Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PO raz kolejny..problem radia w winampie!!
Autor Wiadomość
marcin-olech 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 11
Wysłany: 04-02-2006, 18:44   PO raz kolejny..problem radia w winampie!!

jezeli ktos potrafi pomoc prosilbym bardzo bo kombinuje juz od kilku dni i nic nie dziala!!
radio przerywa okropnie. albo zacina sie po minucie...buforowanie mam ustawione, dotychczas uzywalem w3cache.icm.edu.pl:8080 jako proxy ale nagle przestao dzialac.. i nie wiem co teraz zrobic, jezeli ktos zna inne bulbliczne proxy, ktore dziala, to prosilbym bardzo o podanie adresu...Odpowiedzi typu to juz bylo 2 posty wyzej nie nie pomoga bo nie ma tam tez odpowiedzi.., wiec jak ktos nie wiem , moze niech nic nie pisze..
z gory wielkie dzeiki!!
moje lacze to 1mb

[ Dodano: 04-02-2006, 18:47 ]
i oczywiscie proxy chello to tez wielka masakra :? wiec po wpisaniu w ustawienia ....przerywa......
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 04-02-2006, 19:21   

Jakie to jest radio? Zwroc uwage, ze masz do wyboru pare serwerow na ogol, z ktorych dane radio mozesz sluchac. Na przyklad - puls radio www.pulsradio.com, standardowy serwer tnie sie jak cholera, ale wyszukalem taki, na ktorym sie nie tnie w ogole, bez zadnych ustawień proxy.
_________________
 
 
PrYmEk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 111
Wysłany: 04-02-2006, 20:29   

Ja mam to samo :/ kiedys bylo pieknie a teraz masakra :/
 
 
 
many 
Klikacz

Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 16
Skąd: Szczecin
Wysłany: 04-02-2006, 20:44   

Tez mam problemy
tam sa listy proxy http://www.publicproxyservers.com/page1.html
A tak wogole to na neo niewiedzielem co to proxy wszystko plynnie dzialalo ale za jaka kase :roll:
 
 
 
plusiu 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 42
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 04-02-2006, 22:57   

many napisał/a:
tam sa listy proxy http://www.publicproxyservers.com/page1.html

No niestety, z tych serwerów nic nie wynika, umnie w winampie, prawie wszystko kiepsko działa. Jak ktoś znajdzie taki dobry serwer, jak w3cache, to niech podrzuci info, bo normalnie jest katastrofa.
Kiedyś nie trzeba było proxy, i wszystko działało, a odkąd zrobili classic na 768 i przy każdym następnym podbiciu, jest już kapa. ;(
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2006, 10:16   

plusiu napisał/a:
Jak ktoś znajdzie taki dobry serwer, jak w3cache, to niech podrzuci info

Ja tylko dodam, że w3cache.icm.edu.pl przestał działać (jak donoszą wieści z drugiej ręki) ze względu na awarię sprzętu serwera proxy. Kiedy wróci i w jakiej postaci... nie wiem.
Wiem tylko tyle, że już dawniej były pogłoski, że ludzie używają proxy do połączeń, do których nie powinni używać (np: p2p). Nie jest wykluczone, że jak "nowe" proxy wróci, to nie każdy będzie miał do niego dostęp.
_________________
 
 
Rafał 
Klikacz


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2006, 12:04   

No właśnie ja słucham głównie tylko puls radio,super radio ale się tnie na maksa.
Grzesiek wspomniałeś o tym,że znalazłeś serwer na którym się tnie.Proszę podziel się szczegółami.
 
 
marcin-olech 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 11
Wysłany: 05-02-2006, 14:19   

szkoda gadac....takie lacze a nie moge sluchac glupiego radia....jednak chello to byl zly wybor... :cry:

[ Dodano: 05-02-2006, 14:27 ]
ale gdyby ktos znal zloty srodek to blagam!! pomocy!! nie wytrzymam bez radia w domu!!
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2006, 14:37   

marcin-olech, nie, nie znam. Ja radia przez net nie słucham (wystarczy mi radio, które mam w pokoju) :)
_________________
 
 
plusiu 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 42
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 05-02-2006, 14:47   

Jacek napisał/a:
, nie, nie znam. Ja radia przez net nie słucham (wystarczy mi radio, które mam w pokoju) :)

Mnie w zasadzie również, jednak, jest sporo stacji, z zagranicy, które grają ciekawiej niż nasze, a znając języki obce, też można i merytorycznie coś dla siebie z tego wyciągnąć.
Swoją drogą, to dziwne, że tylko 1 serwer proxy, ratóje całą sytuację.
Nie znam się na technicznej stronie tego, jednak przecież serwerów proxy mamy wiele, więc dlaczego tylko ten jeden okazóje się być lekiem na całe zło???
Ciągle czekamy, na kogoś kto poda coś co rozwiąże problem, jak widać nie kilku a dość licznej grupy słuchającej radia przez sieć.
 
 
 
marcin-olech 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 11
Wysłany: 05-02-2006, 20:48   

skoro jest ich wiele to moze moglbys podac jakis adres..wlasnie o to sie rozchodzi..bardzo by mi to pomoglo.w przeciwienstwie do wypowiedzi administratora, bardzo sie ciesze . ze masz radio w domu.
 
 
plusiu 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 42
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 05-02-2006, 21:14   

marcin-olech napisał/a:
skoro jest ich wiele to moze moglbys podac jakis adres..wlasnie o to sie rozchodzi..bardzo by mi to pomoglo..


No cóż, trochę wyżej, był podany adresik, z listą serwerów.
Takich list, w sieci znajdziesz sporo.
Jednak z niewiadomych bliżej powodów, nawet jeśli serwer działa, to i tak pojawiają się przerwy.
Może jednak znajdziesz coś dla siebie, jak trafi ci się coś kumatego daj znać.
http://www.publicproxyservers.com/page1.html
Swoją drogą, co to za sytuacja, aby mając łącze 2 mbites, musieć się jeszcze martwić tymi proxy.
 
 
 
marcin-olech 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 11
Wysłany: 05-02-2006, 23:02   

no wlasnie! ale jest pocieszenie...mozna sciagnac programik jakis inny. ja sciagnalem "AudioStreamer v2.6.240" i bardzo jestem zadowolony..dziala super!! Jednak gdyby ktos znal rozwiazanie dla winampa bylbym wdzieczny jak cholera!
a co do tego linka z adresami to niestety nie wiele to daje bo bardzo zadko sie zdaza zeby dzialalo jak trzeba... :cry: ....
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 06-02-2006, 14:38   

Napisalem rozwiazanie, a WY dalej piszecie, ze proxy nie dziala.
_________________
 
 
plusiu 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 42
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 06-02-2006, 15:08   

Grzesiek napisał/a:
Napisalem rozwiazanie, a WY dalej piszecie, ze proxy nie dziala.

No cóż, widać nie bespodstawnie jestem na codzień niewidomy, bo jakoś mi to umknęło.
Może będzie pan uprzejmy raz jeszcze rozwiązanie podsunąć???
Bo jak widać, nie wszyscy to rozwiązanie dostrzegli!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: