Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
P2P
Autor Wiadomość
SouL_666 
Klikacz

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: 01-03-2006, 19:24   P2P

Wiem, że ide na łatwizne, ale czy komuś by się chciało to moze mi szkrobnąć tutaj jakie są dobre i w miare szybkie programy do zasysania :?: .. .. .

Oczywiście krótki opisik też by był mile widziany .. . ... . ... . Z góry wielkie dzięki .. .. .
_________________
 
 
 
th4all 
Klikacz

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 15
Wysłany: 01-03-2006, 20:20   Elo

Torrent (Azureus konfig tu http://www.azureus.qx.pl/ )--- gry programy filmy
Imesh muza



Z tego korzystam
 
 
chaszczak 
Klikacz

Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 3
Wysłany: 01-03-2006, 21:41   

DC++ bardzo dobry program do sciagania!! filmy leca az miło!!! hehe kilka dni i juz limit przekroczyłem:D ale dobra nie o tym mam mówić!! www.dcpp.one.pl poczytaj sobie tutaj o tym programie Naprwde polecam duzo muzy filmów ogólenie wszystko jest
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 01-03-2006, 23:00   

ja jednak jestem za uTorrent malo pozera ramu i jest latwy w obsludze ;)
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-03-2006, 23:27   

No właśnie - ile osób tyle zdań. A każdy ma swoją wypracowaną konfigurację, która nie zawsze działa identycznie na innym komputerze :)

PS: ja również jestem zwolennikiem DC, ale udostępnione powinno być minimum 60GB danych (a nie śmieci) aby zostać wpuszczonym na dobre huby.
_________________
 
 
SouL_666 
Klikacz

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 7
Skąd: Tychy
Wysłany: 01-03-2006, 23:28   

Do czasu jak mia.łe osiedlówke. .. .. to zasysałem z osiedla nawet do 8MB/s.. .... I używałem DC ... . A teraz mam chello i nie wiem co jest dobre do tego :P . .. Ale zaraz będę próbował .. .. .
_________________
 
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 01-03-2006, 23:47   

Pierwsza rzecz to wybor sieci, a klient to juz sprawa drugorzedna. Torrent jest szybki, ale za to sieci osiolkowe sa bogate ze hoho.. dc++ to kwestia znajomosci dobrych hubow ale to rozwiazanie ma troche wad.. gnutella z kolei jest popularna glownie w stanach i tych okolicach - stosunkowo trudno w tej sieci znalesc cos ciekawego - bynejmniej z mojej perspektywy. Dla torrenta proponuje uTorrenta (bardzo podobny do azureusa, ale nie taka kobyla, nie tracisz zasobow na maszyne javy) albo rtorrenta pod linuksem.

Pozdrawiam ;)
 
 
adv 
Klikacz

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 15
Wysłany: 09-04-2006, 14:02   

najszybszy sposob na pobieranie ciekawych danych to grupy binarne - zawsze nowosci a czesto rzeczy, ktore ciezko znalesc gdzie indziej, lacze do wysycenia, bez zadnych ratio czy innych pierdol
_________________
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 09-04-2006, 15:20   

Torrent jest najlepszą siecią,ale jest kapryśny( u mnie w miarę stały transfer na poziomie 20 kb/s :? ) , ogólnie najlepiej jest sssać z FTP,ale trzeba wiedzieć gdzie szukać :twisted: .Jak ktośby chciał coś to na PW walcie a dam adres
 
 
Beereq 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 60
Wysłany: 09-04-2006, 15:33   

moim zdaniem najlepszą siecią jest BitTorrent, ale żeby być w pełni zadowolonym z osiąganych prędkości dobrze by było ściągać z prywatnych trackerów. Bardzo, bardzo polecam polishtracker.org. Ja sam ściągam tylko z PT. Używam µTorrenta i mam download i upload na full :mrgreen:
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 09-04-2006, 16:00   

Beereq napisał/a:
Używam µTorrenta i mam download i upload na full
Kurcze, wszyscy tak wychwalają tego mju torrenta, może i ja się przesiąde z nie najszybszego Bit coemta
 
 
skoruppa 
Klikacz

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Wysłany: 15-05-2006, 20:43   

hah a ja polece swoj program, na moim chello pobiera max lacza :) . Narazie ammy malo plikow ale sie rozrasta. A i samprogram jest na podstawie p2m. Zapraszam http://fastdow.anetconnect.net
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2006, 00:45   

Fajnie napisałeś własny program :)
Wykorzystuje jakiś znany protokół czy wymyśliłeś własny ?

I jeśli można podaj linka od razu do programu (najlepiej źródełek) to sobie obejrzę.

A jak program fajny to o pliki się nie martw, ja powiem znajomym, oni powiedzą swoim znajomym a ich znajomi mają dużo fajnych plików i szybkie łącza :)
  marekd@jabberpl.org
 
Modzel 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2006, 23:40   

chaszczak napisał/a:
DC++ bardzo dobry program do sciagania!! filmy leca az miło!!! hehe kilka dni i juz limit przekroczyłem:D ale dobra nie o tym mam mówić!! www.dcpp.one.pl poczytaj sobie tutaj o tym programie Naprwde polecam duzo muzy filmów ogólenie wszystko jest


tekze polcem i sam uzywam tylko trzeba sporo udostepniac
 
 
 
skoruppa 
Klikacz

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 18
Wysłany: 17-05-2006, 17:15   

Znany protokol, p2m, ale jakby zmixowany z torrentem (nie trzeba wpisywac sanych kont itd, wystarczy plik .ph2m). Sorka ale zrodla nie dam.
http://fastdow.anetconnec...c&forum=24&id=1 - moglbyb dac bezposredni link ale chce aby ktos sie zarejestrowal :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: