Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Petycja?
Autor Wiadomość
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-03-2006, 13:22   Petycja?

Moze to nie do tego dzialu, ale wydaje mi sie , że jako, iz nawija sie tutaj o limitach, przycieciach i "polityce" chello to temat bedzie pasował. Otóż moze by sie postarac, zebrac razem i napisac jakas petycje do chello w sprawie zmiany limitów tzn. np w Neo 1024 jest limit 25GB a w chello light (1024) juz tylko 15GB. Wiec moze poprosic/zagrozic/wymusic/zaproponowac chello, zeby podniosła troche swoje limity np. +5GB dla kazdej opcji (nie oszukujmy sie to nie byłby zaden problem dla ich łaczy). Przeciez gdbyb pareset osób sie podtym podpisało to moze chello by uległo. Od razu zaznaczam ze jest tylko propozyca i ja osobiscie jestem ze swojego łacza zadowlony choc uwazam ze za ta cene mogli by oferowac ciut wyzsze limity.
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 18-03-2006, 13:30   

napis zpetycje ja sie podpisze pod nia :)
_________________
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-03-2006, 13:37   

Nie ma sprawy :P P Dodam tylko, że jestem z Wawki, wiec jezeli już to bezposrednio bede zaangażowany w taką "akcję" własnie w tym pięknym mieście. Aha powiedzcie mi czy chello samo juz kiedys podnosilo limity, jesli tak to kiedy?? I czy istnieje szansa, że podnisie limity w najbliższym czasie z własnej inicjatywy??
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2006, 14:50   

chello podnosilo parametry juz nie raz w tym limity ;)
kiedy poczytasz z niusów na stronie (
listopad 2004 - limit z 15 -> 25gb classic i 50gb plus oraz podniesienie prędkości
luty-maj 2005 podniesienie prędkości
)
szansa myślę że jest bo w innych krajach już oferują lepsze parametry
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-03-2006, 15:05   

Fajnie by było jakby podniesli limity w najblizszych miesiacach...

Btw a czy te limity sowja droga to nie sa troche lipne jezeli chodzi o nowych klientów - przeciez oprócz Neo to wekszosc dostarczycieli (Aster i wielu takich osiedlowych) nie ma zadnych limitów, a oferuje szybkosci w podobnych cenach.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-03-2006, 15:50   

Jestem za, jak chętnie się pod tym podpiszę.

Jednak z neo to akurat kiepsie poruwanie - tam limity są jeszcze niższe (porównuj pakiety w tej samej lub przynajmniej zbliżonej cenie co co z tego że jest tam pakiet z 25GB limitem skoro jest droższy od chello clasic w którym limit też jest 25GB a za cenę lighta to nie dostaniesz nawet neostrady z 15GB limitem).
Ostatnio zmieniony przez Marek 18-03-2006, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
  marekd@jabberpl.org
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2006, 15:51   

Aster jest bez limitu ale jest droższy i nie w każdym pakiecie masz zewnętrzne IP.
Jak dobrze pójdzie w ciągu 3-4 miesięcy mogą być kolejne zmiany, zależy to troche od konkurencji tj TP, Aster...
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 18-03-2006, 16:14   

MrY napisał/a:

szansa myślę że jest bo w innych krajach już oferują lepsze parametry
ale oni sie tlumacza tym ze na zachodzie jest inna infrastruktura a wpl gownian i tego nie wytrzyma dla nich to nie jest argument ze na zachodzie to i tamto, gdy u nas dawali chello 512 kilobito z limitem 15 giga takie same chello w autri nie mialo limitu pare lat temu
_________________
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-03-2006, 16:51   

Jeszcze jedno - moze to niedopatrzenie ale chello nigdzie na swojej stronie w prezentacji swoich produktów nie zamieszcza limitów... pomijajać wszystko cczy to jest zgodne z prawem - tj. niepełan informacja o produkcie?? ;) ;)

A co do tych wszystkich wypowiedzi przedstaWICIELI UPC... to tylko załsona dymna jakby chcieli to by mogli wszystko podwyzszyc a i ta na swoje by wyszli
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2006, 16:54   

Z tego co pamiętam strona internetowa nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu , a w załącznikach/dokumentach jest komplet pdfów z informacjami , na umowie też masz info przed podpisaniem.
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-03-2006, 17:16   

Przeciez wiem... taki zarcik to był... nie chce offtopowac ale wydaje mi sie ze to sprytne działanie z premedytacją - jezeli ktos nie ejst zorientowany zamówi sobie instalacje to po tem nawet jak to doczyta to nie bedzie przeciez nagle rezygnował prawda?? Sprytne ale ciut nieuczciwe.
Btw nawet jak na info liine zadzwonisz i sie sptyasz o full info o danym łaczu to jestem pewnie ze 95/100 przypadków nie powiedza ci o limicie jak sam sie nie spytasz.
 
 
Yahoo 
Klikacz

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 6
Wysłany: 18-03-2006, 23:05   

Jakby co, to ja się chętnie podpiszę.
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 18-03-2006, 23:47   

ja takze
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-03-2006, 12:23   

Hmmm jeszcze a propo tej petycji - nie dało by sie tak zrobic zeby po prostu powysyłac emaile do chello - i zeby był identyczny (jezeli chodzi o tresc) tylko zeby roznił sie podpisami. Czy to by przeszło??
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-03-2006, 12:34   

Ja też z chęcią podpisze :P . Wkrzają mnie te limity... Mam chello light i już 5-6 lutego wykorzystałem 10 giga... (eMul, gry internetowe, radio , itvp). Dzisiaj (19.03.06) mnie przycieli i lece teraz w cyberprzestrzeni z prędkością zwykłego modemu... Mogliby chociarz ograniczyć do 128 kB/s, bo w tej prędkości jeszcze da się coś robić... Czytałem o sztuczkach na limit, ale jedenym sensownym wyjściem jest zarejestrowanie modemu jeszcze raz... A to podobno wkurza panów z centrali... Fuck-owe limity... Pozdrówka dla wszystkich !
 
  kjungst
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: