Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec okresu promocyjnego - co zrobić??
Autor Wiadomość
bolo87 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-08-2006, 20:22   Koniec okresu promocyjnego - co zrobić??

Witam. Jestem użytkownikem pakietu pełnego tv oraz chello light. Umowę na chello na czas nieokreślony podpisałem rok temu tj. 28.07.2005. Dzisiaj zadzwonił pan z BOKU i zaproponował taką "super promocję" : pakiet pełny+chello light+telefon UPC=120zł. Jeżeli nie to będę płacił za chello light i pakiet pelny tv 150 zł. Moje pytanie jest następujące, co mogę zrobić, aby płacić 104 zl (czyli kwotę jaką płaciłem do tej pory) za pakiet pełny oraz chello light. :?:
Dodam, że ostatnia faktura przyszła na kwotę 150 zł. (Dopiero dzisiaj dowiedziałem się za co taka kwota czyli koniec okresu promocyjnego) Mam czas do jutra do wieczora,wtedy zadzwoni UPC ponownie z pytaniem co wybieram :roll: Czekam na Wasze rady. :idea:

Na marginesie dodam, że pierwsze słyszę o jakimś okresie promocyjnym. Myslałem, że biorąc umowę na czas nieokreślony cena będzie taka sama przez cały czas.
 
 
PerkoV 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 70
Wysłany: 22-08-2006, 20:45   

Skontaktuj sie z przedstawicielem handlowym i on pomoze....ja sobie zalatwilem naprawde dobra umowe po uplywie wczesniejszej...Zalatw sobie numer jakiego PH z swojej okolicy(miasta)...oni pomogaja przynajmniej mi pomogli...wszystko zalatwilem przez gg:D
 
 
Lukrowany 
easy master

Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 24
Wysłany: 22-08-2006, 20:53   

PerkoV napisał/a:
Skontaktuj sie z przedstawicielem handlowym i on pomoze....ja sobie zalatwilem naprawde dobra umowe po uplywie wczesniejszej...Zalatw sobie numer jakiego PH z swojej okolicy(miasta)...oni pomogaja przynajmniej mi pomogli...wszystko zalatwilem przez gg:D

jak nie trafi na matola ;) .
 
 
goru 
light master

Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 55
Wysłany: 22-08-2006, 21:17   

A czy jakis PH z Warszawy (Ursynów) jest na forum, chętnie niedługo też bym sie skontaktował - umowa do listopada.
 
 
Lukrowany 
easy master

Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 24
Wysłany: 22-08-2006, 22:43   

goru napisał/a:
A czy jakis PH z Warszawy (Ursynów) jest na forum, chętnie niedługo też bym sie skontaktował - umowa do listopada.

mam namiary na jednego, ale poniewaz wlasnie to matol, dlatego nie podziele sie informacja :) . strata czasu.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 23-08-2006, 10:01   

BOLO87 w moim przypadku kiedy konczyla mi sie umowa o internet zrobilem tak: zadzwonilem do BOK z pytaniem czy moga mi zaoferowac te same warunki jezeli przedluze umowe, powiedzieli ze nie wiec powiedzialem milej pani ze rezygnuje z ich uslug Po tygodniu zadzwonili z BOK i poinformowali ze moge jednak miec te same warunki(dodam ze oferowali mi 2 mega poczatkowo za 139 a ja chcialem za 99 czyli tak jak mialem od samego poczatku i stanelo na moim :D ) Moze zaczynaja doceniac stalych klientow a moze to tylko przypadek :?: pozdro
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-08-2006, 11:05   

FIL napisał/a:
w moim przypadku kiedy konczyla mi sie umowa o internet zrobilem tak: zadzwonilem do BOK z pytaniem czy moga mi zaoferowac te same warunki jezeli przedluze umowe, powiedzieli ze nie wiec powiedzialem milej pani ze rezygnuje z ich uslug Po tygodniu zadzwonili z BOK i poinformowali ze moge jednak miec te same warunki


Zrobiłem tak w Asterze i poskutkowało. Zadzwoniłem do nich w piątek, a pani z BOKu oddzwoniła w poniedziałek z propozycją promocji, więc szybko. Na początku mówili, że dla klientów przedłużających umowę, żadnych promocji nie przewidziano. :-)
 
 
bolo87 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-08-2006, 11:27   

Jak moze mie sie kończyć umowa skoro mam ją na czas nieokreślony :?: Czegoś tu nie kapuje :?: Koles z BOKU mówił cos o końcu okresu promocyjnego.
Mam podpisac z nimi nową umowę czy co :?:
 
 
Lukrowany 
easy master

Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 24
Wysłany: 23-08-2006, 12:06   

FIL napisał/a:
BOLO87 w moim przypadku kiedy konczyla mi sie umowa o internet zrobilem tak: zadzwonilem do BOK z pytaniem czy moga mi zaoferowac te same warunki jezeli przedluze umowe, powiedzieli ze nie wiec powiedzialem milej pani ze rezygnuje z ich uslug Po tygodniu zadzwonili z BOK i poinformowali ze moge jednak miec te same warunki(dodam ze oferowali mi 2 mega poczatkowo za 139 a ja chcialem za 99 czyli tak jak mialem od samego poczatku i stanelo na moim :D ) Moze zaczynaja doceniac stalych klientow a moze to tylko przypadek :?: pozdro

a u mnie nie poskutkowalo, dali mi tylko znizke, ale nie taka jak mialem na poczatku.
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 23-08-2006, 19:09   

czy nie rozumiecie, że musimy wspierać naszą kochaną kinematografię, bo jest za biedna.
A czy nam pasuje, czy nie, to ich to nie interesuje, ważne, że takie mają zamiary.
Jak nam nie pasuje cena, to krótka odpowiedź z ich strony.
Tylo, żeby ta nasza kinematografia była,to bym nie żałował pieniędzy, ale gdzie ona jest, nic tam nie ma, same dziadostwo
 
 
 
bolo87 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-08-2006, 20:38   

Już wszystko jasne. Zadzwonił pan z UPC az z Katowic (jak to daleko od Gdańska :D ) i powiedział następujące rzeczy:
albo wezmę telefon+przedłużenie umowy na internet+zostawienie pakietu pełnego =123 zł
albo przedłużę umowę na internet na czas określony, pakiet zostawię i będę płacił ok 120 zł
(internet ok. 70 zł pakiet ok. 50 zł)
albo nic nie zrobię i będę płacił 150 zł.
Jak chcę przedłużyć umowę mam sobie wydrukować druk ze strony UPC.PL i albo przesłać go do Katowic (nigdy w życiu) albo przespacerować się do nich. Pan też powiedział, że mogę na druku napisać nazwę promocji. Mniej więcej coś takiego: szczęśliwa promocja (dokładnej nazwy nie pamiętam :P ). Więc jakaś alternatywa jest, aby płacić mniej o te 30 zł.
 
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-08-2006, 20:39   

FIL napisał/a:
BOLO87 w moim przypadku kiedy konczyla mi sie umowa o internet zrobilem tak: zadzwonilem do BOK z pytaniem czy moga mi zaoferowac te same warunki jezeli przedluze umowe, powiedzieli ze nie wiec powiedzialem milej pani ze rezygnuje z ich uslug Po tygodniu zadzwonili z BOK i poinformowali ze moge jednak miec te same warunki(dodam ze oferowali mi 2 mega poczatkowo za 139 a ja chcialem za 99 czyli tak jak mialem od samego poczatku i stanelo na moim :D ) Moze zaczynaja doceniac stalych klientow a moze to tylko przypadek :?: pozdro


u mnie tez nie poskutkowało, musiałem wypowiedzieć i podpisać nową umowę na inną osobę w lokalu, ale jestem zadowolony :) 104zł płacę za 3 usługi: chello light, telefon, TV...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: