Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello light przyspiesza ;)
Autor Wiadomość
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 04-09-2006, 18:04   

malkovich napisał/a:
Warszawa - Ursynów:

Obrazek
Witam a ja mam coś innego 0,2-46kb/s a mam Clasic 3 MB
  jedrek
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-09-2006, 21:39   

ozys napisał/a:
wertyks napisał/a:
esteś pewien, że powiedział "chello light bedzie ono drozsze"

Powiedzial, ze pojdzie cena za lighta troche w gore, nie wiem jak z innymi opcjami. Miejmy nadzieje, ze nie jest to do konca pewne. Mi tez sie wydaje ze ceny powinny isc w dol a nie w gore.
Pozdrawiam.


Suppper, pochwaliłem się znajomemu ze przyspieszyli mi lighta do 1.5 a tu znajomy ktory jest w asterze odpowiada ze jemu przyspieszyli z 1Mbit do 2Mbit :(

W asterze zrobiły sie super promocje 2Mbit(noc 4Mbit) wysyłanie 512, + TV analog + TV cyfrowa, + telefon z 30minut gratis za 99zł przez cały okres umowy.

Ja myslełem ze moje 104zł za 3 usługi w chello to super oferta.

Niech UPC nawet nie mysli o podwyzszaniu niczego poza predkosciami :) bo im podziekuje... hehehe

no i oczywiscie limit OUT!
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 04-09-2006, 21:41   

=STAR= napisał/a:
Niech UPC nawet nie mysli o podwyzszaniu niczego poza predkosciami bo im podziekuje... hehehe


a limity?
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-09-2006, 23:26   

Cytat:
Suppper, pochwaliłem się znajomemu ze przyspieszyli mi lighta do 1.5 a tu znajomy ktory jest w asterze odpowiada ze jemu przyspieszyli z 1Mbit do 2Mbit :(

W asterze zrobiły sie super promocje 2Mbit(noc 4Mbit) wysyłanie 512, + TV analog + TV cyfrowa, + telefon z 30minut gratis za 99zł przez cały okres umowy.

Ja myslełem ze moje 104zł za 3 usługi w chello to super oferta.

Niech UPC nawet nie mysli o podwyzszaniu niczego poza predkosciami :) bo im podziekuje... hehehe

no i oczywiscie limit OUT!


Kto wie? Może te zwiększanie prędkości i limitów to nie wcale odpowiedź na ruchy Tepsy, tylko właśnie na Astera... (No cóż... Ja na ich (UpC) miejscu też bym czuł się zdołowany ;) )
 
  kjungst
 
PerkoV 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 70
Wysłany: 04-09-2006, 23:36   

nie wiem dokladnie jaki zasieg ma aster ale sadze ze nie jest tak duzy jak UPC wiec wydaje mi sie ze to nie odpowiedz na ceny i promocje astera tylko raczej konkurencja dla TP i dla utrzymania klietow w UPC . ale to moje zdanie ktore moze byc jakze odmienne od rzeczywistosci:D...
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-09-2006, 23:51   

=STAR= napisał/a:
W asterze zrobiły sie super promocje 2Mbit(noc 4Mbit) wysyłanie 512


Upload w tej opcji wynosi 256 kbps.
 
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-09-2006, 09:06   

clarkkent napisał/a:
=STAR= napisał/a:
W asterze zrobiły sie super promocje 2Mbit(noc 4Mbit) wysyłanie 512


Upload w tej opcji wynosi 256 kbps.


eeee mam screen z testu numion ktory przysłał mi znajomy i jest upload ~500 (62KB),
ponadto:
http://krakow.aster.pl/www/index.html?m=2

http://krakow.aster.pl/ww...3&sm=1&news=112
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2006, 11:07   

=STAR= napisał/a:
eeee mam screen z testu numion ktory przysłał mi znajomy i jest upload ~500 (62KB),
ponadto:


Nieporozumienie, ja mówiłem o pakietach w Warszawie, a Ty w Krakowie.
 
 
wertyks 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2006, 15:30   

PerkoV napisał/a:
nie wiem dokladnie jaki zasieg ma aster ale sadze ze nie jest tak duzy jak UPC wiec wydaje mi sie ze to nie odpowiedz na ceny i promocje astera tylko raczej konkurencja dla TP i dla utrzymania klietow w UPC . ale to moje zdanie ktore moze byc jakze odmienne od rzeczywistosci:D...

W moim przypadku jest niestety odmienne, będę sięupierał, że dla większości ważniejsza jest cena, a nie polepszanie parametrów.
Mnie nie utrzymali, mam niecały miesiąc, aby wycofać rezygnację, lecz jeśli miałbym płacić choćby o 1 zł więcej, nie wycofam.

ps. Mam prośbę o kontakt z Przedstawicielem Handlowym w Warszawwie na Mokotów. Czy jest takowy?
 
 
PerkoV 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 70
Wysłany: 05-09-2006, 18:11   

W sumie podpisujac umowe na powiedzmy 100 zl byles gotow placic ta sume wiec w pozniejszym czasie jak zwiekszyli Ci parametry a nie obnizyli ceny to w sumie i tak dobrze bo raz nie placisz wiecej niz zamierzales a dwa masz lepsze parametry lacza .Im chyba jest lepiej zwiekszyc Tobie parametry lacza a dla Ciebie to chyba nie ma roznicy kiedy jako tako jestes w stanie comiesiecznie placic sume ktora dotychczasowo placiles ale za lepsze lacze...ja to tak widze...ja raczej wole szybsze(lepsze ) lacze zamiasta placic powiedzmy 10-15 % mniej..
 
 
wertyks 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2006, 18:38   

PerkoV napisał/a:
...i tak dobrze bo raz nie placisz wiecej niz zamierzales a dwa masz lepsze parametry lacza

Rzecz w tym, że podpisując kolejną umowę musiłbym płacić więcej!!, bo tak to wygląda w UPC.

Swoją drogą wolałbym płacić mniej przy tych samych parametrach.
Jak ktoś już tu napisał, łatwiej wydać niż zarobić :roll:


ps. Mam prośbę o kontakt z Przedstawicielem Handlowym w Warszawwie na Mokotów. Czy jest takowy?
 
 
pawel_7612 
easy master


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-09-2006, 20:42   

Super.Limit też wzrósł do 30giga.Jestem dobrej myśli że ten limit kiedyś zniosą.Pozdrawiam wszystkich. :D
 
 
 
aqwert 
Klikacz

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 18
Wysłany: 06-09-2006, 00:32   

Super Super Super
 
 
fOrTy_7 
light master

Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 62
Wysłany: 07-09-2006, 09:49   

No u mnie też przyśpieszyło :D . Mam nadzieje, że limity także zwiekszą chociaż troszkę :) . Docelowo 25- 30 GB na chello light byłoby super :) .

//edit: Co do zmiany ceny, to nie wydaje mi się aby ją podnieśli. Na oficjalnej stronie nadal jest stara cena :) .

Cytat:
Prędkość do:
1,5 Mbps / 256 kbps
Cena:
84,00 zł miesięcznie
 
 
GoRo 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 169
Wysłany: 07-09-2006, 10:27   

@fOrTy_7:
Prędkość i limit zostały podniesione, jest to napisane w kilku tematach na tym forum. Prędkość do 1,5mbps a limit do 30GB
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: