Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o rade
Autor Wiadomość
Kermit 
Klikacz

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 4
Wysłany: 22-01-2006, 14:02   prosze o rade

Witam, mam chello classic (jestem z Lublina) i dane sciagam za pomoca azureusa jednakze szybkosc transferu jaki osiagam wynosi zaledwie od 2kb/s do 50kb/s , na forach czytalem ze da sie uzyskac znacznie wiekszy transfer rzedu 300kb/s . Pomozcie jak mam to zrobic ? czy musze jakos konkretnie konfigurowac azuresa a moze uzywac innego programu (jesli tak to jakiego i jakiej jego wersji) z drugiej strony czy oplaca mi sie podlaczac chello ultra bo skoro teraz mam transfer niski to co bedzie przy 12mb/s.
BARDZO PROSZE O POMOC
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-01-2006, 15:28   

wszystko zalezy skad i co sciagasz , czy predkosc o której wspomniales dotyczy jednej pozycji czy maksimum osiąganego przez program.
Ja ściągam tylko obrazy linuxa ale mam ponad 250Kb/s osiągi.
 
 
ExDeaTh 
Klikacz


Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-01-2006, 07:22   

Jeżeli korzystasz z Torrentów gdzie trzeba sie zarejestrować u nich na stronce , to wiem ze gdzies tam w FAQ pisalo aby w programiku ustawić swoje IP oraz porty , w dużej mierze zalezy ile też jest hostów bo jezeli osiągasz taki speed przy np 1 seedzie to sie nie dziw bo to znaczy ze pan udostępniający dany plik ma Upload z wartoscią 0.5 mbit [około :P ] i nie wyciągniesz wiecej , Azureus to program wlasciwie w ktorym trzeba sobie poustawiać , ma on koszmarną konfigurację [ duuuzo opcji ] , albo poszukasz sobie na torrentowych stronkach jak ten programik skonfigurować albo polecam Ci Bitspirit , ktory autoamtycznie ustawia się , wystarczy tylko mu IP podac ====> http://www.167bt.com/intl/
 
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2006, 10:13   

bitspirit jest zbanowany na praktycznie kazdym lepszym trackerze , ale jesli sciaga z publicznych to nie ma znaczenia
 
 
ExDeaTh 
Klikacz


Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-01-2006, 10:29   

Chyba zartujesz , uzywam tego programu na TorrentBits , PolishTracker , Torrentleech , Torrent Lab i jakos nie pisze mi ze nie mogę tego programu uzywać , wiem ze np pisalo tak na Azureusie ver. 2.2 bo tam można było cheat'ować z Upload'em , no ale BitSpirit ? Pierwsze Słysze
 
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2006, 11:17   

whoops , powalilo mi sie z bitcometem , ktory byl zbanowany wszedzie , i na niektorych nadal jest nawet 0.61 ktory naprawia bledy z dht :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: