Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak przycięcia - czy przytna pozniej?
Autor Wiadomość
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-06-2006, 14:03   Brak przycięcia - czy przytna pozniej?

Pytanie jak w temacie - przekroczyem limit wczoraj, dzisiaj nadal wszystko działa normalnie (oczywiscie mejla dostałem). I chciałbym tylko wiedziec czy bywa tak ze moga przyciac pozniej tzn. został troche ponad tydzien do konca miecha i jezeli nie przycieli mine teraz tzn. ze juz nie przytan czy jednak moze sie zdarzyc ze zmniejsza predkosci innego dnia nizwtedy gdy przekraczasz limit na liczniku. Mam nadzieje ze sie jasno wyraziłem o co mi chodzi.
PS> nie piszcie tylko ze mam teraz ssac na maksa i nie piszcie ze mam ssac na maxa bo i tak nic juz nie ryzykuje - chodzi mi raczej o samo zagadnienie w sobie, tak na przyszłosc pytam bo teraz i tak nie bede jjuz korzytał z koompa do konca miecha.
_________________
 
 
TerbI 
easy master

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 39
Wysłany: 23-06-2006, 14:17   

Podejrzewam że w tym miesiącu już cie nie przytną bo z reguły przycinają następnego dnia chyba że program do przycinania im się przyciął ;) Ja prawie zawsze jakis tydzień przed końcem miesiąca przekraczam limit i nie zdarzyło mi się abym został przycięty później niz następnego dnia. Ale z drugiej strony to jest chello a z nimi bywa różnie 8)
 
 
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-06-2006, 15:06   

Ja miałem podobną sytuację. Niestety cieszyłem się tylko jeden dzień, następnego dnia a dokładnie o 3 rano już byłem przecięty. Nie wiem jak to działa, ale podobno w nocy ok. 1 nabijane są statystyki w liczniku (przynajmniej u mnie) ... wiec przy nastepnym sprawdzaniu mogą jednak Cię przyciąć.
 
 
 
Pogromca 
easy master

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 23
Wysłany: 25-06-2006, 17:52   

No tak... ale czy przycinają juz przy wykryciu 15,01 GB (w light) czy np. gdy przekroczymy 15,5 GB? To dość ważna informacja :)
 
 
 
TerbI 
easy master

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 39
Wysłany: 25-06-2006, 22:14   

jesli wierzyc przelicznikowi na stronie licznika to 1mb=1048576 bajtów to po przeliczeniu powinni przycinac po przekroczeniu nie 15000 mb a 15720 mb.
 
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2006, 00:04   

Nie 15720MB tylko 15360MB. 15GB = 15360MB :twisted: I dokładnie taki jest limit chello Light. Ten teoretyczny oczywiście :D
_________________
 
 
Pogromca 
easy master

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 23
Wysłany: 26-06-2006, 02:33   

Ychym... ale nie o to chodziło... wyraźnie napisałem 15,5 GB... Ile GB ma MB umiem sobie sam policzyć...
 
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2006, 03:46   

Przytną Cie Pogromco nawet gdy przekroczysz o dosłownie 1 (jeden) MB. Nie jest istotne o ile przekroczysz, wystarczy ze to zrobisz. Dlatego najgorsze co można zrobic to przekroczyć limit przed samą północą gdyz:
a) przekroczysz symbolicznie wręcz
b) zostaniesz co najbardziej wkurzające za owo symboliczne (do powiedzmy kilkuset MB) przekroczenie przycięty juz z rana następnego dnia (choc różnie z tym bywa ale z reguły)
Tak więc gdy przekraczasz limit to staraj się to robic zaraz po północy bo wtedy będziesz miał ponad dobe na ściąganie do oporu i przynajmniej będziesz wiedział za co zostałes przycięty, nie będziesz tego żałował (powiedzmy o kilka GB).
Tak z ciekawości: czemu pytasz skoro podałeś iż masz neozdrade :?:
_________________
 
 
Pogromca 
easy master

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 23
Wysłany: 26-06-2006, 11:48   

O! O to mi chodziło :) Czyli 1MB ponad 15GB i przycinamy... Mam na razie 14,83 GB na liczniku ;) A z tym ściąganiem do oporu 29tego to mam doświadczenie ;) Dzięki...

Mam chello light i rzadko kiedy przywiązuję uwagę do tego co podaję w formularzu :) Byle szybko...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: