Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Call of Duty
Autor Wiadomość
Wlc 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: 06-02-2006, 18:56   Call of Duty

Jak zagrać w Call of Duty2 w internecie.Koledzy z neostrady nie mają z tym problemu.
 
 
unLucky_Luke 
easy master


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 37
Skąd: trojmiasto
Wysłany: 07-02-2006, 09:32   

Normalnie, tak jak w kazda inna on-line gierke !! Ja, podobnie jak twoi koledzy z neostrada, tez nie mam z tym problemu.
 
 
Wlc 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: 07-02-2006, 09:37   Call of Duty

No tak ale moja lista serwerów ninie zapełnia się mimo wielu prób przełączania funkcji . :?
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-02-2006, 15:40   

Musisz dokładniej opisać problem.Jakie masz łączę.Co jest zainstalowane (np.firewall) itp.Czy gierka to oryginał.Tak to nikt Ci nie pomoże bo ogólnikowo opisałeś problem.
 
 
Wlc 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: 07-02-2006, 17:44   Call of Duty

Mortex dzięki za zainteresowanie .Więc teraz dokładniej.Win.Xp Pro.,Norton Internet Security 2003,Microsoft AntiSpyware.Gra Call of Duty2 orginał DVD.Nigdy nie miałem wczesniej styczności z grami w internecie na własnym komputerze.Grywałem wcześniej ale u kolegów którzy mają Neostradę.No i u nich wygląda to tak: włączasz funkję Gra wieloosobowa,dołącz do gry i tabela zapełnia się listą dostępnych serwerów.Ja robię to samo (żródło internet) a moja tabela pusta.Podejmowałem już próby wyłączania N.I.Security oraz Microsoft AntiSpyware ale bez rezultatu .
Ostatnio zmieniony przez Wlc 07-02-2006, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-02-2006, 18:24   

Szczerze to nie pykałem w CoD2 na necie.Najprościej będzie jak z netu lub z jakiejś płyty z gazety zainstalujesz jakąś inną grę demo w którą można pograć po necie.Np. Battlefield 2.Jak i tam będzie problem ze znalezieniem serwerów to znaczy że coś jest nie tak z połączeniem.Najczęstszą przyczyną w takich przypadkach są poblokowany prze firewalle porty z których korzysta gra.Jak w innej gierce będzie tak samo to daj znać.Spróbujemy jakoś temu zaradzić.:)
 
 
Wlc 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: 07-02-2006, 21:29   

Mortex stary to jest to firewalle.Wyłączełem je w opcjach po Ang.(nie pomogło) dopiero pocałkowitym wyłączeniu programów pomogło .Naprowadziłeś mnie YESYESYES :D :lol: ;) DZIĘKI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: