Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
48/128 kbps.
Autor Wiadomość
TheBiT 
Klikacz

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 19-04-2006, 09:37   48/128 kbps.

po przekroczeniu limitu dostalem to oto takiego maila

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w toku rutynowo wykonywanych czynności związanych z monitorowaniem wydajności i bezpieczeństwa naszej sieci internetowej stwierdziliśmy, że w okresie bieżącego miesiąca pobrali Państwo ponad 15 GB danych. Jest to wartość powodująca nadmierne obciążenie Sieci dla usługi chello light. Zgodnie z przysługującymi firmie UPC uprawnieniami prędkość przepływu danych została obniżona do maksymalnej wartości 48/128 kbps.

Standardowe warunki dostępu do usługi chello zostaną przywrócone pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli wówczas stwierdzą Państwo, że prędkość połączenia nie została przywrócona, prosimy o odłączenie zasilania modemu kablowego i ponowne podłączenie.

W celu zwiększenia ilości pobieranych danych zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyższych usług chello:
* chello classic: prędkość do 2 Mbps/384 kbps, ilość danych powodująca nadmierne obciążenie Sieci od 25 GB
* chello plus: prędkość do 4 Mbps/512 kbps, ilość danych powodująca nadmierne obciążenie Sieci od 50 GB
* chello ultra: prędkość do 12 Mbps/1024 kbps, brak ilości danych powodujących nadmierne obciążenie Sieci.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 94 95 (opłata jak za połączenie lokalne) lub na stronach internetowych www.chello.pl oraz www.upc.pl

Z poważaniem
Dział Wsparcia Usług Cyfrowych


zmienili gadke :P wcisneli troche marketingu i wreszcie da sie jakos normalnie przegladac strony
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 19-04-2006, 09:54   

ja nie zauwazylem roznicy :?:
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 19-04-2006, 10:18   

to teraz upload przycinaja?? i wczesniej chyba bylo przyciecie do 32 a nie do 48
_________________
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 19-04-2006, 11:05   

juz oddawna upload pozostoje bez zmian, a tylko download jest przycinany i tez dawno tylko do 48;)
 
 
PrYmEk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 111
Wysłany: 19-04-2006, 15:54   

jak mam easy i up 64 to po przycieciu tez bede miec up 128 :D ???
pewnie nie :/ szkoda.. chetnie bym sie przyciol..:D
 
 
 
TheBiT 
Klikacz

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 10
Wysłany: 19-04-2006, 16:15   

barcu napisał/a:
juz oddawna upload pozostoje bez zmian, a tylko download jest przycinany i tez dawno tylko do 48;)



ja zawsze bylem przyciety do 32 a teraz jak wol ladnie idzie wszytko na 48 :)

chello in gdynia :)
 
 
krzysiek29 
easy master

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 24
Wysłany: 21-04-2006, 07:10   

barcu napisał/a:
juz oddawna upload pozostoje bez zmian, a tylko download jest przycinany i tez dawno tylko do 48;)

ja założyłem chello niedawno i w umowie mam napisane,że mnie przytną do 32,a upload tez przycinają. Nieumiesz czytac co kolega napisał??.
 
 
rubik_70 
Klikacz

Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 4
Wysłany: 23-04-2006, 14:26   Przycięty

barcu napisał/a:
ja nie zauwazylem roznicy :?:


To się kolego ciesz ...bo ja rano odpliłem kompa i ...onet się ładuje dobre 2 minuty:(
Maila dostałem takiego o 9.24 a o 9.45 jak włączyłem to się załamałem :(

Dawniej pomagało przeinstalowanie modemu.a teraz już nie??Przeinstalowałem i nic dalej tak samo. ktoś ma jakiś sposób???
Dodam że mam modem przez karte podpięty bo usb modemu walnęło dawno temu
Narazie to mnie zdrażnili bo jak była awaria o której pisałem w zeszłym miesiącu i trwała do 4.04.2006 to się nie przejmowali mną a teraz jak pierwszy raz przejechałem limit wczoraj to dziś prycieli.

Tylko darujcie sobie tu gadki że nie przycinają czy że dobrze mi tak ...Konkrety:
Tak mam sposób ........i jaki a nie nabijanie śmiesznych postów z rodzaju ..powyżej .

Pozdro dla wszystkich .
 
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-04-2006, 16:16   

Wykup sobie chello ultra.... albo takie chello, zebys sie w limicie wyrabiał

PS. to przycina automat i on nie patrzy ze wczoriaj miałes urodziny, czy ze to twój pierwszy miech w chello....

PS2. to jest forum dla wszystkich i jezeli ktos ma jakis problem i zawrze go w odpowiednim dziale/topicu to ma do tego prawo... pamietaj ze nie tylko twoje problemy sa 'wazne'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: