Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe GB

Czy jesteście za wprowadzeniem możliwości dokupu dodatkowego transferu danych po przekroczeniu limitu?
tak
58%
 58%  [ 23 ]
nie
41%
 41%  [ 16 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2006, 18:36   Dodatkowe GB

Jak wiadomo u innych provider'ów jest możliwość dokupu dodatkowych GB po przekroczeniu limitu. Jestem ciekaw czy chello bierze pod uwage wprowadzenie takiej usługi.
 
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 29-05-2006, 18:46   

Jak wprowadza cos takiego to bedzie sie juz mozna całkowicie pozegnac z wizja zniesienia limitów. Swoja droga - 100zl za 1GB to bedzie odpowiednia cena dla chello :/ :/

Chociaz z drugiej strony to moze sie kazdemu przydac jak przekroczy limit, a komp (normalny net) bedzie mu niezbedby do jakiegos zadania czy pracy.
_________________
 
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2006, 21:18   

Jakie 100 pln. :shock: wiem ze to sarkazm, ale w neostradzie dodatkowe 2GB kosztują 9,91 pln to chyba nie za dużo. Ja osobiscie nawet nie marze o zniesieniu limitów :<. Może zdarzy się cud.
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2006, 22:34   

k1ngpin, nie przekombinowałeś z ankietą? Po co możliwość zaznaczenia zarówno "tak" i "nie"?? Wg mnie to sens ma zaznaczenie jednej z odpowiedzi (gdyż są one wykluczające się).

Ale to tylko taki mój drobny komentarz...
_________________
 
 
xlg
Klikacz

Dołączył: 15 Gru 2004
Posty: 8
Wysłany: 30-05-2006, 00:05   

Limitom mowie TAK. Dlaczego ? Dla dobrych pingow w grach, dla szybkiego poruszania sie na www. (w chello nigdy z tym niemialem problemow i nie chce zeby takie problemy sie pojawily)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-05-2006, 00:07   

Cytat:
Po co możliwość zaznaczenia zarówno "tak" i "nie"?

Z wyników dowiedzieć się można, że 3 osoby miały taką potrzebę :D

Cytat:
Jak wiadomo u innych provider'ów jest możliwość dokupu dodatkowych GB po przekroczeniu limitu.
dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, przecież to dotyczy tyko jednego prowidera - największego złodzieja ze wszystkich.

Cytat:
w neostradzie dodatkowe 2GB kosztują 9,91 pln to chyba nie za dużo.

to bardzo dużo, biorąc pod uwagę, że klient już zapłacił za utrzymanie łącza do swojego domu a oni sami nic nie płacą za GB wymieniane z innymi operatorami jest to czyste ździerstwo.
  marekd@jabberpl.org
 
Rafi_Z 
easy master

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 26
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-05-2006, 09:50   

To była by totalna paranoja!!!
Łącz 256 z sęsownym limitem wuszło by tyle co Ultra
Właśnie przekroczyłem limit o ponad 20% i dalej sobie eMule hehe
_________________
 
 
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-05-2006, 11:13   

Marek tak ale oni mają jakąś możliwośc jak przekroczą limit a my żadnej : o Tylko musimy się męczyć z niskimi transferami : E
 
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 30-05-2006, 11:54   

k1ngpin napisał/a:
Marek tak ale oni mają jakąś możliwośc jak przekroczą limit a my żadnej : o Tylko musimy się męczyć z niskimi transferami : E


Tak tylko że w neostradzie odrazu po przekroczeniu limitu przycinają.Strasznie tego pilnują.Zresztą i tak raz na 24 godziny rozłączany jest modem jakby co.W chello natomiast często można przekroczyć limit o 100 procent i cię nie przytną.Albo gdy jest koniec miesiąca też jest szansa że cię nie przytną w przeciwienstwie do neo.
Moim zdaniem dokupowanie dodatkowych GB nie miałoby sensu gdyż spowodowałoby to że w chello zaczeli by dokładniej niż teraz pilnować kiedy kto przekroczy limit i odrazu przycinać.
 
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-05-2006, 12:29   

Banał. Nikt niczego dokładniej nie pilnuje ... a wątek o tym ile da się przekroczyc to chyba inny topic :-D . Zresztą ja jestem za zniesienim limitów bądź kupnem dodatkowych GB. Poprostu za jakąkolwiek alternatywą dodatkowego sciągania : E.

ps. No nie wiem czy w chello easy przekroczysz ten swoj limit o 100% ... powodzenia. :)
 
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 30-05-2006, 13:53   

k1ngpin napisał/a:
Banał. Nikt niczego dokładniej nie pilnuje

Robi się troche lekki OT ale żebyś się nie zdziwił.Czytałem o takich przypadkach w neo że komuś tam udało się więcej ściągnąć troche.Przycięli go.Potem dokupił dodatkowe GB a i tak miał łącze przycięte dalej bo te dokupione GB poszły na poczet tego co ściągnął ponad limit zanim go przycieli.
Cytat:
a wątek o tym ile da się przekroczyc to chyba inny topic :-D

no tak ale przecież chyba cały czas chodzi o te nieszczęsne limity :)
Cytat:
Zresztą ja jestem za zniesienim limitów

Ja również.Jak nie zniesienie to chociaż możliwość taka jaka jest w Multimedii gdzie za dodatkową miesięczną opłatą ma się łącze bez limitów
Cytat:
ps. No nie wiem czy w chello easy przekroczysz ten swoj limit o 100% ... powodzenia

W sprzyjających warunkach jest to możliwe do zrobienia (jakiś długi weekend czy święta :D )
 
 
Rafi_Z 
easy master

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 26
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-06-2006, 19:22   

Ja powiem tak. Skoro daje sie często przekraczać limit o np. 100% i to bez dopłaty to na jaką ch----- mam dopłacać :?: Zobaczcie moje posty odnośnie limitu. Jesli by mi przycinali i chcieli kase za dodatkowe GB to wymiatam z chello jak się tylko da :!:
_________________
 
 
 
elmer3003 
easy master

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 34
Wysłany: 23-08-2006, 10:29   

Już niedługo konkurencja "wydusi" z upc dodatkowe limity bez konieczności ich wykupywania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
arek_buzi 
Klikacz

Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: 23-08-2006, 13:45   

elmer3003 napisał/a:
Już niedługo konkurencja "wydusi" z upc dodatkowe limity bez konieczności ich wykupywania

Zgadzam się podobno coś we wrześniu miało ruszyć ale nie wiem co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 27-08-2006, 18:17   

dobry pomysl te dodatkowe GB. w neostradzie takie cos jest i nawet sporo ludzi z tego korzysta. a upc dzieki temu bedzie troche wiecej zarabiac, a o to im chodzi :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: