Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pełny pakiet
Autor Wiadomość
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 10-02-2005, 18:38   pełny pakiet

od samego początku mam pełny pakiet w UPC, chciałbym nie co sobie ofetrę programową zmienić, ale nie da rady, bo tak mam blok podłączony, już nieraz próbowałem, ale nadaremnie, TV jest bardzo droga, poza tym nic w niej nie ma, za co tu płacić
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2005, 18:50   

Zmienić sobie nie możesz. Takie są programy w całym UPC (w danym mieście) i tu się nic nie da zrobić.
A co do znalezienia czegoś ciekawego w TV, to powiem szczerze że od długiego czasu nie mogę.

Jedynie co przez jakieś święta puszczą coś na co można okiem rzucić - a tylko "rzucić", bo jest to najczęściej po raz kolejny powtarzane to, co już wcześniej leciało. /oczywiście jest to moje prywatne zdanie/
Także najczęściej włączam telewizor na jakieś wiadomości itp.

Jacek
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 10-02-2005, 19:34   odp

z tym akurat nie moge się zgodzić, kolega po sąsiedzku ma tylko wybrane kanały polskie, z czego jest zadowolony, i to różnica 2 bloków, także to nie prawda że to całe miast jest tak okablowane, to kwestia podłączenia bloku, a co do oferty programowej, to same dziadostwo, albo polityka w kółko na okrągło, albo znów stare seriale, bądż filmy z przed lat, a kanałów chyba 60 i za co my tu płacimy?
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2005, 22:17   

andrzej, może nie do końca jasno się wyraziłem. Jeśli ktoś ma pakiet pełny (bo o takim mowa w temacie), to każdy w Warszawie (już piszmy konkretnie) ma takie same kanały.
Owszem - różnica może (wg mnie) wynikać tylko z następujących warunków:
1. sąsiad nie posiada pakietu pełnego, tylko np: pakiet oszczędnościowy (czy jak on się tam nazywa) - w tym podstawowym jest około 10 programów (podstawowych) tylko.
2. może mieć np: dodatkowo wykupione HBO + C+ (i wowczas ma inne pakiety)
3. może być również trzecia możliwość o której ja nie wiem (np: może na telewizorze mieć zaprogramowane tylko polski programy, które chce mieć, a pozostałe ma, ale o nich nie wie) :)

Natomiast wybrać sobie, np: chcę mieć tylko TVP2, TVN i POLSAT (i żadnych innych) to nie można.

Jacek
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 11-02-2005, 06:26   odp

tak szczerze mówiąc sam się gubię, ale bloki spółdzielcze są inaczej podłączone niż bloki kwaterunkowe, dlatego tam się inaczej płaci, można sobie regulować pakietem, wiem bo rozmawiam z BOK, ale i może być ta druga opcja, o ktorej mówisz, że w TV może mieć same polskie programy, o którym on sam nawet może nie wiedzieć, wiem tylko tyle, że bloki spółczedzielcze są inaczej podłączone, niż kwaterunkowe, co do reszty to sam się gubię
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: