Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A czemu nie easycall !!??
Autor Wiadomość
KrzysiuS. 
Klikacz

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 2
Wysłany: 04-06-2006, 01:38   A czemu nie easycall !!??

Witam

Jestem użytkownikiem easycall - http://www.easycall.pl/ - od listopada zeszłego roku i sory ani Tepsa ani UPC się nie umywa z kosztami !! Cena 0,06 gr za minutę netto po prawie całej europie a do wuja w Kanadzie za 0,04 grosza za minutę!!!
Dodatkowo mam na jednym numerze aż 4 inne numery z Wwy, Wrocławia, Poznania, Szczecina i Gdańska i dzięki temu moi znajomi , rodzina zawsze dzwonią do mnie jakbym mieszkał dwie ulice dalej !!! Zasilam je co miesiąc kwotą 15 złotych i jeszcze zostaje trochę na końcie kasy - a w TP płaciłem 50 zeta plus koszty rozmów a w UPC 30 dychy plus koszty rozmów. Poprzednie rachunki wynosiły około 80 zł więc łatwo przeliczyć że w kabzie zostaje mi co miesiąc 65 zika !!

Co do jakości rozmów ? Podnosząc słuchawę zawsze miałem sygnał !! a jesli cos było nie tak to na własną prośbę bo coś zawsze zmajstrowałem tak jak teraz zmieniając dostawcę internetowego . Słyszalność bez problemów i z jednej i z drugiej strony.

Dzięki temu że udało mi się przekonać kilkunastu moich znajomych do tej samej sieci to gadamy godzinami za free !!!

A co wy na to ?

Pozdrawiam
Krzysztof
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-06-2006, 03:39   

Cytat:
A co wy na to ?

Ja jestem jaknajbardziej za już na początku roku o nich pisałem (i jeszcze 2 innych firmach).
Po kupieniu sobie bramki (co oczywiście nie jest konieczne) mamy taki sam telefon jak w upc tylko, za połączenia zapłacimy mniej i co najważniejsze nie ma abonamentu nie ma zobowiązań, można też dzwonić z dowolnego komputera nie tylko z domu.
  marekd@jabberpl.org
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-06-2006, 13:27   

Ja też korzystałem z easycall , ipfon , newfon , halo interia , sieć t2 i generalnie są tańsze jak UPC . Po tylu testach wybór padł na ipfon bo sprawowała się najlepiej. Jedynym minusem jest to, że na takie rozmowy tracimy trochę limitu i musimy pamiętać o ograniczaniu pasma jeżeli korzystamy z p2p.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 07-09-2006, 11:15   

Witam no wlasnie ja tez chcialbym korzystac z tej sieci(za namowa kilku kumpli) ale nie na zasadzie takiej jak skype tylko jak zwykly telefon(chodzi mi o rozmowy przy wylaczonym kompie) niestety mam modem usb(neostrada) a ztego co wiem to musi byc wejscie ethernetowe. Mam wiec pytanko: Czy istnieje jakas opcja podlaczenia bramki voip z tym modemem? Czy musze niestety zainwestowac w jakis inny sprzet a jesli tak to jaki polecacie?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-09-2006, 13:30   

FIL, kup sobie modem do neostrady z wyjściem ethernetowym (a właściwie to kilkoma) i wbudowanym ruterem, właśnie 2 dni temu kupowałem coś takiego ze znajomym, kosztowało raptem 140zl
(idziesz do pierwszego lepszego sklepu komputerowego i prosisz o jakiś tani ruter do neostrady, a ten dziadowski modem na usb wyrzucasz do śmieci to najprostsze rozwiązanie)
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: