Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadmiar pracy?Zdenerwowanie?
Autor Wiadomość
victorinox 
Klikacz


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 12
Wysłany: 02-02-2006, 01:48   Nadmiar pracy?Zdenerwowanie?

Zdarzyło mnie się napisać pytanko -zaznaczam że ważne było tylko dla mnie bo dotyczyło prawdopodobnie sytuacji wyrywkowej- do jedynej obecnej z naczalstwa osoby na forum
Tymczasem :
1. Odpowiedź mało precyzyjna .
2.Uwaga żeby pisać na forum(sic)
Niby racja ,ale w poście wyjaśniłem że jest godzina 00:25 co zresztą powinno być widać A NIE 12:25 jak widniało w poście powinno być w takim razie PM.ponadto w wykazie chwiłowej obecności widniały 3 słownie TRZY osoby z czego 1 niezalogowany gość . (A nie1000 ! jak uzyskałem w odpowiedzi)Summa sumarum był przedstawiciel administracji ...i ja. Najprościej (tak uznałem ) napisć na PW i po kłopocie, tym bardziej że temat jak przypominam krótki i indywidualny. Po co zakładać nowy który oprócz mnie nikogo nie interesuje. i nie wiadomo kiedy uzyskam odpowiedź?Byłoby to zaśmiecanie forum . Tak myślę.Niestety pomyliłem się bo odpowiedź otrzymałem po długim czasie i przestała być istotna .Temat sam się rozwiązał.
A przy okazji otrzymałem jednoznaczną wskazówkę co by jednak pisać na forum.

Masz babo placek. chciałem dobrze i przedobrzyłem.
Zamiast szybkiej rady dostałem bure i na dodatek po niewczasie. Biore to na karb przepracowania członków administracji.Ani przez myśl mi nie przechodzi że mnie ignorują lub nie daj Bóg , nie chce im sie odpowiadać na "duperelne" pytania. A skądże!

Mógłbym tu przytoczyć na potwierdzenie przyznanie się naczalstwa do podobnych nieporozumień (jest na piśmie) ,ale niestety ,ten dział forum może być edytowany tylko przez adminów (zainteresowani wiedzą który).

Wobeć powyższego prosiłbym o traktowanie nie tylko mojej skromnej osoby z należytym szacunkiem . I pragnę przypomniec że jak się ktoś podejmuje czegokolwiek to nie ważne są różnice płci,rasy i religie a także funkcje czy stanowisko. Prosiłbym żeby nie robić rozgraniczenia na "ważne" czy mniej ważne bo o tym decyduje tylko zadający pytanie.

W eleganckim świecie przyjęto zasadę, że jak brakuje czasu, czy nie ma się ochoty to odsyła się grzecznie klienta na inny termin mowiąc że i tak jest pierwszy w kolejce.Tym samym daje się do zrozumienia że jest b. wazny i dla niego wszystko.

Tymczasem widzę że zaczyna się zmanieryzowanie polegające na tumiwisizmie i odsyłaniu "pacjentów " linkami -do diabła.(albo innej nieczynnej strony lub serwera)

Panowie- gdyby wszyscy umieli posługiwać sie tak dobrze obcojęzycznymi liknami to to forum nie byłoby potrzebne. TU są ludzie którzy mają znacznie mniej wiedzy od Was . Oni szukają pomocy a nie opieprzania :bo to śmo i coś tam jeszcze.

Tak rozpisałem sie ,a co wątrobe mam stracić ? Prosze o trochę tolerancji I wyrozumiałości
dla wszystkich a będzie dobrze. Administratorów nie należy sie bać tylko ich lubić-więc stwarzajcie takie podwaliny .Będzie dobrze .

Jeszcze Was pozdrawiam. Póki co.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-02-2006, 21:18   

victorinox, analizując Twoje pytanie i odpowiedź jaką otrzymałeś, to:

1. prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi na forum jest kilkadzisiąt razy większe, niż pisząc PW do użytkownika,
2. PW (jak sama nazwa wskazuje) służyć powinna to przekazywania prywatnych wiadomości,
victorinox napisał/a:
ponadto w wykazie chwiłowej obecności widniały 3 słownie TRZY osoby z czego 1 niezalogowany gość

Nie bardzo rozumiem... chyba zdajesz sobie sprawę, że my jesteśmy tylko ludzmi i nie odpowiadamy po 3 sekundach? Ponadto kilkaset osób dziennie przegląda forum i one dużo szybciej odpowiedzą niż konkretna osoba (która w danej chwili nie musi wcale być przy komputerze). Także uwaga ta była jak najbardziej na miejscu.
victorinox napisał/a:
Najprościej (tak uznałem ) napisć na PW i po kłopocie, tym bardziej że temat jak przypominam krótki i indywidualny

Niech to będzie i krótki temat - nic to nie przeszkadza. Indywidualny to on nie był, bo kilkanaście osób ma te problemy i były już opisywane na forum (a jeśli szukać się nie chce/nie potrafi, to juz inna rzecz).
victorinox napisał/a:
Zamiast szybkiej rady dostałem bure i na dodatek po niewczasie.

To jest żart? :lol:
Odpowiedź dostałeś bardzo szybko i na dodatek na temat (dziwne, co nie?) :D
victorinox napisał/a:
Wobeć powyższego prosiłbym o traktowanie nie tylko mojej skromnej osoby z należytym szacunkiem

Wiesz... to będzie ciężkie, bo pozostałych osób nie będziemy przez to dyskryminować ;) Wszystkich traktujemy jednakowo.
victorinox napisał/a:
W eleganckim świecie przyjęto zasadę, że jak brakuje czasu, czy nie ma się ochoty to odsyła się grzecznie klienta na inny termin...

To mi przypomina podejście niektórych - odesłać klienta w diabły (jak to zacząłeś - na świętego nigdy) :) I jakoś brzydko to brzmi (jak dla mnie).
victorinox napisał/a:
zaczyna się zmanieryzowanie polegające na tumiwisizmie i odsyłaniu "pacjentów " linkami -do diabła.(albo innej nieczynnej strony lub serwera)

Staraj się pisać prostszym językiem ;) A co do niedziałających linków, to chyba nie piszesz o wortalu czy forum (gdyby jednak coś takiego miało miejsce, to może warto to zgłosić)? Bo kilka osób nad tym czuwa aby wszystko działało. A jeśli już problem jest rozwiązany, to po co go ponownie roztrząsać? Nie prościej podać link do gotowego rozwiązania? I trwa to dużo szybciej (jak sam zauważysz) niż opisywanie od nowa.
victorinox napisał/a:
Panowie- gdyby wszyscy umieli posługiwać sie tak dobrze obcojęzycznymi liknami to to forum nie byłoby potrzebne.

Kto pyta nie błądzi - jeśli czegoś nie rozumiesz, to nie ma sensu udawać - trzeba się przyznać (wówczas dostaniesz odpowiedź ukierunkowaną pod Ciebie, napisaną prostszym językiem).

No nic... kończę, bo im dłuższy post, tym mniej (znając życie) osób go zechce przeczytać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Anna 03-02-2006, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: