Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SERIALE ZA DARMOLCA

Czy wyrabiam się z limitem w swojej opcji ???
TAK
51%
 51%  [ 21 ]
NIE
48%
 48%  [ 20 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-04-2006, 11:14   SERIALE ZA DARMOLCA

Zacytuje tu pewnego newsa ze strony: http://www.idg.pl/news/91773.html

Cytat:
ABC: "Zagubieni" do obejrzenia za darmo

11 kwietnia 2006 07:46

Amerykańska stacja telewizyjna ABC zamierza umożliwić internautom oglądanie online swoich najpopularniejszych seriali - m.in. "Zagubieni" (Lost) oraz "Gotowe na wszystko" (Desperate Housewives). Filmy przez dwa miesiące - poczynając od maja - dostępne będą bez opłat.

Jak tłumaczą przedstawiciele ABC, wszelkie koszty pokryją sponsorzy - m.in. firmy AT&T, Ford oraz Toyota. Podczas emisji seriali wyświetlane będą reklamy, których nie będzie można przewijać (aczkolwiek przewijanie samego filmu będzie możliwe).

Oprócz "Zagubionych" i "Gotowych na wszystko" w serwisie ABC.com oglądać będzie można seriale "Commander In Chief" oraz "Alias" (w Polsce emitowany pod tytułem "Agentka o stu twarzach"). W ramach projektu prezentowane będą zarówno archiwalne, jak i aktualne odcinki seriali.

Rzecznik ABC tłumaczy, że udostępnienie "sponsorowanych" seriali będzie swego rodzaju testem - firma zamierza sprawdzić w najbliższych miesiącach różne modele dystrybucji treści. Niewykluczone jest więc, że seriale będą dostępne nieodpłatnie dłużej niż przez dwa miesiące - wszystko zależy jednak od wyników testów.

Więcej informacji: http://abc.go.com/


I szczerze mówiąc szlag mnie bierze jak se pomyśle o limitach... Mam chello light (15 giga).
Aby nie przekroczyć limitu dzienie nie mógłbym ściągać 500 mega... I tu tkwi problem... Dziennie to ja się ledwo co wyrabiam w granicach 500 mega..., ale tylko wtedy gdy nic nie ściągam... !!!! Żadnego p2p, żadnego oglądania np. idg tv, itp. Tak się po prostu nie da żyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


A co wy o tym myślicie ????
 
  kjungst
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 11-04-2006, 11:33   

i tu mi się nasówa jedna myśl :evil: , tak czy siak uważam ten pomysł za super!
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-04-2006, 15:29   

Fakt... nawet jak nie uzywasz żadnego p2p, ftp czy sciagania ze stron to telewizja internetowa jest niestety tym tworem, który z limitem zwlaszcza 15gb (nie wspominam juz nawet o 7gb easy... to chyba tylko do www i emaila) niezbyt sie lubi... nie robiłem dokładnych wyliczen, ale sadze ze jak ktos by sporo tv przez net oglądał to mógłby sie potem z limitem nie wyrabiac....
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-04-2006, 17:44   

Tak lekko ot
Cytat:
Podczas emisji seriali wyświetlane będą reklamy, których nie będzie można przewijać
ciekaw jestem jak chcą to zorganizować, dostarczą jakiś własny odtwarzacz którym tylko będzie te seriale można oglądać ? Jeśli tak to coś czuję że projekt tego typu nie wypali. Będzie jak z muzyką z takzwanym drm którą tylko jednym programem można słuchać - zainteresowanie śladowe.
A szkoda bo pomysł ściągania seriali z internetu bardzo mi się podoba.
  marekd@jabberpl.org
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-04-2006, 17:57   

Cytat:
ciekaw jestem jak chcą to zorganizować, dostarczą jakiś własny odtwarzacz którym tylko będzie te seriale można oglądać ? Jeśli tak to coś czuję że projekt tego typu nie wypali. Będzie jak z muzyką z takzwanym drm którą tylko jednym programem można słuchać - zainteresowanie śladowe.
A szkoda bo pomysł ściągania seriali z internetu bardzo mi się podoba.


Co jak co, ale za możliwość oglądanie serialu LOST jestem skłonny zainstalować sobie ich program :P
 
  kjungst
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 11-04-2006, 20:45   

ja wiem lost leci na AXN i to sezon 2 chyba juz, zreszta lost jest do zassania na torencie,mieli na axn dac batle star galactica i nic
_________________
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-04-2006, 21:05   

Co jak co ale najlepszy serial to serial na HDD/CD/DVD... najwiekszy komfort (mozesz ogladac kiedy zechcesz) + wzbogaca to twje zbiory...

Btw sadze ze ta usługa moze odniesc sukcess, ale jakos nie chce mi sie werzyc ze najlepsze seriale nagle beda za darmo do obejrzenia... chociaz moze
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 11-04-2006, 21:12   

net34 napisał/a:
Co jak co ale najlepszy serial to serial na HDD/CD/DVD... najwiekszy komfort (mozesz ogladac kiedy zechcesz) + wzbogaca to twje zbiory...

zawsz emozesz kupic tuner TV :) i nagrywac
_________________
 
 
vovo 
easy master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 43
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11-04-2006, 22:06   

Dlatego tez wybralem netie, zero limitow, sciagam kiedy chce, jak chce itp ;D
 
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-04-2006, 23:09   

egefege - ale lepsze seriale sa na dodatkowo patnych kanałach - HBO, Axn, a na to tuner sam nic nie poradzi... wiec net bez limitów to jednak najlepsze wyjscie
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 11-04-2006, 23:49   

net34 napisał/a:
egefege - ale lepsze seriale sa na dodatkowo patnych kanałach - HBO, Axn, a na to tuner sam nic nie poradzi... wiec net bez limitów to jednak najlepsze wyjscie
ja to mam pelny pakiet to wiesz:) ale faktem jest ze nawet national geographic nie ma w niepelnym pakiecie
_________________
 
 
sajko7 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 13
Wysłany: 26-05-2006, 23:34   

Hmmmm.. czy nas w Polsce obchodzi ten news? Bo nas chyba nie dotyczy:

Cytat:
"Only viewers within the United States can watch these full-length episodes."


I wszystko w temacie...
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-05-2006, 10:25   

sajko7, a o czego są serwery proxy w stanach ?
  marekd@jabberpl.org
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2006, 16:12   

W sumie i tak seriale są za "darmolca". Poczynając od "Lost" a kończąc na głupkowatym "Alfie" ... wszystko można znaleść na torrentach.
 
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-05-2006, 23:27   

No tak... I jedno i drugie rozbija się o limit :evil: :evil: :evil:
 
  kjungst
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: