Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy HBO bedzie odkodowane!!!!
Autor Wiadomość
masser144 
easy master

Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 20
Wysłany: 12-02-2006, 13:00   Kiedy HBO bedzie odkodowane!!!!

Mam pytanie czy wie ktos kiedy hbo bedzie odkodowane(tzw akcja promocyjna)!!!!
 
 
linuxlover 
easy master


Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-02-2006, 15:03   

Sadze ze powinni odkodowac w kwietniu pewnie na Wielkanoc albo cos w tym stylu.

Pozdrawiam LinuxLover
_________________
 
 
MoHo 
Klikacz


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: Qurdwanów-KR
Wysłany: 12-02-2006, 15:37   

3 marca 2006 roku tu masz dokladniej co beda nadawali http://wirtualnemedia.pl/...HBO_Polska.html :)
_________________
 
 
 
masser144 
easy master

Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 20
Wysłany: 12-02-2006, 20:58   

to super tylko czekac fajnie było by zeby dali na 7dni lub wiecej bedzie mozna wkoncu cos porządnego obejrzec w tv:P
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 12-02-2006, 22:22   

masser144 napisał/a:
to super tylko czekac fajnie było by zeby dali na 7dni lub wiecej bedzie mozna wkoncu cos porządnego obejrzec w tv:P


Dadzą max na tydzień, a przez ten czas będzie praktycznie w kółko to samo, tylko w innych godzinach... Mialem kiedyś przez miesiąc czy dłużej i wiem, jak to jest, bo sposób przekazu nie zmienił się do tej pory...
Czyli, w miesiącu masz trzy, max cztery "rzeczy" do obejrzenia... :mrgreen:
_________________
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-02-2006, 00:51   

HBO będzie odkodowane tak jak ktoś już wspomniał, 3 marca w godzinach 21.00 - 23.00

Jest to akcja związana z premierą "serialu" RZYM.
Na dzień dzisiejszy pewnie niedużo o nim wiecie, jednak zapewniam, że wkrótce sięto zmieni :D

O "RZYMIE" będzie głośno... nie tylko wraz ze zbliżającą siędatą 3 marca, ale przede wszystkim później, poeniważ RZYM to pewnego rodzaju REWOLUCJA.

Seriale HBO szokują, nie inaczej będzie tym razem.
Miłość, intryga, władza, wojna... pełen realizm, ponad 100mln $$$ włożonych w produkcję 12 odcinkowego serialu nie poszły na marne.

Jesli po obejrzeniu odcinków premierowych będziecie zainteresowani wykupieniem HBO na terenie trójmiasta, zapraszam na PW lub GG.
W tej chwili HBO Pack mamy średnio w cenie 10,50zł / m-c ( 3 x 1zł , 3 x 19,90zł).
_________________
 
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 16-02-2006, 23:48   

sciagnalem sobie dwa odcinki 'Rome' ... nic nadzwyczajnego ... niezle dopracowane dekoracje, ale fabula taka sobie ... mam nadzieje, ze w odkodowanym czasie bedzie mozna cos sensownego oprocz tego serialu zobaczyc ...
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-02-2006, 23:55   

Odkodowany będzie tylko na 2h, właśnie na serial, także nic innego niestety w odkodowanym czasie zobaczyć się nie da ;)
_________________
 
 
 
MIR 
Klikacz

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 3
Wysłany: 03-03-2006, 15:20   

hehe:D to doopa i wdodatku dzisiaj na tvn matrix2 leci raczej nie bede przelaczal na hbo :p
i tak jak wielu mowi nic tam nie ma tylko same powtorki :]
_________________
 
 
Martinesss 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 49
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-03-2006, 20:31   

a ja mam hbo :) na stałe i moge oglądać wszystko jak mi się podoba - a to wcale nie prawda ze same powtorki - nowe filmy tez wchodza - a czesto nie moge ich od razu obejrzec i wtedy przydaja sie jak to mowicie same powtorki .... A zreszta dzisiaj leci chyba Matrix Rewolucje na HBO :)
 
 
Enter85 
Klikacz

Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 14
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-03-2006, 21:30   

Gdańsk HBO jest zakodowane.. i co Pan panie przedstawicielu na to ? hm.. :roll:

Dopis 21:45

Dlaczego mój post : "HBO zakodowane godz 21:30" został usunięty ?
Nirozumiem ale cóż... Jak widać komus on przeszkadzał lekko mówiąc :roll:
Ale cytuje swoja własna wypowiedź:

"No do tej pory kiedy HBO było odkodowywane oglądałem zawsze przez tuner wbudowany w TV. Swoją drogą też głupia polityka z ich strony, jeżeli to prawda że tylko przez ich cudowna skrzyneczke jest odkodowane. Bo dla nich to też jakaś oszczędność że nie muszą każdemu dawać tegoż urządzenia.

Może nie ma czego żałować nawet ;) "

Over...
 
 
 
wymiata05 
Klikacz

Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 5
Wysłany: 03-03-2006, 21:52   

Katowice - HBO odkodowane już od około godziny 20.00 i nadal śmiga... Zaraz drugi odcinek Rzymu... i pewnie koniec :sad:
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-03-2006, 23:17   

Enter85 napisał/a:
Gdańsk HBO jest zakodowane.. i co Pan panie przedstawicielu na to ? hm.. :roll:

Dopis 21:45

Dlaczego mój post : "HBO zakodowane godz 21:30" został usunięty ?
Nirozumiem ale cóż... Jak widać komus on przeszkadzał lekko mówiąc :roll:
Ale cytuje swoja własna wypowiedź:

"No do tej pory kiedy HBO było odkodowywane oglądałem zawsze przez tuner wbudowany w TV. Swoją drogą też głupia polityka z ich strony, jeżeli to prawda że tylko przez ich cudowna skrzyneczke jest odkodowane. Bo dla nich to też jakaś oszczędność że nie muszą każdemu dawać tegoż urządzenia.

Może nie ma czego żałować nawet ;) "

Over...


A szukałeś na kanale K-12 (223,25 MHz)? Chyba niestety nie... ;)
Tam właśnie w tzw. "Okienku UPC" do godz. 22.40 było odkodowane HBO.
Oczywiście w tym czasie na kanale S-03 (127,25 MHz) HBO było normalnie zakodowane.
Czasem warto przeszukać pasmo niż pisać niekoniecznie prawdziwe rzeczy ;)
A informacja o tym, iż odkodowane HBO będzie w "Okienku UPC" była podana na kanale UPC Info.

Uwagi dotyczą UPC Gdańsk.
 
 
cukerro 
Klikacz

Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 04-03-2006, 12:49   

dlaczego na Aster city jest odkodowane od 3-5marca,a na UPC w ogóle?
Chodzi mi o UPC w Warszawie?
U nas juz nie bedzie nigdy odkodowane?
 
 
sim1 
easy master

Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 35
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 31-03-2006, 21:54   

http://wirtualnemedia.pl
...Od 8 do 10 kwietnia będzie odkodowany sygnał kanału HBO i Cinemax.W ofercie odkodowanego HBO pojawi się premierowy film Jima Jarmuscha pt. Kawa i papierosy (Coffee and Cigarettes). W sobotę, 8 kwietnia w HBO będzie można obejrzeć film romantyczny pt. Pamiętnik (The Notebook), a w niedzielę, 9 kwietnia - wyprodukowany przez HBO filmu pt. Lackawanna Blues. Dla widzów przygotowano również emisję dramatu 21 gramów (21 grams) z Benicio Del Toro i Naomi Watts oraz filmu dla dzieci Kubuś i Hefalumpy (Pooh’s Hefalump Movie). Muzycznym hitem odkodowanego weekendu w HBO będzie koncert Kylie Minogue: Showgirl Tour.

W HBO2 będzie można obejrzeć amerykańsko-kolumbijski dramat pt. Maria łaski pełna (Maria Full Of Grace), romantyczny film pt. Słownik snów (Sleeping Dictionary) z Jessicą Albą oraz film produkcji HBO pt. Brudna wojna (Dirty War).

W odkodowanym Cinemax widzowie będą mogli obejrzeć film romantyczny pt. Przed zachodem słońca (Before Sunset), oraz wyprodukowany przez HBO film pt. American Splendor. Dla wielbicieli piosenkarki Beyonce Knowles, Cinemax przygotował muzyczny film pt. Carmen: Hip Hopera.

Odkodowane HBO będzie można oglądać w wybranych telewizjach kablowych: ASTA-Net, Aster Kraków, Aster Warszawa, Elpos, Eltronik, Instat, Multimedia, RTK Nowy Sącz, SAT Film, ŚTK, TKK Koszalin, TKP Poznań, Toya, TVK Telka, MSM Toruń, UPC, Vectra, ZTP Zielona Góra oraz na platformie cyfrowej Cyfra+. Odkodowany Cinemax będzie dostępny w Aster Kraków, Aster Warszawa, TKP Poznań oraz na platformie cyfrowej Cyfrowy Polsat.

Otwarte okno HBO i Cinemax wspiera lokalna akcja promocyjna. Informacje promocyjne można znaleźć w ulotkach (mailing), na plakatach, w Internecie (banery na stronach telewizji kablowych) oraz w telewizji: kanały lokalne i planszowe...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: