Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Xbox, chello i porty :)
Autor Wiadomość
Staho 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2006, 14:53   Xbox, chello i porty :)

mam problem z pewnym programikiem, nazywa sie on XBconnect i sluzy do grania po sieci za pomoca konsoli xbox, niestety nie moge nawiazac polaczenia, pytalem sie ludzi na innych forach i mowia ze mam zablokowany port 8603, siedze na windowsie ME i nie mam zadnego firewalla, wiecie moze czy chello blokuje ten port?
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-04-2006, 16:11   

nie koniecznie potr musi być blokowany , moze konsola-komputer ew konsola-internet nie być coś ustawione.
 
 
waldek238 
light master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 62
Wysłany: 17-04-2006, 18:34   

chello nie blokuje bo ja bez problemu gram w sieci.

Napisz dokładniej w jaki sposób podłączyłeś konsolę do PC ,czy konsola "widzi" twój komputer.
_________________
 
 
Staho 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2006, 21:01   

wiec podzielziem sygnal, konsola poczepiona jest krosem, pod sieciowke, modem idzie przez USB, XBC normalnie wykrywa moj sprzecik, mam na klocku neta, ale przy kazdej grze mam ping FW, w FAQ programu czytalem ze jest cos nie tak z ustawieniami sieci, bawilem sie w nich i to co sie podwinelo pod reke ustawilem tak zeby dzialalo, dalem najnizsze stopnie zabezpieczen :P

XBC zainstalowalem z domyslnym sterownikiem pSDK, bo przy instalacji WinPcap wyskakiwal mi blu skrin, WinPcap mam zainstalowany tylko opcjonalnie
 
 
Butcher 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2006, 23:11   

Korzystając z tematu, pytanko do wszystkich zorientowanych: jak aktualnie wygląda wykorzystanie chello do grania online na konsolach ? Jakies problemy - po stronie UPC - czy to już przeszłość ?
Naczytałem się wiele złego o współpracy chello z konsolami - zwłaszcza z Xboxem - ale to wieści sprzed kilku miesięcy. Zamierzam zamienić Neo 256 na chello Light do Xboxa 360 - słyszałem o strasznie wolnym downloadzie patchy i dem z Xbox Live, kłopotach z konfiguracją, itp.
Prosiłbym o wszelkie opinie o stanie faktycznym i aktualnym.
Z góry dzięki.
 
 
Staho 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2006, 23:58   

łacze 256 to minimum dla pierwszego x'a nie wiem czy bedzie to zadowalajaco dzialalo na 360, slyszalem ze ta konsolka wymaga minimum 1 Mb

EDIT:
pomylilem pakiet easy z lightem :D sorry
 
 
Butcher 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 3
Wysłany: 18-04-2006, 20:24   

Teraz na 256 tez mi X360 smiga bez problemu - z tym 1Mb to mit. Ale skoro moge miec taniej 1Mb niz Neo 256 to chyba jest oczywiste ze chcialbym.
Sęk w tym, że słyszałem o wielu problemach chello z Xboxem. Stąd moje pytanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: