Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pismo o zerwanie umowy z tele2
Autor Wiadomość
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 22-02-2006, 10:09   pismo o zerwanie umowy z tele2

witam, jak w temacie, czy ktos zrywal juz umowe z tele2 i wie jak ma ono wygladac /moze moglby udsotepnic wzor/ bo slyszalem ze jak sie napisze nie tak jak oni chca to potem czeba 10 razy poprawiac i wogole klopot, a ja chcialbym wziasc i uciac to od reki ;)
pozdro
 
  abdoul@chrome.pl
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 22-02-2006, 11:48   

piszesz to normalnie tak jak kazda rezygnacje z uslug, czyli z miesiecznym wyprzedzeniem, po ok miesiacu przestajesz juz byc abonentem tele2.
Ostatnio zmieniony przez Rafal 24-02-2006, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 22-02-2006, 12:19   

Ja mam podpisaną umowę z tele2 na bezpłatne rozmowy lokalne w soboty do października tego roku i gdybym zerwał ogólną umowę to musiałbym "zabecalować" chyba ok. 100 zeta, a tak to poczekam do pażdziernika... Wcześniej zrezygnuję we wrześniu i wezmę sobie telefon z Asterki...
Ogólnie, jest tak jak napisał barcu... Nie słyszałem, żeby były jakieś specjalne wzory pisma "rezygnacyjnego"...
_________________
 
 
 
xxx 
Klikacz

Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: 02-03-2006, 13:26   

a ja właśnie mam z tym problemy tzn z zerwaniem umowy
Mama rozwiazała ja ponoc w grudniu i pismo wyslala na podany adres na stronie internetowej tele2 - na ul. Marynarska. w styczniu i lutym nie mialysmy zadnych faktur za uslugi a i nie przyszlo tez pismo o potwierdzeniu zerwania umowy.

Dzis probujac sie dodzwonic - uslyszalam "uslugi tele2 zostaly zablokowane" - no to do nich zadzwonilam - i sie okazalo ze adres w sprawie zerwania umowy jest inny - bowiem jest to adres skrytki pocztowej.

I sie okazalo ze rachunki sa niezaplacone tj za styczen i luty mimo ze faktur nie otrzymalysmy - i jeszcze jest generowana faktura za marzec - hm... pani stwierdzila ze na faktury nie ma co czekac tzn jesli koniecznie chcemy to ona je przesle ale lepiej jest zaplacic normalnie na blankiecie - bowiem pieniazki przyjda do nich szybciej :mrgreen: to jakis skandal.

A nr faxu odziwo sie zgadza z tym ktory jest podany w internecie - jako kontakt a adres niestety nie ten :roll: ojjjjj co za dziwna polityka firmy.

Do podpisania umowy sa pierwsi - pchaja sie drzwiami i oknami - a do rozwiazania juz niekoniecznie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: