Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello limit
Autor Wiadomość
Jerry 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-08-2006, 09:25   

clarkkent napisał/a:
W tym CHIPie jest błąd. Już była o tym dyskusja na forum:

http://chellopl.one.pl/fo...?t=1762&start=0

Jeśli 50 GB Ci nie wystarcza, to może lepiej weź sobie chello ultra - jedyny pakiet bez żadnych limitów, ale niestety o wiele droższy. (...)Niestety taka usługa dodatkowa kosztuje 20 zł miesięcznie, więc chyba lepiej już wziąć od razu chello ultra.



Zakładając, że będzie miał "możliwości techniczne" założenia ultra :] Wiadomo, jak jest z dostępnością tej usługi
_________________
 
 
 
HATI 
Klikacz

Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: 17-08-2006, 09:29   

Witam

Sorki ale nie moge poszukać jednej informacji, tzn. chodzi mi tylko o jedna rzecz, jeśli mam limit 15G, to do tego limitu zalicza sie ilość ściągniętych danych i wysłanych danych ?? czy tylko ściągnięte dane ??
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-08-2006, 13:19   

Tylko ściągnięte dane wliczają się do limitu 15 GB.
 
 
HATI 
Klikacz

Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: 17-08-2006, 14:08   

wielkie dzięki :lol:
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 21-08-2006, 15:47   

a ja mam inne pytanie:
kiedy wprowadzono w chello limity? a kiedy w neostradzie?
prosze o odpowiedz! z gory dzieki! :D
pozdro
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2006, 16:28   

KeFaS napisał/a:
kiedy wprowadzono w chello limity? a kiedy w neostradzie?


W chello limity były od początku jego istnienia, czyli od grudnia 2000 roku. Na początku był to limit 15 GB i była tylko jedna opcja.

W neostradzie plus za czasów opcji 320 i 640 nie było limitów. Daty wprowadzenia limitów w tepsie dokładnie Ci nie podam.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 24-08-2006, 04:22   

o lol, myslalem ze w chello na poczatku nie bylo limitow :/
ale zdaje mi sie ze chyba w 2000 roku jeszcze nie bylo chello w polsce? :P
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 24-08-2006, 07:25   

chello w polsce istnieje od 2001 roku
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-08-2006, 22:02   

males66 napisał/a:
chello w polsce istnieje od 2001 roku


Nie prawda, napewno na Chomiczówce chello było już w grudniu (nawet może w listopadzie) 2000 roku. Moja koleżanka sobie założyła chello i miała je przez 2 lub 3 miesiące gratis (lub za złotówkę). Sam miałem założone chello w marcu 2001 roku. Pamiętam dokładnie od kiedy istnieje chello, bo się tym interesowałem. Na pewno był to koniec roku 2000. U mnie na Żoliborzu w grudniu 2000 roku UPC jeszcze nie oferowało netu.
 
 
Lukrowany 
easy master

Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 24
Wysłany: 27-08-2006, 20:57   

Michal napisał/a:
Jest http://www.upc.pl/pdf/060..._techniczne.pdf

a gdzie masz takie info przy opisie kazdej uslugi na ich stronie? a gdzie masz odnosniki do tego w regulaminie i umowie, ze tak naprawde placisz nie za miesiac korzystania, a ilosc sciagnietych danych? a gdzie masz w regulaminie definicje "nadmiernego obciazenia sieci" i "limitu"?
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-08-2006, 13:27   

Lukrowany napisał/a:
a gdzie masz takie info przy opisie kazdej uslugi na ich stronie? a gdzie masz odnosniki do tego w regulaminie i umowie, ze tak naprawde placisz nie za miesiac korzystania, a ilosc sciagnietych danych? a gdzie masz w regulaminie definicje "nadmiernego obciazenia sieci" i "limitu"?


Ale wszystkie dokumenty masz na stronie UPC. Każdy powinien je znać, przecież są one częścią umowy.
 
 
Lukrowany 
easy master

Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 24
Wysłany: 29-08-2006, 12:04   

clarkkent napisał/a:
Lukrowany napisał/a:
a gdzie masz takie info przy opisie kazdej uslugi na ich stronie? a gdzie masz odnosniki do tego w regulaminie i umowie, ze tak naprawde placisz nie za miesiac korzystania, a ilosc sciagnietych danych? a gdzie masz w regulaminie definicje "nadmiernego obciazenia sieci" i "limitu"?


Ale wszystkie dokumenty masz na stronie UPC. Każdy powinien je znać, przecież są one częścią umowy.

no wlasnie, ze nie. dlaczego te smieszna karteczke upc gdzies ukrywa na swojej stronie, a nie poda tych informacji w opisie kazdej uslugi? i jak mozesz nazywac to dokumentem, ktory nie jest wcale czescia regulaminu i umowy? podpisujac umowe wykupujesz od nich usluge na dostep do internetu (w skali miesiaca). nie ma nic na temat, ze tak naprawde to wykupujesz tylko okreslona ilosc danych, ktora mozesz sciagnac. w umowie i regulaminie nie ma odniesienia do zalacznika z takim czy innym numerem o ustalonych limitach. jest tylko, ze moga nalozyc ograniczenia badz w OGOLE ODCIAC CIE. jaki z tego wniosek? ta umowa jest skonstruowana na niekorzysc klienta, poniewaz to od humoru upc zalezy ile bedzie tych danych i kiedy zechca to zrobic i w jaki sposob (skutek masz juz teraz, zaczeli ograniczac upload po cichu). zwroc uwage, ze w regulaminie masz definicje pewnych slow, ktore przewijaj sie w umowie. nie ma nic na temat "nadmiernego obciazenia sieci" i "limitu". pierwszego nie ma, bo trudna taka definicje podac, a poza tym w wypadku upc to bardzo pokrecona teoria i naciagana, a drugiego, bo ich usluga stracilaby na atrakcyjnosci.
 
 
xdefxx 
easy master

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 41
Wysłany: 29-08-2006, 13:43   chello light

chello light

chello licznik.jpg
Plik ściągnięto 11132 raz(y) 38,24 KB

_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-08-2006, 01:25   

Lukrowany, załączniki też są cześcią umowy. Musisz je znać.
 
 
Wulfgar 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 192
Wysłany: 30-08-2006, 11:16   

a ja mam pytanko czy komus juz przywrocili trasfer w tym miesiacu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: