Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ban na serwerze CS'a 1.6
Autor Wiadomość
tAke 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 08-03-2006, 21:35   Ban na serwerze CS'a 1.6

Witam

Dzisiejszego dnia tj. 8.03.2006r (czwartek) zostałem dwukrotnie zbanowany na serwerze przez admina o nicku "kapollo".
Za co ?? na mojego Realnicka z którym gram od poczatku granai w CS'a mianowicie "800x600>.<".
'Admin' kazala mi zmienic nicka lecz się upierałem przy swoim "że to jest mój realnick i nie bede go zmieniac" i po kilkukrotnym zapytaniu admina czy zmienie nicka, przy czym zmieniałem na inne a potem znowu na swojego tj. 800x600>.< i dostalem pierwszego Kicka.
Wrócilem na serwer troszke oburzony postawą admina chciałem kuluralnie zapytać dlaczego dostałem kicka no i tu przyznam mozliwe że urazilem admina stwierdzeniem "czy ty masz jakieś kompleksy" i dostalem kicka wraz z banem.
Po odbanowaniu po 5min wrocilem na serwer i chcialem z pelną kulturą zapytać o powód mojego bana. Nie usłyszałem odp. Więc na wszelki wypadek zmeinilem nicka "prosze_mnie_nie_kickowac-banowa" zginołem a jak wiadomo gdy sie nieżyje to nie można zmienić nicka, a nawet jak sie wyda w konsoli komende "name (nick)" to nick dopiero po respawnie sie zmienia... admin sie zapytal "no wiec jak bedzie" (lub jakos tak) nie odpowiedziałem bo nawet NIEZDĄZYŁEM i uslyszałem "no to papa do jutra" i otrzymalem kicka z banem.

Nie rozumiem kompletnie postępowania amidna na serwerze ponieważ w regulaminie nie ma zmianki podobno że w nicku nie można mieć cyfr tak mi mówili inni gracze np. skillsh0t ( o ile moge sie oprzeć na jego slowach).
Nie rozumiem postępowania admina niestety obawiam się ze na serwerze admina otrzymują osoby, ktore nie potrafią znieść takiego ciężaru jakim jest pilnowanie porządku na serwerze.

Prosze o jakikolwiek komentarz do tej spawy headadmina.

Dziękuje .
Pozdrawiam 800x600>.< (na forum tAke)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-03-2006, 21:58   

Cytat:
Prosze o jakikolwiek komentarz do tej spawy headadmina.

A myślisz, że on zagląda na to forum ?
  marekd@jabberpl.org
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 09-03-2006, 00:24   

Ludzie maja problemy :neutral:
 
 
Wojtekwyso 
light master

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 51
Skąd: Sopot
Wysłany: 09-03-2006, 00:39   

Ja bym do ONZ napisal :roll: :twisted:
Anana kofana to rozwiaze
 
 
 
tAke 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 09-03-2006, 07:17   

widze że strasznie poważni ludzie tu bywają na tym forum nie ma co .... więc jakie forum taki serwer ..... szkoda gadać....
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-03-2006, 16:37   

Jak masz problem to poprostu zmień serwer i tyle.Jak się na niego uparłeś to masz problem.A dyskusja na temat zachowania adminów nie miała by końca.
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 13-03-2006, 10:47   

jak ci sie nie podoba dzialanie admina to zmien serwer nikt tam nie kaze ci grac na sile prawda ?? mi jak w AA nie podoba sie to co robi admin to ide na inny serwer i mam go w glebokim powazaniu
_________________
 
 
dawid 
Klikacz

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: 28-08-2006, 17:45   pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam problem ze stworzeniem serwera w cs'a pomocy jak to zrobić? :?:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: