak mozna by to nazwac ale mysle, ze taki dzial bylby znacznym ulatwieniem dla tego typu osob (liczy sie dla nich glownie czas), i chociaz moze by nie bylo duzo postow w porownaniu do reszty to mysle, ze mozna wydzielic tego typu posty. Kierowalem sie tym pomyslem poniewaz mozna powiedziec, ze jestem w takiej sytuacji - szukam informacji na temat umowy na nowa promocje w sytuacji gdy mam automatycznie przedluzona oferte. Szukam po calym forum a czas wyglada na to, ze mam do konca tygodnia. No ale to taki przyklad ;)

Druga uwaga to taka, ze dzial Testy prędkości łącza (bardzo mala ilosc postow) mozna wlaczyc do dzialu Licznik pobranych danych, w koncu to bardzo pokrewne dzialy.

Prosze o przemyslenie propozycji i uwagi.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2006, 20:18   

Xeo, być może i warto byłoby wprowadzić zmiany - jednak wczuj się w inną sprawę: masz 30 podfor dla kategorii "Internet UPC" - w której napiszesz? A może jeszcze kilka będzie pasować?

Owszem - myślałem już wcześniej o czymś związanym z PH i promocjami, bo zbyt dużo podobnych pytań jest i są porozrzucane po różnych działach.

Ale jakie jest zdanie pozostałych osób? Jeśli padną konkretne nazwy podfor (i żeby nie było ich zbyt dużo), to jest szansa, że pojawi się.

Xeo napisał/a:
dzial Testy prędkości łącza (bardzo mala ilosc postow) mozna wlaczyc do dzialu Licznik pobranych danych

Ok - przedyskutuję to z pozostałą częscią zespołu.
_________________
 
 
Xeo 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2006, 19:25   

Jacek napisał/a:
masz 30 podfor dla kategorii "Internet UPC" - w której napiszesz? A może jeszcze kilka będzie pasować?
Jacek napisał/a:
Jeśli padną konkretne nazwy podfor (i żeby nie było ich zbyt dużo), to jest szansa, że pojawi się.
Ale dlaczego 30? Moze byc tyle ile jest teraz (jesli zostanie zrealizowana moja druga uwaga) a ludzie wiedzacy o czym chca napisac spojrza najpierw na poszczegolne dzialy. Wprowadzenie dzialu o przechodzeniu z i do chello powinno przyspieszyc konkretne decyzje danego klienta a wiadomo, ze im zalezy na szybkim znalezieniu konkretnego problemu. Przyjmujac, ze uslugami UPC bedzie sie interesowac coraz wiecej osob, tym bardziej lepiej zalozyc taki dzial wczesniej. Oczywiscie tu jest tez zajecie dla moderatorow w formie znajdywania i przesuwania konkretnych watkow z innych dzialow.
Jacek napisał/a:
Ale jakie jest zdanie pozostałych osób? Jeśli padną konkretne nazwy podfor (i żeby nie było ich zbyt dużo)
Mialem na mysli tylko jeden poddzial dotyczacy wszystkich 3 uslug w UPC ale wiekszosc zapytan dotyczy oczywiscie internetu. Co do nazwy to moja propozycja brzmi: Zakladanie, Przechodzenie, Rezygnacja z uslug; pod tytulem np tekst z pierwszego zdania pierwszego mojego postu. Zeby wiecej osob zainteresowalo sie tym pomyslem to mozna zalozyc ankiete lub przykleic ogloszenie informujace i zachecajace do opini jakos bardziej ogolnie. Mam nadzieje, ze ktos jeszcze poprze moja propozycje :)
Jacek napisał/a:
Ok - przedyskutuję to z pozostałą częscią zespołu.
Dziekuje.
 
 
Bombaj 
Klikacz


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 16
Skąd: Wawa
Wysłany: 12-09-2006, 22:56   

uważam,że taki dział/poddział był by sensowny,np ja aktualnie przechodze z telefonu tp na upc.
A na infolini za dużo nie wiedzą.
 
 
 
Xeo 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-10-2006, 13:47   

widze, ze w tej sprawie nic sie nie ruszylo, chyba jednak za duzo roboty ;)
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-10-2006, 20:49   

Coś się ruszyło, nie martw się. Ale jesteśmy jednocześnie w trakcie przejścia i przebudowy, dlatego wszystkie zaakceptowane sprawy zostaną wykonane w odpowiednim momencie.
Dział związany z "przechodzeniem" nie powstanie. Są od tego działy ogólne, w których mogą być takie tematy zamieszczane.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: