Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z chello light pl help fast :(
Autor Wiadomość
crazyArt 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 4
Wysłany: 30-03-2006, 15:00   Problem z chello light pl help fast :(

Witam wszystkich ,, nie wiem czy dobrze topic wpakowalem do forum ,, ale mam problem :

- mianowicie jestem nowym uzytkownikiem chello .. wczoraj zalozylem chello light

Sprawdzalem szybkosc neta na www.dsl.cz <---- i wczora taki wynik 912 kbps i bylo ok
ale dzisiaj zrobilem to samo i od 4 godzin mam wyniki w granicach 98kbps i nie wiem o co chodzi ,,, czy chello tak ma? ,, czy moze ktos sie podpial do mnie i kradnie transfer ?

mam nadzieje ze jakos mi pomozecie ... bo nie wiem co zrobic ....

z gory thx :cry:
 
 
mcdenko 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 4
Wysłany: 30-03-2006, 15:23   Re: Problem z chello light pl help fast :(

To samo u mnie (Katowice). JAkies problemy caly dzien. Podobno jakas awaria jest i juz nad tym pracuja. Tez mam chello light i transfery na poziomie 60-90 kb


crazyArt napisał/a:
Witam wszystkich ,, nie wiem czy dobrze topic wpakowalem do forum ,, ale mam problem :

- mianowicie jestem nowym uzytkownikiem chello .. wczoraj zalozylem chello light

Sprawdzalem szybkosc neta na www.dsl.cz <---- i wczora taki wynik 912 kbps i bylo ok
ale dzisiaj zrobilem to samo i od 4 godzin mam wyniki w granicach 98kbps i nie wiem o co chodzi ,,, czy chello tak ma? ,, czy moze ktos sie podpial do mnie i kradnie transfer ?

mam nadzieje ze jakos mi pomozecie ... bo nie wiem co zrobic ....

z gory thx :cry:
 
 
crazyArt 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 4
Wysłany: 30-03-2006, 15:26   

hehe no to wszystko chyba jasne bo ja tez z Katowic :) mam nadzieje ze szybko sie z tym uporaja i thx za odp
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-03-2006, 17:00   

Cytat:
i nie wiem o co chodzi ,,, czy chello tak ma? ,, czy moze ktos sie podpial do mnie i kradnie transfer ?
nie to liczniki www tak mają, a ten akurat kiedyś sam przetestowałem pokazuje to samo nawet na komputerze z łączem Gigabitowym (znaczy ten Gigabit idzie tylko do następnego komputera z którego już dalej w świat idzie 10Gigabitów)
Cytat:
mam nadzieje ze jakos mi pomozecie ... bo nie wiem co zrobic ....

nie testować łącza w ten sposób, jeśli chcesz sprawdzić jak działa na prawdę ściągnij sobie jakiś większy plik z ftp://ftp.atman.pl/atman albo ftp://ftp.task.gda.pl/ albo ftp://ftp.icm.edu.pl/ albo jakiegoś innego szybkiego serwera

[ Dodano: 30-03-2006, 17:01 ]
Cytat:
mam nadzieje ze szybko sie z tym uporaja i thx za odp

raczej wątpię aby te liczniki na stronach kiedykolwiek działały poprawnie
  marekd@jabberpl.org
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 30-03-2006, 17:39   

ten licznik akurat zawsze pokazywal mi kolo 1600-2000kbps a dzisiaj 40;d
 
 
skus 
Klikacz

Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 12
Wysłany: 30-03-2006, 19:15   

ja rowniez jestem z katowic i od bodajze 3 dni mam problemy z pingiem i z gubieniem pakietow pingowanie kazdej strony wyglada mniej wiecej tak (tyle ze zawsze gubie wiecej pakietow)

ledwo co wszedlem na te forum a poczte sciagam juz 20 minut, mam dopiero polowe limitu wiec napewno mnie nie obcieli




Bravo UPC!
 
 
guma 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: 30-03-2006, 19:23   

dokladnie jak wyzej - dzwonilem do kochanego upc, pierwszy raz ( a dzwonilem do nich ze 100 razy w ciagu roku z roznymi problemami :) - pierwszy raz przyznali sie ze jest awaria. Siec chodzi na laczu rezerwowym, twierdza ze do jutra sie uporaja z tym
 
 
j4n3k 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 2
Skąd: jaworzno
Wysłany: 30-03-2006, 19:48   

Ja na odmianę jestem z Jaworzna upc light zalozyli mi panowie monterzy jakies 2h temu i jak oni byli cza odpowiedzi onety to jakies 20ms a teraz jak na screenie u kolegi wyzej, dobrze ze zauwazylem ten post bo bym ich tam tak zwyzywal ze by sie nie pozbierali :P
 
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 30-03-2006, 20:06   

moze przekroczylem limit? na liczniku jes 22276 ale jak niedzialal tez mogl zliczac
 
 
crazyArt 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 4
Wysłany: 30-03-2006, 21:34   

no to mi juz powoli wszystko wraca do normy ,,, widac ze sa jakies postepy ... Tansfer wrocil do 940kbps i trzyma sie tak od godziny ;p thx wszystkim za info bo przed postem chcialem zjesc klawiature lol :D
 
 
voltag 
Klikacz

Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 9
Wysłany: 30-03-2006, 23:28   KATOWICE

UPC:Internet chodzi na łączu rezerwowym prace trwaja prosze uzbrojic sie w cierpliwosc.
Od 4 dni predkosc mialem tylko do 450 kbps przy chello light a wieczorem 45kbps :[ parodia hehe jedyne dobre to to ze od 6 miechow mam blad licznika :) tzn. od kiedy zalozylem chello (tv,internet,telefon) ;) pzdr
 
 
mrcezar 
light master

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 75
Skąd: Gdynia
Wysłany: 31-03-2006, 07:37   

a ja mysle ze spowodowane jest to tym, ze ostatni dzien miesiaca to p2p poszlo w ruch, zwlaszcza po ostatnich problemach z licznikiem :) i infrastruktura nie wytrzymuje, mam cicha nadzieje ze juz dzisiaj bedzie okej :roll:

p.s. mnie nie przycieli :D
_________________
 
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 31-03-2006, 11:53   

vlotag chyba troche ci zazdroszcze :P :P

mrcezar a czemuz to zawdzieczamy towje pozdrowienia??
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 31-03-2006, 12:15   

u mnie w katowicach dzis jest nadal tak samo tragicznie jak wczoraj...
 
 
j4n3k 
Klikacz

Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 2
Skąd: jaworzno
Wysłany: 31-03-2006, 12:45   

u mnie w jaworznie tez nic sie nie poprawilo chociaz rano onet odpowiadal z predoscia 20ms ale terraz znowu 500ms :cry:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: