Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PO raz kolejny..problem radia w winampie!!
Autor Wiadomość
sajko7 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 13
Wysłany: 07-02-2006, 20:10   

Dobra, ja już się poddaję. Nie mam siły ani chęci dyskutować z takimi argumentami...


PS> Nie chciałem komentować ale nie mogę się powstrzymać. Wyłączyłem proxy - tnie się niemiłosiernie. Z proxy wszystko gładko (nie zmieniam nic w ustawieniach bufora, który jest w miarę niski). Słuchaczy radia jest 57. PIĘĆDZIESIĄT SIEDEM - zawrotna liczba. Więc nie wciskajcie mi tu farmazonów. Poza tym jakim cudem w3cache buforuje, skoro bez proxy i z proxy radio gra TEN SAM FRAGMENT, czyli niemożliwe aby było to cache'owane, bo skąd w3cache miałoby wiedzieć, że włączyłem się właśnie w tym momencie i pewnie "przewija" do tego momentu co nie cache'owany stream. ŚMIECH. Więcej się nie odzywam bo mi szkoda nerwów. Nara.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-02-2006, 20:52   

Cytat:
Słuchaczy radia jest 57. PIĘĆDZIESIĄT SIEDEM - zawrotna liczba.
tyle osób podłączonych do serwera wszyscy słuchający przez proxy traktowani są jako jeden więc w rzeczywistości może ich być więcej. Jak na radio internetowe 57 to duża liczba (ponad 7Mbitów), małe radia nie mogą sobie na tyle pozwolić, jak myślisz co się będzie działo gdy przybędzie jeszcze 10 albo 20 słuchających ?
Bufor jest i jest słyszalny zazwyczaj kilka sekund.
  marekd@jabberpl.org
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-02-2006, 20:59   

marcin-olech napisał/a:
Jacek czy ty tez jestes moze jednym z tych z pomocy technicznej

Nie, z UPC mam tyle wspólnego, że jestem jednym z ich klientów. Kilka osób, które znają mnie bliżej mogą to potwierdzić (tylko po co?)

sajko7 napisał/a:
jak wyjaśnicie, że nagle przez w3cache.icm.edu.pl wszystko ładnie bez kosmicznych buforów i bez zrywania chodzi?

Bo jak 50 osób słucha tego samego radia przez to samo proxy, to proxy pobiera stream tylko raz a nie 50 razy. Dalej czegoś nie rozumiesz?
_________________
 
 
sajko7 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 13
Wysłany: 09-02-2006, 15:47   

Cytat:
Bo jak 50 osób słucha tego samego radia przez to samo proxy, to proxy pobiera stream tylko raz a nie 50 razy. Dalej czegoś nie rozumiesz?


Przez to samo proxy??? Na pewno 50 osób z całego świata akurat korzysta z w3cache.icm.edu.pl.. Weź mnie nie rozśmieszaj. Albo raczej: weź się nie ośmieszaj..
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2006, 23:48   

sajko7, cofnij się o kilka(naście) postów i przejrzyj inne tematy. Kilkanaście osób tylko z tego forum używa proxy icmu do radia.
Ale oczywiście, każdy będzie miał własne zdanie, więc nie ma co tego roztrząsać.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: